köpek eğitimi

İstanbul Teşvikiye Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İstanbul’da bulunan Teşvikiye köpek pansiyonu, köpek besleyen kişilerin köpeklerini bırakabileceği nezih ortamlardan oluşur. Hayvanları gerektiğinde belli bir süreliğine bırakma imkanı tanıyan bu kuruluşlar, köpek sahiplerine büyük destek sağlıyor.

Köpek Pansiyonlarının Başlıca Gerekliliği Ve Önemi

Köpekleriyle bağ kuran kişiler belli aralıklarla evlerinden uzaklaşmak ister. Bu zamanlarda köpeklerini yanında götüremeyen ve bu yüzden seyahatlerini iptal etmek zorunda kalan köpek sahipleri için bu kurumlar büyük önem arz eder. Farklı zamanlar için köpeklerini bırakma zorunluluğu muhakkaktır. Fakat her kuruluş köpek bakımı konusunda titizlik göstermez. Bu durum İstanbul Teşvikiye köpek pansiyonu kuruluşunun önemini bir kez daha ortaya koymaktadır. Köpek bakımı hususunda dikkat edilmesi gereken başlıca kurallar vardır. Köpeğin aldığı eğitimler titizlikle kontrol edilerek devamı sağlanmak zorundadır.

Sahibine bağlı köpeklerin buraya alışması için belli alışkanlıklarını pansiyonda da sürdürmesi gerekir. Köpek sahipleri bu konularda en güvendiği merkezle anlaşmalıdır. Köpeğini bıraktığı zaman kişilerin köpeği hakkında hiçbir kuşkusu olmaması gerekir. İçi rahat eden kişiler pansiyondan köpeği hakkında istediği an haber alınabilir. Köpek bakımının yanı sıra köpeklerin sağlığı ile ilgilenen kurum, bu davranışlardan ötürü çok fazla müşteri çeker. Hem sağlık hem de bakım açısından öncelikle tercih edilmesi gereken bu kuruluş köpeğin pansiyonda bulunduğu süre boyunca köpeğin davranışlarını da dikkatle takip eder. Sağlığında herhangi bir bozulma olduğu takdirde hemen veteriner hekime başvurur. Köpek sahibini bilgilendirir. İhmalkâr davranmayan kurum çalışanları ile çok öndedir. Ekip çalışmasıyla pansiyonda bulunan her hayvana ayrıcalıklı davranır. Her köpek için farklı bir eğitim bulunur. Bu gibi pansiyonlar sayesinde hayvan besleyen kişiler gözü arkada kalmadan istediği organizasyona katılabilir.

Teşvikiye Köpek Pansiyonu

İstanbul Teşvikiye Köpek Pansiyonu Özellikleri

İstanbul Teşvikiye köpek pansiyonu özellikleri arasında köpeklerin yaşadığı ortamın temizliği göze çarpar. Ayrıca pek çok özelliği bir arada bulundurur. Köpeklere kendi yaşam alanlarındaki gibi konfor sağlar. Pansiyonun tiziz ve rahat oluşuna kadar tüm her şey gözden geçirilerek en şık şekilde sunum sağlanmaktadır. Özenle çalışması en değerli özelliklerinden bir tanesidir.

Köpeklerle ilgilenen uzman çalışanları belirli saatlerde onlarla oyunlar oynayarak psikolojik olarak köpeklere destek sağlar. Bu alanlara ayrılmış titiz bir ortam yaratılmıştır. Bu harika pansiyonda köpeklerin beslenmesi için muntazam şekilde hazırlanan mamaları vardır. Bu mamalar son kalitede ve taze olmaktadır. Her cinsin maması farklı olup istediği saatlerde mama yemesi sağlanır.

Köpeklerin çoğu vaktinin geçebilmesi için hazırlanan ortamlarda yalnız hissetmesi önlenerek başka cinslerde de beraber olma imkanı tanınmaktadır. Alışabilmesi ve ortama ayak uydurabilmesi için köpeklerin en sevdiği eşyalarının bulunduğu ortamlarda rahat ettirilmesi hedeflenir.

Kurum her imkanı düşünüp ona göre hareket eder. Bu şekilde hiçbir sorun çıkmadan belirlenen süre tamamlanır. Müşterilerine, içleri rahat olacak şekilde her imkandan bahseden pansiyon en büyük desteği böylelikle sağlar. Ayrıca pansiyon bakım odalarına ve banyo alanlarına büyük bir hassasiyet gösterir. Köpeklerin tüylerinin de kısaltılacağı köpek kuaförleri içerisinde mevcuttur.

Her türlü ihtiyaca cevap verir niteliğe sahiptir. Köpeklerin rahatlaması için müzik dinletisi veren ortamları mevcuttur. Her türlü yeniliğe açık olan pansiyonlarda köpekler en iyi şekilde ağırlanır. Emanet edilen hayvana sahip çıkan özverili çalışan uzman kişiler sayesinde en mükemmel hizmet sunulmaktadır. En doğru yer olan İstanbul Teşvikiye köpek pansiyonu bu sebeplerden dolayı oldukça yoğun bir ilgiye maruz kalır. Müşterilerin yoğun ilgisine doğru şekilde cevap vermesi ile müşterilerini asla mağdur bırakmaz. En kaliteli biçimde çalışma gösterir. Müthiş bir ortamda harika donanımı ile işini başarı ile yapar.

Bu yazı 335 kere okundu.
Etiketler:
köpek pansiyonu
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.