köpek eğitimi

Kadıköy Köpek Oteli Hizmeti

köpek oteli
Paylaş
 

Köpek oteli Kadıköy, köpeğinizi emanet edebileceğiniz bir köpek bakım merkezidir. Kurumumuzun önceliği köpeğinizin rahat etmesidir. Bu yüzden oyun alanları, dinlenme alanları ve yürüyüş parkurları köpeğinizi rahat ettirecek şekilde dizayn edilmiştir.

Köpek bakımı ve eğitimi bazen sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Ancak bazen beklenmeyen bir durumda bakımını üstlendiğiniz patili dostunuzdan ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Ve onu emanet edebileceğiniz güvenilir bir yer arayışına girersiniz. Bu noktada hayvan sahiplerinin imdadına köpek bakım merkezleri yetişir. Bu süreci duygusal yapıya sahip olan köpeğinizin de sorunsuz bir şekilde atlatmasını kolaylaştıran kurumumuz, uzman ve profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Köpek Oteli Kadıköy Nasıl Bir Hizmet Vermektedir?

Köpek oteli Kadıköy, köpeğinizin temizliği ile yakından ilgilenen bir uzman ekip ile çalışmaktadır. Köpeğinizin banyosu ve tüy bakımı özel olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda köpeklerin konakladığı odalarda her gün düzenli aralıklarla temizlenmektedir.

Pansiyonumuzda bulunan veteriner hekim tarafından sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Her ırktan köpeğin barınabildiği kurumumuzda, köpeklerin farklı zamanlarda vakit geçirmesi sağlanarak muhtemel yaralanmalar engellenmektedir. İç ve dış mekânlarda yüksek güvenlik önlemleri alınmaktadır. Köpeğinizin günlük gereksinimleri de aynı özveri ile yerine getirilmektedir. Otelimizde konaklayan diğer köpeklerle birlikte katılacağı aktiviteler ile köpeğiniz, sosyalleşme şansı bulur. Bu sizin aranızdaki iletişimi de önemli ölçüde etkileyecektir.

Köpek Oteli Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Köpek oteli Kadıköy, her yaş ve ırkta köpeğe bakım veya eğitim için konaklama olanağı sunar. Sizler de köpeğinizi emanet edebileceğiniz güvenilir bir bakım merkezi arıyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunlar şöyle özetlenebilir;

  • Öncelikle köpeğinizi emanet edeceğiniz kurumun ruhsatlı hizmet veriyor olması büyük ölçüde önem taşır.
  • Otel çalışanlarının uzman ve deneyimli olması da fazlasıyla önemlidir.
  • Otelin temizlik ve güvenlik açısından da özenli hizmet sunması gerekir.
  • Otelde mutlaka veteriner hekim ve uzman eğitmenler bulunmalıdır.
  • Köpeğinizin misafir edileceği odaların ısısı ve konforu da önem arz eden bir noktadır.
  • Ayrıca her ırktan köpeğin konaklama şansı bulduğu barınaklarda köpeğinize başka köpeklerden zarar gelmemesi için yürüyüş ve oyun saatlerinin buna uygun şekilde planlanmış olup olmadığını kontrol edin.

Köpeğinizi Köpek Oteline Bırakırken Yapmanız Gerekenler

Köpek oteli Kadıköy, kayıt işlemleri için köpeğinizin aşılarının yaptırılmış olmasına dikkat eder. Bu yüzden yanınıza aşı karnesi almayı unutmamalısınız. İsteğiniz üzere veteriner hekimlerimiz tarafından eksik aşılar tamamlanıp, rutin sağlık kontrollerinden sonra herhangi bir sorun yoksa köpeğiniz otele kabul edilmektedir. Bu esnada köpeğinizin alışkanlıklarını, uyum sorunlarını, beslenme saatlerini ve varsa alerjik sorunlarını bildirmeniz gerekmektedir. Bu yaşanılacak ciddi sorunların önüne geçmek için oldukça önemlidir.

Pansiyonumuzda beslenme ve tuvalet ihtiyacı sizin verdiğiniz saatlere uygun bir programla giderilmektedir. Yine sizin verdiğiniz bilgilerle köpeğinizin banyosu da yaptırılmaktadır. Çıkış yapacağınız zaman da köpeğiniz banyosu yaptırılmış, kuaför ihtiyacı giderilmiş bir şekilde size teslim edilmektedir.

Köpek Oteli Fiyatları Ne Kadardır?

Köpek oteli Kadıköy köpeğinizin tıraş, tırnak kesimi, banyo ve tuvalet ihtiyacı, beslenme gibi birçok gereksinimini uzman eğitmenler eşliğinde gidermektedir. Köpeğin ırkına göre banyosu ve tüy bakımı yapılması fiyat konusunda da farklılıklara neden olmaktadır. Ayrıca kullanılan mamalar arasındaki fiyat farklılıkları otel ücretini de etkiler. Doğum yapacak köpekler gibi özel bakım gerektiren köpeklerin de sağlık kontrolleri veterinerlerimiz nezaretinde gerçekleştirilir. Doğum sonrası yavruların bakımı da özenli bir şekilde yapılır. Köpek eğitimi konusunda da tuvalet eğitiminden temel eğitime her türlü eğitim verilmektedir. Kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden köpek eğitimi konusunda  hizmet alabilirsiniz.

Bu yazı 281 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.