köpek eğitimi

İstanbul Çekmeköy Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Köpekler insanların en sevimli ve en sadık dostlarıdır. Ne köpek sahipleri köpeklerinden ne de köpekler sahiplerinden ayrı kalmak istemezler. Ancak zaman zamanda olsa bir birinden ayrı kalmak zorunda kalabilirler. Bu durumda köpek sahipleri sevimli dostlarını bırakabilecek güvenli bir yer bulma konusunda büyük sıkıntılar yaşarlar. Çünkü kendileri köpeklerinin yanında olmadığında ihtiyaçlarının tam olarak karşılanıp karşılanmadığı konusunda bir türlü emin olamazlar. Emanet ettikleri kişinin köpeklerin beslenmelerini zamanında yapıp yapmayacağını merak ederler. Çünkü köpeklerin bakımları çok itinalı bir şekilde yapılması gerekir. Köpekler alıştıkları ortamdan uzak kaldıklarında ya da bekledikleri ilgiyi göremediklerinde çeşitli rahatsızlıklar yaşıyorlar.

Bu tür durumların önüne geçmek adına köpek sahiplerinin şehir dışına çıkmaları ya da köpeklerin eğitimlerinin ileri seviyede olmasını istedikleri takdirde köpeklerini istanbulçekmeköy köpek pansiyonu gözü kapalı bir şekilde teslim edebilirler. Köpeklerle pansiyona getirildikleri andan itibaren özel olarak ilgilenilir. İhtiyaçları onların istekleri doğrultusunda karşılanır. Çünkü burada görev alan personeller alanlarında uzman ve profesyonel kişiler arasından seçilir. Bu kişiler de köpeklerle nasıl ilgilenilmesi gerektiğini ve nasıl iletişim kurulması gerektiğini çok iyi bilirler. Bu da pansiyonda bulunan köpeklerle bakıcıları arasında kaliteli bir diyalog kurulmasına yardım eder. Köpekler her ne kadar konuşarak dertlerini anlatamasa da yapılan hareketleri çok iyi bir şekilde okuyabilir ve yine davranışlarla karşılık verebilirler. Çünkü köpeklerin çok özel duyguları vardır.

İstanbul Çekmeköy Köpek Pansiyonunun Önemi Nedir?

Bu pansiyon evde bakımı yapılan köpekler için özel odalar, açık hava ve bahçede yaşamaya alışkın olan köpekler için ise bahçede konaklayabilecekleri alanlar hazırlamıştır. Köpekler pansiyonun anlaşmalı olduğu veterinerler tarafından her gün sağlık kontrolünden geçirilir ve herhangi bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalınmaması adına dezenfekte edilirler. Aynı zamanda pansiyonda çalışan personeller köpeklerin misafir edildikleri odaları her gün tek tek gezerek neye ihtiyaçları varsa onu temin ederler. Köpekler pansiyona getirildikleri zaman herhangi bir sağlık sorunu olup olmadığı ve kilo ölçüm yapılır. Aynı şekilde köpekler geri teslim edildiği esnada yine sağlık ve kilo kontrolleri yapılır, göz ve kulak ve tırnak kesimleri yapıldıktan sonra sahiplerine teslim edilirler.

Köpekler için en uygun pansiyon internet üzerinden yapılacak olan araştırmalar sonucunda seçilebilir. İstanbul çekmeköy pansiyonu hakkında da tüm bilgilere internet üzerinden ulaşmak mümkündür. Bu pansiyon yedi yirmi dört hizmet verdiğinden dolayı köpek sahipleri köpekleri hakkında istedikleri her saat bilgi alabilirler. Hatta onların iyi olup olmadıklarını görmek için pansiyon yetkililerinden fotoğraf ve video isteyebilirler. Ancak bu pansiyon özellikle yaz aylarında oldukça yoğun olduğu için, köpeklerin pansiyona mutlaka rezervasyon yapıldıktan sonra getirilmesi gerekir. Köpekler bu pansiyonda diğer köpeklerle oldukça kaliteli zamanlar geçirir ve sahiplerinden ayrı kaldıkları zaman diliminde asla canları sıkılmaz.

İstanbul Çekmeköy Köpek Pansiyonu Köpek Beslenmesini Nasıl Yapar?

İstanbul çekmeköy köpek pansiyonu köpeklerin beslenme düzeninde herhangi bir sorun yaşanmaması adına beslenme programlarını tamamen köpek sahibinin isteği doğrultusunda ayarlar. Ancak bunun için köpek kaydı yapılırken köpek ile ilgili tüm detayların açık bir şekilde anlatılması gerekir. Köpeğin pansiyona kayıt işlemini yapılırken köpeğin varsa sağlık sorunları ve kullandığı ilaçlar hakkında burada ki görevliler mutlaka bilgilendirilmelidir. Köpek pansiyonda bulunan profesyonel ekiplerin ilgisi sayesinde kendilerini sanki kendi evlerinde gibi rahat hissederler bu durumda kendilerini güven içerisinde hissetmelerine ve mutlu olmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda pansiyonda köpeklere verilen eğitimler sayesinde, köpek sahibinin vermiş olduğu itaatleri eksiksiz bir şekilde yerine getirir ve bu durum köpek sahiplerinin çok hoşuna gider.

Bu yazı 405 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.