köpek eğitimi

İstanbul Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu

Köpeklerin yiyecek anlamında ihtiyacı olduğu besinleri, mamaları, kuaförü, temizliği, bakımı, eğitimi, giyeceği ve hatta konaklayacak yerleri adına büyük yatırımlar yapılır ve bu durum kazançlı bir sektör olarak yer edinir. Belediyeler; hayvan barınakları ile alakalı bazı düzenlemeler yaparak, özel organizasyonlar ayarlayarak, sokak hayvanlarına barınaklar açarak bilinçli bir yolda ilerleme yoluna giderler. Hatta basın yayın vasıtası ile de yarışmalar düzenlenerek, bu bilinçlenmeye ilave bir katkı sağlarlar. Köpekler de, aile üyelerimizden biri hatta hayatımızda bize en iyi dostluk örneği gösteren arkadaşlar olarak görülür. Bu yüzden; hayvan severler köpeklerin beslenmesi, eğitimi ve bakımı için, daha kaliteli işler yapmaya çalışırlar. Hayvan severlerin çocukları haline gelen köpeklerin; sağlıklı bir şekilde yaşaması için, gereken destekler ve yardımlaşmalar, her geçen gün daha da artan ve gelişen bir yolda ilerler.

Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu

Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu – Köpek Bakımlarında Bilinçlenme

Ailenin üyeleri olan köpekler için; dernek çalışmaları ya da sosyal ağ üzerinden yapılan hayvan hakları ile alakalı yayınlar aracılığı ile, köpeklerin bakımlarında bilinçlenme düzeyi iyice artan bir grafik çizer. Bu gelişmeler sayesinde; köpek bakan insanlar, çok rahat ve güvenli bir şekilde hareket ederler. Köpek bakan kişiler; bazen iş nedeni ile, bazen de seyahat sebebi ile uzak yerlere gitmek zorunda kalırlar. Aileden uzak kalma zorunluluğu olan kimseler, bu durumlarda çok sıkıntı çekerler. Yalnız gitmek zorunda oldukları zamanlarda, bu durum için çözüm ararlar. Yalnız bırakılmak zorunda kalan köpekler için, emanet edecek güvenli yerler ararlar. Bu konuda, teslim edecek yer bulmak açısından çok sıkıntı yaşayanlar vardır. Bazı köpekler oldukça yaramaz bir karaktere sahip olduklarından dolayı; teslim edecek kişileri de sıkmamak için, daha farklı alternatifler arama yoluna gidilir.

Alternatif Seçimde Tercihler Yapmak

Köpek sahipleri; rahatlıkla seyahatini yapması ya da uzağa gitmesi gerekli olduğu durumlarda, köpeklerin emanet edilebileceği pansiyonları ya da otelleri araştırırlar. İnternet üzerinden araştırma yaparak ya da daha önceden hizmet almış kişilerle bağlantı kurarak, seçimlere yönelirler. Köpek pansiyonları diye düşünüldüğünde; Zekeriyaköy bölgesinde hassas ve nitelikli çalışan, İstanbul Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu, hayvan severlerin gözünü arkada bırakmayacak şekilde bir bakım sağlar. Pansiyon, köpeklere son derece hassas ve ilgili bir şekilde davranmaya yönelik çalışmalar yapar. Profesyonel personellerin ve ekibin organizasyonları eşliğinde, Zekeriyaköy köpek pansiyonu , her geçen gün kalite standardına farklılıklar ve ilerlemeler getirir. Buradaki amaç; ailenin bireyleri olan köpeklere, daha sağlıklı ve güzel hizmetler sunma çabasıdır. Köpekler ilk getirildiği andan itibaren, gerekli olan sağlık kontrollerinden geçirilirler. Daha sonra, gerekli kayıt işlemleri sağlanır ve odalara yerleştirilirler.

Zekeriyaköy Köpek Pansiyon’unda köpeklere özel tasarlanan odalar, son derece konforludurlar. Odalar her gün, profesyonel bir ekip tarafından temizlenirler. Ayrıca; köpekler için günlük organizasyonlar düzenlenerek, oyun oynamaları sağlanır.

Köpeklerin Günlük Organizasyonları

Köpekler için sağlanan günlük organizasyonlar arasında, günlük olarak gezdirilme faaliyetleri ve de kontrolleri de bulunur. Herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşıldığında da, uzman ekipler acil bir şekilde müdahale ederler. Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu; köpeklerin ihtiyacı olan durumları ve sosyal faaliyetleri ile alakalı aktiviteleri, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeye yönelik faaliyetler yapar. 15 metrekare genişliği ile dekore edilen odalarda, bölmeli geniş alanlar ve süite odalar yer alır. Böylelikle; köpekler hem tek başına kalmazlar, hem de aktif bir ortamda mutlu olurlar. Ayrıca, toplu yemekhanelerde beraber yemek yeme fırsatları da vardır. Gece 20:00 itibari ile, ışıklar kapanır ve rahat içinde uyumları sağlanır. Köpek sahipleri; bu düzenlemeler sayesinde, rahatlıkla köpeklerini teslim etme işlemlerini gerçekleştirirler.

Bu yazı 321 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.