köpek eğitimi

Ümraniye Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Köpeklerin eğitim ve bakımları oldukça büyük önem arz ediyor. Bu nedenle birçok köpek sahipleri köpeklerinin bakımları için uzman destek almaya ihtiyaç duyuyorlar. Köpek sahipleri belli noktada köpeklerin eğitimleri ve bakımları konusunda yetersiz kalabiliyor. İşte bu noktada devreye köpek pansiyonları giriyor. Köpek sahiplerinin kısa süreliğine tatil ya da iş seyahatine gideceği düşünülürse köpeklerini teslim etmek isteyecekleri birilerini ararlar. Ancak köpekler köpek eğitimi ve bakımı konusunda uzman olmayan kişilere teslim edilmesi halinde strese girebilecekleri gibi gerileme gibi özellikler ile de karşılaşabiliyorlar. Böyle durumlarda köpeklerin teslim edilmesi gereken en etkili yer köpek pansiyonlardır. Ümraniye köpek pansiyonu da köpek sahiplerinin gönül rahatlığı ile köpeklerini teslim edebilecekleri konforlu ve kaliteli köpek pansiyonlarından birisidir.

Ümraniye Köpek Pansiyonu Hizmetleri

Köpek sahipleri köpeklerini ümraniye köpek pansiyonu hizmetinden yararlanmasını istediklerinde köpeklerini teslim etmeleri ile birlikte köpeklerin her türlü bakım ve temizlikleri ümraniye köpek pansiyonu tarafından yapılıyor. Ümraniye köpek pansiyonu köpekleri sahiplerinden teslim aldıklarında öncelikle kilo ve boylarının ölçümünü yaparak çıkan değerler her köpek için ayrı olarak düzenlenmiş denetim formlarına yazılıyor.

Köpekler kendi ırkları ya da kendi ırklarına yakın diğer ırklar ile aynı bölmede oldukça konforlu odalarda barındırılıyor. Odalar ışık, ses ve ısı yönünden oldukça korunaklı olmak ile birlikte köpeklerin bakım ve temizlikleri için oldukça hijyenik özelliklere sahip. Köpekler ümraniye köpek pansiyonunda kaliteli mamalar ile besleniyor. Eğer ki köpeklerin kullanmış oldukları özel mama ya da vitaminler varsa köpek sahiplerinin ümraniye köpek pansiyonuna vermeleri durumunda ümraniye köpek pansiyonu görevlileri tarafından düzenli bir şekilde veriliyor.

ümraniye köpek pansiyonu

Ümraniye Köpek Pansiyonu Sağlık Hizmetleri

Ümraniye köpek pansiyonunda köpeklere 7/24 sağlık hizmeti veriliyor. Pansiyona gelen köpekler öncelikle veteriner tarafından gerekli sağlık kontrolleri yapılıyor. Köpeklerin herhangi bir rahatsızlıkları olup olmadığı tespit edildikten sonra herhangi bir sağlık sorunu olan köpek varsa gerekli tedavi işlemleri yapılıyor. Köpeklerin zorunlu olması gereken aşılarının yapılıp yapılmadığı köpek sahiplerinden öğrenilerek eksik olan aşıları varsa veteriner tarafından yapılarak köpeklerin sağlıklı kalmaları sağlanıyor. Köpekler oyun oynamayı çok seven hayvanlardır. Oyun oynarken birbirleri ile sürekli boğuşma içerisinde olduklarında küçük çaplı yaralanmalar meydana gelebiliyor. Böyle bir durumda veteriner gerekli müdahaleyi yaparak köpeklerin sağlıklı kalmalarını sağlıyor. Köpekler gün içerisinde gerekli temizlik ve bakım konusunda duş almaları ve tüylerinin fırçalanması gibi birçok bakım hizmetleri alabiliyorlar.

Ümraniye Köpek Pansiyonu Eğitim Hizmetleri

Ümraniye köpek pansiyonunda köpeklere köpek sahiplerinin talepleri doğrultusunda eğitim hizmetleri de veriliyor. Köpek sahipleri köpeklerine eğitim verilmesini istiyorlarsa ümraniye köpek pansiyonu tarafından öncelikle köpeklerin eğitim seviyeleri test ediliyor. Ümraniye köpek pansiyonunda her ırktan köpeklere temel itaat eğitimi verilebiliyor. Temel itaat eğitiminde köpeklere tasma ya da kayış yardımı ile temel komutlar olan otur, kalk, yürü bekle ve koş gibi komutlar uzman köpek eğitimcisi tarafından veriliyor. Temel itaat eğitimi yaklaşık olarak 4 hafta kadar sürüyor.

Bu eğitimin alınması ile birlikte ve bu eğitimde başarı gösteren köpeklerin diğer eğitimlerdeki başarı oranları oldukça yüksek oluyor. Temel itaat eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayan köpekler bu seferde bir üst eğitim aşaması olan ileri itaat eğitimini alıyorlar. İleri itaat eğitiminde de temel komutlar herhangi bir tasma ya da kayış yardımı olmadan ses ya da işaret dili ile verilen bir eğitimdir. İleri itaat eğitimi de temel itaat eğitimi gibi yaklaşık olarak 4 hafta kadar sürüyor. Bu eğitimleri başarılı bir şekilde alan köpekler tuvalet eğitiminde de oldukça başarılı olabiliyorlar.

Bu yazı 420 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.