köpek eğitimi

İstanbul Kadıköy Köpek Oteli

Paylaş
 

Kadıköy, İstanbul ilinde Anadolu Yakasında yer alan güzel ve büyük bir ilçedir. Kalabalık bir nüfusa sahiptir ve iş alanı olarak da geniş bir kapasitesi vardır. Parklar ve yeşil alanları çoktur, ilçede hayvan sever vatandaşlar çok fazladır ve hayvanların barınabileceği alanlar da bulunur. Hayvanları seven ve evinde bakanların ihtiyaç duydukları zamanlarda hayvanlarını bırakabilecekleri merkezler olarak kurulmuş oteller vardır. İstanbul Kadıköy Köpek Oteli bunlardan biridir, bu otele köpeklerinizi rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Evden uzaklaşacağınız zamanlarda köpeğinizi yanınızda götürme imkanınız yoksa köpek oteline başvurarak köpeğinizi bırakabilir ve işlerinizi görebilirsiniz. Konfor ve rahatlık bakımından son derece güvenilir olan bu otellere can dostunuzu bırakırken kesinlikle gözünüz arkada kalmasın. Sizlerin evde baktığınız kadar emin ellerde bakılacağından emin olabilirsiniz.

Kadıköy Köpek Oteli

Köpek oteline gelen köpekler ırk, cins ve yaşına göre sınıflandırılmış olarak bölümlere alınırlar. Özel bölmelerle bölünmüş odalarda konaklamaları sağlanır. Odalar temiz, hijyenik ve ısıtmalıdır soğuk kış günlerinde üşümeden kalmaları sağlanır. Çok sayıda köpeğin barınabileceği bir kapasiteye sahiptir ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için titiz bir çalışma yapılır.

Beslenme konusunda her köpeğin sevebileceği ve hayır diyemeyeceği özellikte, sağlıklı ve organik besinler verilir, mamalarla destek verilir. Beslenme saati düzenlidir, belli kurallar vardır ve bu kurallar doğrultusunda disipline olmayı öğrenirler. Kesinlikle aç kalma gibi bir şey söz konusu değildir. Organik besinler sağlıklı ve besleyicidir, köpeğin genel sağlık durumunu etkileyeceği için beslenme konusuna özel bir şekilde özen gösterilir.

istanbul kadıköy köpek oteli

Otelde köpeklerin beslenme, barınma ihtiyaçları karşılandığı gibi burada yapılan etkinliklerle gelişimine katkıda bulunulur. Köpeğin beyin gelişimine ve psikolojik gelişimine katkı sağlanır, etkinlikler ve oyun faaliyetleri ile farklı bir gelişim kaydedilir. Oyuncaklarla komut çalışmaları, verilen komutları algılama ve yerine getirme çalışmaları yapılır, söylenenleri uygulayabilme çalışmaları yapılır.

Tuvalet eğitimine önem verilir, tuvalet eğitimi almamış ve sorun yaşayan köpeklere bu alışkanlık kazandırılmaya çalışılır. Bir köpekler aynı evde yaşarken en önemli eğitim tuvalet eğitimidir. Çünkü evde önüne gelen yere tuvaletini yapan bir köpekle yaşamak imkansızdır. Belli bir eğitim sonucunda nasıl davranması gerektiğini öğrenen ve tuvalet konusunda dikkatli olan bir köpekle yaşamak daha kolaydır. Köpek otelinin size vereceği en önemli desteklerden biridir.

Kadıköy Köpek Otelinde Sağlık Konusu

Otele getirilen köpekler giriş yapılmadan önce sağlık kontrolünden geçirilir, herhangi bir sağlık sorunu ol mayan ve tehlike arz etmeyen köpeklerin girişi yapılır. Sağlık kontrolünde genel sağlık kontrolü, tırnak kontrolü, aşı kontrolü, tüy dökmesi, bulaşıcı bir hastalığının olup olmadığının kontrolü yapılır ve gerekli önlemler alınır. Aşıları tamamlanmamış, sağlık sorunu olan köpeklere gereken tedavi uygulanır. Uzman veteriner hekimler kontrolleri yapar ve gereken müdahaleyi yaparlar.

Otelde barınan köpeklerin her biri kendi sahipleri için özel ve önemlidir. Hiç kimse köpeğinin hasta olmasını istemez, bulaşıcı bir hastalığı olan köpeğin otele gelmesi sonucunda diğer köpekler de tehdit altına girebilirler. Kontroller sayesinde bu şekilde olumsuz durumların önüne geçilmiş olur. Köpeklerin birbirlerine hastalık bulaştırma sorunu önlenmiş olur.

Köpekler Otele Siz Tatile

Bir köpek sahibiyseniz tatil sizin için hayal olabilir, onu evde yalnız bırakıp gidemezsiniz, kimseye emanet edemezsiniz. Onun yanında olmak ve ona bakabilmek için siz de hayallerinizden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak, köpek otelleri sayesinde artık hayallerinizi ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Köpeğinizi köpek oteline bırakarak dilediğiniz yere tatile gidebilirsiniz. Siz dönene kadar bakımı ve ihtiyaçları otel tarafından karşılanır, büyük bir zevkle burada kalır ve barınır. Bundan sonra siz de köpeğiniz de rahatça tatil yapabileceksiniz.

Bu yazı 303 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.