köpek eğitimi

Bayramoğlu Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Bayramoğlu Köpek Pansiyonu’na köpeğinizi emanet etmek için birçok sebep vardır.Köpek bakımının en zor taraflarından birisi her hangi bir seyahat de eğer köpeğinizle birlikte seyahat yapamayacaksanız, köpeğinize ne olacağıdır. İlk etapta yakın çevreden yardım istenilmesi olasıdır. Büyük oranda bu durumda olumsuz olacaktır. Hem köpek sahibi için, hem köpeğe bakması talep edilen kişi için, hem de köpek için bu durum büyük bir problem haline dönüşmektedir. Çoğu kişi bakmak için uygun alanı olmadığı için, bakmak istemediği için, bakmayı bilmediği için ve bunlara benzer birçok farklı sebepten dolayı ret edecektir. Bu durum oldukça normaldir. Sonuçta köpek bakımı büyük bir emek isteyen bir süreçtir.

Onaylandığı durumlarda ise, köpek sahibinin aklı sürekli köpeğinde kalacak, hem de seyahatinin süresini belki de büyük oranda kısıtlamak zorunda kalacaktır. Bu tarz durumların önüne geçmek için son dönemlerde de sayıları ve yaygınlığı git gide artan köpek pansiyonları faaliyet göstermeye başlamışlardır. Köpek pansiyonları, çok fazla seyahat etmek zorunda olan ve ya çok ani işleri gelişen köpek sahipleri bir can kurtarıcı haline dönüşmektedir. Köpek sahipleri köpeklerini, istedikleri zaman, istedikleri zaman miktarlarında köpeklerini güvenle bu kurumlara bırakabilirler. Her hangi bir durumda süreyi de istedikleri miktarlarda uzatabilirler. Bu pansiyonlarda köpeklerin rahatı ve konforu için her türlü durum düşünülmüş ve ona göre köpekler için en uygun yaşam alanları ve fiziksel aktivite ortamları oluşturulmuştur.

Bayramoğlu Köpek Pansiyonu Köpekler İçin Sundukları Hizmetler Nelerdir?

Köpek pansiyonlarında köpeklerin sağlığı ve rahatı birinci planda olduğu için, bu açıdan köpekler için birçok farklı hizmetler sunulmaktadır. En başta köpeklerin sağlık durumlarına oldukça fazla dikkat edilir. Uzman veterinerler kontrolünde hem pansiyona geldikleri ilk sefer hem de pansiyonda kaldıkları süreç boyunca düzenli olarak, aksatılmadan sağlık kontrolleri yapılır. Aşı takvimleri düzenli bir şekilde takip edilir. Pansiyonda kaldıkları süreç boyunca her hangi bir aşıları varsa, aksatılmadan uygulanır. Düzenli olarak köpeklerin yaşam ortamlarının temizliği düzenli bir şekilde yapılır.

Bayramoğlu Köpek Pansiyonu

Köpeklerin banyoları ve temizlikleri düzenli bir şekilde yapılır. Köpeklerin tüy bakımları düzenli bir şekilde yapılır. Tırnak ve diş bakımları da kesinlikle aksatılmaz. Köpeklerin cinsleri, alıştıkları beslenme durumları, günlük enerji ihtiyaçları ve kendileri için gerekli olan besin ögeleri esas alınarak en uygun olan beslenme programları hazırlanır. Bu programda köpekler için seçilen her gıda köpek sağlığı için en uygun olan gıdalar arasından özenle seçilmektedir. Köpeklere özel eğitimler ve köpeklerin diğer hayvanlarla sosyalleşmesi de sağlanmaktadır.

Köpeklerin Bayramoğlu Köpek Pansiyonu Kabulü İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Köpeklerin pansiyona kabulü için aranan tek şart köpeğin sağlık durumudur. Köpeğin her hangi bir bulaşıcı ve ya ciddi bir hastalığa sahip olmaması gerekir. Bu yüzden pansiyonlara ilk başvuru yapıldığı zaman köpekler ciddi sağlık kontrollerinden geçirilirler. Kontrolde her hangi bir sağlık sorunu ve ya hastalık ile karşılaşılırsa köpek pansiyona kesinlikle kabul edilmez. Çünkü bu durum hem o köpek için, hem pansiyondaki diğer köpekler için, hem de o kurumda çalışan kişiler için tehlike oluşturmaktadır. O köpek direk olan sahibinin gözetiminde, en yakın sağlık kurumuna yönlendirilir.

Köpek eski sağlığına kavuştuğu zaman tekrar pansiyona başvurulabilir. O zaman köpeğin kabulünde her hangi bir problem karşılaşılmaz. Sağlık durumunda her hangi bir problem karşılaşılmayan köpekler direkt olarak pansiyona kabul edilmektedirler. Bu köpeklere en uygun olan ortamlar ayarlanıp, köpekler bu ortamlara yerleştirilirler. Bayramoğlu Köpek Pansiyonu bu tarz kaliteli hizmet veren köpek pansiyonları arasında en ön sıralarda gelmektedir. Köpek sahipleri köpeklerini bu tarz kurumlara güvenli bir şekilde bırakabilirler.

Bu yazı 653 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.