köpek eğitimi

Köpek Oteli Bakırköy

Paylaş
 

Tatil, iş gezisi ya da aniden çıkan son dakika işleri gibi sebepler ile şehir ya da yurt dışına çıkmanız gerektiği durumlarda eğer köpeğinizi de yanınızda götüremiyor iseniz; artık aklınızın köpeklerinizde kalması gibi bir durum söz konusu değildir. Köpek oteli Bakırköy işte tam bu noktada işinize yaramaktadır. Bu otel sayesinde köpeğiniz, özel olarak dizayn edilmiş bölümlerde, eğitimi sağlanır. Sağlığı düzgün olan köpekler arasında hem kendi sosyal çevresini geliştirir hem de güven çerçevesi içinde konaklaması sağlanır. Eğitimli ya da eğitimsiz olan köpeklerin ayrıca sağlıklı ya da sağlıksız olan köpeklerin kafes sistemi ile konakladıkları köpek pansiyonlarının, köpek psikolojisini olumsuz yönde etkiledikleri konusunda artık köpek sahipleri de gerekli bilgiye ulaşmışlardır. Artık bu tip köpek pansiyonlarının tercih edilmedikleri de işin bir diğer tarafıdır.

Köpek oteli Bakırköy’de hiç bir şekilde kafes sistemi yer almamaktadır. Köpekleriniz sağlıklı ve mutlu bir şekilde konaklayabilmeleri için gereken her türlü hizmet mevcuttur. Köpekleriniz eğer ev ortamına alışkın ise ev ortamı ile dizayn edilmiş odalar bulunmaktadır. Eğer köpeğiniz bahçe ortamına alışkın bir köpek ise bahçenin tam yanında da köpeğinizin rahatlık ile kalacağı odalar bulunmaktadır. Ayrıca köpekleriniz eğitimli ve sağlıklı köpekler içerisinde bulunacaktır. Bu yüzden de hem kendi sosyal çevresini genişletecek hem de keyifli zamanlar geçirecektir. Evinizde geçerli olan bütün kurallar otelde de geçerli olmaktadır. köpeğinizi tesli aldığınızda verdiğiniz durumdan hiç bir farklı durum ortaya çıkmaz ve köpeğinizin psikolojisi ve öğrenmiş olduğu ev kuralları aynen devam eder. Bir çok eğitim konuları bulunmaktadır ve köpek sahiplerinin istekleri doğrultusunda talep edilen eğitim programı kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Her gün uzman kişiler tarafından evde öğretilmiş kuralların pekiştirilmesi sağlanır ve bunun için ek olarak hiç bir ücret talep edilmez.

Köpek Oteli Bakırköy

Köpek Oteli Bakırköy Hakkında

Köpek oteli Bakırköy, köpeklerinizi güven içerisinde emanet edebileceğiniz en iyi köpek otellerinden bir tanesidir ve her yerde bulunan özel güvenlik kameraları sayesinde istediğiniz her an köpeklerinizi görebilmeniz sağlanmaktadır. Bulunan kameralar yardımı ile canlı bağlantı kurulabilme özellikleri de vardır. Büyük ekranlar yardımı ile video şeklinde görüşme yapabilir ve böylelikle köpeğiniz ile hem görüntülü hem de sesli iletişim kurabilmeniz sağlanır. Bu durumda ise köpek sahiplerinde oluşabilecek herhangi bir beni unutur mu acaba endişesi ortadan kalkmış olmaktadır. Kameralı görüntünün sağlanabilmesi için ise ayrılacak uygun zaman dilimleri köpeklerin programlarına bağlı olmaktadır.

Bu durumda da köpek sahiplerinin danışmanlardan bilgi alması gerekmektedir. Eğer köpeğinizin sağlık ve psikolojik durumlarını göz önünde bulundurarak onların karakter uyumu sağlayamayacaklarını düşünürseniz onlar için de özel konaklama alanı oluşturulması verilen hizmelerden bir diğeridir. Otelde çalışan uzman kişiler ise köpeklerin daha sosyal olabilmelerini sağlamak için sürü halinde ve ev ortamlarında bulunmalarını sağlık ve psikolojik açıdan daha yararlı görmektedirler. Sürü halinde yaşayan köpeklerin ise sürü içerisinde yaşadıkları sıkıntılar olduğu taktirde uyumun sağlanabilmesi için uzman kişiler tarafından ücresiz eğitimleri otel tarafından temin edilmektedir.

Köpek oteli Bakırköy’e getirilen kızgınlık dönemi içerisinde bulunan köpekler ile özel olarak ilgilenilmektedir. Kızgınlık döneminde bulunan dişi köpeklerin yürüyüş saatleri diğer köpeklere göre farklılık göstermektedir. Oyun saatleri de diğer köpekler ile farklı zamanda yapılmaktadır. Gerektiği durumlarda ise vitaminler ile katkı sağlanarak kızgınlık döneminin rahat bir şekilde geçirilebilmesi sağlanmaktadır. Köpeklerin maması otel tarafından temin edilmektedir ve köpeklere her gün hem sabah hem de akşam olmak üzere beş kilometre yürüyüş yaptırılmaktadır.

Bu yazı 1132 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Caner dedi ki:

    Merhaba,aylık pansiyon ücretiniz nedir?

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.