köpek eğitimi

Esenler Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek Otellerinin Özellikleri

Köpek otellerinin pansiyonlardan en büyük farkı, ev ortamını daha kolay yansıtmalarıdır. Pansiyonlarda köpekleriniz, bir kafes içerisine yerleştirilirken otellerde ev ortamı sunulmaktadır. Esenler Köpek oteli, köpeğinizin kendini evinde hissedeceği ve özgürce dolaşabileceği yerdir. Köpeğiniz için, oyun alanları, geniş odalar ve güvenli bir bahçesi bulunmakta. Birçok köpek oteli, köpeğinizi istediğiniz zaman canlı olarak izleme imkânı sunmaktadır. Uyuyacakları ortamlar özenle düzenlenmiştir. Konforlu ve temiz olmasına ayrıca dikkat edilmektedir. Her köpek otelinin belli bir kontenjanı bulunmaktadır. Bu sayının üzerinde köpek kabul edilmemektedir.

Ayrıca hijyen açısından birçok köpek oteli tuvalet eğitimi olmayan köpekleri de kabul etmez. Köpeğiniz dinlenmesi için uyku zamanlarında klasik müzik dinletilmektedir. Aynı zamanda odanın ferahlığı için hava temizleyici özelliğe sahip klimalar bulunmaktadır. Köpekler ırklarına göre farklı odalarda barınmaktadırlar. Bunun nedeni her odanın ısısının ırklara göre ayarlanıyor olmasıdır. İç kısım genellikle uyumak ve beslenmek amaçlı kullanılır. Bunun dışındaki zamanlarda köpekler sosyalleştirilir. Hem kapalı oyun alanı hem de açık oyun alanı bulunmaktadır. Köpeklerin beslenme düzeninin bozulması sindirim sisteminde rahatsızlıklara yol açabilir.

Bu nedenle yapmanı gereken tek şey, alışmış olduğu mamayı teslim etmeniz. Aşısız köpekler otele kabul edilmemektedir. Aynı zamanda eksik olan aşıları isteğiniz doğrultusunda otelde bulunan veteriner hekim tarafından yapılabilir. Burada çalışan kişilerin de özenle seçilmesi gerekmektedir. Hepsinin profesyonel kişiler olması gerekir, ayrıca üst seviyede bir ayvan sevgisine ihtiyaçları vardır. Eğitmenler ve bakıcılar sürekli hayvanların etrafında durup gözetim altında tutarlar. Köpeğinizi bırakmak zorunda kaldığınız zaman, gönül rahatlığıyla köpek oteline bırakabilirsiniz. Köpeğinizin alıştığı bir düzen vardır. Ve bu düzenin bozulmaması için sizin belirlediğiniz şekilde beslenme ve tuvalet alışkanlığı devam eder.

esenler köpek oteli

Esenler Köpek Oteli Hakkında

Bunun için köpeğinizi teslim edeceğiniz sırada detaylı bir form doldurmanız gerekir. Köpeğinizin ayrıca kullandığı herhangi bir ilaç ya da vitamin tarzı bir şey varsa, mutlaka belirtmeli ve otele teslim etmelisiniz. Tuvalet alışkanlığı da önemli bir konudur. Her cinsin tuvalet ihtiyacı birbirinden farklıdır. Bu nedenle sizin belirteceğiniz şekilde tuvalet alışkanlığı devam edecektir. Sosyalleşmesini istediğiniz köpeklerinizi, onunla anlaşabilecek olan cinslerle tanıştırıp sosyalleşmesi sağlanmaktadır. Bu sırada mutlaka köpeklerin başında gözetmenler bulunmaktadır. Köpeğinizin eğitim alması çok önemli. Köpek otellerinde alınan eğitimlerin isteğe göre pratiği yapılmaktadır. 24 saat köpeğiniz veteriner hekim kontrolündedir.

Otellerde, ücretler günlük şekilde hesaplanmaktadır. Her otelin ücreti tesis özelliğine göre değişmektedir. Köpeğinizin dar alanlarda ev ortamından uzak bir yerde kalmasını istemiyorsanız, köpek otellerini tercih edebilirsiniz. Otellerde köpeğinize gerekli özen ve hassasiyetin gösterileceğinden emin olabilirsiniz. Sizin yokluğunuzu hissettirmemek için gerekli sevgi ve ilgi gösterilecektir. Aynı zamanda istediğiniz zaman gelip gün boyu vakit geçirme imkânınız da bulunmaktadır. Sağlık açısından endişelerinizi en aza indirmek için birçok köpek otelinde, günlük, haftalık ya da aylık olmak üzere belli periyotlarda dezenfeksiyon uygulanmaktadır.

Esenler ilçesi 5227 hektarlık bir yüz ölçümüne sahiptir. 18 mahalleden oluşan ilçede, birçok hayvan sever bulunmaktadır. Yeşili ve havasıyla evcil hayvan beslemek için oldukça elverişli olan ilçede, köpeklerinizin bakımını kolaylaştıracak köpek oteli de bulunmaktadır. Herkes köpeğinin iyi bir eğitim görmesini ve ondan uzak kalmak zorunda olduğu zamanlarda, sahibinin yokluğunu aratmayacak şekilde bakılmasını ister. İşte bu noktada Esenler köpek oteli’ne güvenebilirsiniz. Köpeğinizin rahatını ve huzurunu sağlayacak aynı zamanda sağlığını koruyacak birçok alternatif sağlamaktadır. Köpek oteli sayesinde, istediğiniz yere gönül rahatlığıyla gidebilir ve köpeğinizi gözünüz arkada kalmadan teslim edebilirsiniz. Köpeğinizi bıraktığınızda daha iyi bulacağınıza emin olun.

Bu yazı 562 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.