köpek eğitimi

Pet Otel Fiyatları

Paylaş
 

Günlük bakımları, ihtiyaçları, sorumlulukları size ait olan çocuklarınızdan farklı görmediğiniz evcil hayvanlarınızı; şehir dışı ve yurt dışı seyahatler yapmak zorunda olduğunuz zamanlarda onlara sizin gibi bakacak güvenilir ellere emanet etmek istersiniz. Tabi ki bunun için biz buradayız ve sizlere sunmuş olduğumuz pet otel hizmetimiz ile sizin gösterdiğiniz hassasiyeti köpeklerinize göstermeye hazırız.

Ailelerimizin birer bireyi haline gelmiş olan hayvanlar, yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmek için muhakkak ki sahiplerine ihtiyaç duyarlar. Sahipleri de onları hiç yalnız bırakmaz ve sürekli ihtiyaçlarını giderirler. Ancak bazı durumlarda maalesef onları evde yalnız bırakmak hatta belki birkaç günü bulabilecek sürelerde yaşamlarını sürdürmelerini beklemek zorunda kalınabilir. Tatiller ya da gidilme zorunluluğu olan iş seyahatleri bu zorunlulukların başında gelir. Onları alışık olmadıkları küçücük kafeslerin olduğu pansiyonlara bırakmak yerine kendilerini evinde hissedebilecekleri ve rahat rahat dolaşabilecekleri pet otellerine bırakabilirsiniz.

Pet Otel Nedir?

Evcil hayvanları konusunda hassas olan kedi ve köpek sahipleri onlardan ayrılmak zorunda oldukları zamanlarda en iyi şartlarda bakımlarının sağlanmasını istemektedir. Bu sebeple küçük dostlarını, yaşam alanlarının kafeslerle kısıtlanmayacağı pet otellerine bırakarak gönül rahatlığı ile seyahatlerini gerçekleştirmektedirler. Evcil hayvanların pet otellerde geçirdikleri zaman zarfında sahiplerinin talepleri doğrultusunda farklı hizmetler alabilmektedir. Bazı hayvanlar sahiplerinin seyahatlerinden dönmelerini beklemek için bu otellere bırakılırken, bazıları ise temel itaat eğitimi alması için bu otellere bırakılabilir.

pet otel

Pet Otellerin Özellikleri

Kedi ve köpeklerin rahatça dolaşabilecekleri güvenli bahçelerin yanı sıra geniş oyun alanları, aktivite bölümleri, kendilerine özel yatak ve minderlerin bulunduğu alanlar mevcuttur. Yemek ihtiyaçları ise sizin ve küçük dostlarınızın tercihine göre hazırlanmaktadır. Kuru mama ile beslenenlere kuru mama, ev yemeği tercih edenlere ev yemekleri, diyet yapan ya da herhangi bir rahatsızlığı bulunanlara da yine sizin bilginiz dahilinde mamalar hazırlanıyor.

Veteriner hekimlerin gelen evcil hayvanların aşı kartlarını kontrol ettikten sonra eksik aşıların bulunması durumunda evcil hayvan sahiplerinin onayı dahilinde eksik aşıların tamamlanması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra her türlü ilaç ve tıbbi ekipmana sahip pet otelleri, beklenmedik rahatsızlıklar ve istenmeyen durumlarda acil müdahale imkanına sahiptir.

Pet kuaför hizmetleri, güzellik ve tüy bakımı, tırnak kesimi, diş temizliği, kirlenme durumunda yıkama hizmeti gibi hizmetler de pet otellerin evcil hayvanlarınız için verdiği hizmetler arasında yer almaktadır. Evcil hayvanınızı uzaktayken görmek istemeniz durumunda online kamera sistemi ile istediğiniz zaman onları görebileceğiniz pet otelleri de bulunmaktadır.

Evcil hayvanınızı bırakmak istediğiniz otelin verdiği hizmet kalitesine göre transfer imkanı bulunan pet otelleri de tercih edebilmeniz mümkün. Küçük dostlarınızı taşımak için gerekli aracınız mevcut değilse ya da aracınız onları taşımak için uygun koşullara sahip değil ise pet otelinizin transfer hizmetini kullanmak işinizi kolaylaştırabilir.

Otel Fiyatları

Verilen özel hizmetler, Köpek oteli sahip olduğu imkanlar doğrultusunda; kadrosundaki veteriner hekimlerin, evcil hayvanların bakımlarıyla ve temizlikleri ile ilgilenen elemanların özelliklerine göre pet otel fiyatları farklılık göstermektedir. Günlük kuru mama, yaş mama, her gün yapılan rutin veteriner muayenesi, bahçede ve genel alanlarda yapılan yürüyüşler, egzersiz saatleri, diş temizliği, tırnak kesilmesi, kirli ise yıkama işlemleri konaklama ücretine dahil olan hizmetler arasında yer alırken; transfer ücreti, pet kuaför hizmetleri, güzellik ve tüy bakımı, eksik olan aşıların tamamlanması, temel itaat eğitimleri, hasta olanlara özel bakım ve ilaç uygulamaları ekstra ücrete tabi olan hizmetler arasında yer almaktadır. Değişken fiyatlar yılın belirli dönemlerinde yoğun talep görmesi sebebiyle artış gösterebilmektedir. Bulunduğunuz şehir veya bölgenin de fiyatlara etkisi olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

Pet Otelleri Bulunan Merkezler

Sayısı her geçen gün artan pet otellerinin öncelikle büyük kentlerde ve yazlık mekanlarda olduğunu söylemek gerek. Bununla beraber yavaş yavaş küçük dostlarımızla ilgili farkındalığın ve duyarlılığın artması neticesinde yurt çapında sayıları bir hayli artmıştır. Şehrinizdeki ya da bölgenizdeki pet otellerini internet üzerinden kolayca bulup irtibata geçebilirsiniz.

Bu yazı 433 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.