köpek eğitimi

Ümraniye Köpek Oteli

Paylaş
 

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan Ümraniye Köpek Oteli hizmetleriyle çıkacağınız iş seyahati veya tatilin zehir olmasını istemiyor, aklınız köpek dostunuzda kalıyorsa pek çok seçenek sunan köpek otelleri arasında kapsamlı bir araştırma yapabilir ve bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Köpek sahiplerinin ve köpeklerin ikinci bir evi olarak hizmet veren bu köpek otelleri üstün kalitede hizmet vermektedirler. Köpeklerin özgürce oynayabilecekleri doğal ortam, sosyal aktiviteler ve oyuncaklar da sunulmakta. Bünyesinde çalıştırdığı veteriner hekimlerle köpeklerin acil tıbbi durumlarına hemen müdahale edilmektedir. Çalışan bakıcıların özenli ve sevgi dolu davranışlarıyla köpekleriniz herhangi bir şiddet veya psikolojik baskıya asla maruz bırakılmamaktadırlar.

Köpek sahibi olan insanların en büyük korkularından biridir belki de köpek dostlarını bir yere bırakmak zorunda kalmaları. Seyahat gibi durumlarda köpek sahiplerinin köpek dostlarını emanet edebilecekleri yer sorununu ortadan kaldıran köpek otelleri ve köpek pansiyonları da ülkemizde mevcut bulunmakta. Köpek pansiyonları genellikle köpekleri kafeslerde tutmaktadırlar. Ancak köpek otellerinde köpek dostlarınızın kafesler dışında açık havada gezmesi imkânı da sunulmakta. Evcil hayvanınız hakkında titiz davranıyor ve köpeğinizin ufak bir kafeste kalmasını istemiyorsanız bu köpek otellerinden birini tercih edebilmeniz mümkün.

Son yıllarda sayıları artan köpek otellerinin oldukça konforlu hizmet verenleri de bulunmakta. Bu köpek otellerine ödeyeceğiniz konaklama bakım fiyatlarına ekstra hizmetlerin de dâhil edilebildiği gözlenmekte. Organik mamalarla beslenmek, tuvalet ve gezi ihtiyaçları için köpeklerin minimum iki defa birer saat gezdirilmesi ve açık alandan istifade edilmesi, bu gezilere köpeklerin kavga edip birbirine zarar vermelerini önlemek amaçlı toplu olarak çıkarılmamaları, köpeğin kalış süresine göre daha pek çok ekstra hizmet de sunmaktadırlar.

ümraniye köpek oteli

Ümraniye Köpek Oteli

Köpekler bu otellere ilk götürüldükleri zaman kiloları ve genel kontrolleri yapılarak girişleri sağlanmaktadır. Teslim almaya gidildiği zaman da yine kiloları ve genel kontrolleri yapılarak köpek sahiplerine teslim edilmeleri sağlanır. Köpeğinizi bu otellere kendiniz şahsen götürüp bırakabileceğiniz ve sonrasında geri alabileceğiniz gibi talep etmeniz durumunda küçük bir ücret karşılığı oteller köpeklerinizi teslim almaya ve geri teslim işlemini yapmaya gelebilirler. Köpeklerin senelik ve genel aşılarının tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ederek kabul işlemi yapmaktadır bu oteller. Böylece herhangi bir sıkıntı veya hastalık gibi durumların da yaşanmasının önüne geçilmektedir. Köpeğinizin zamanı gelen aşılarını da talep ettiğiniz takdirde bu köpek otellerinin bünyesinde çalışmakta olan veterinerler özenle uygulamaktadırlar.

Köpekleriniz bu otellerde ev şartlarınızda olduğu gibi otel çalışanlarına belirteceğiniz saatlerde ve öğünlerle düzenli bir şekilde beslenmesi sağlanmaktadır. Mama değişimi ile oluşabilecek sorunların önüne geçmek isterseniz köpeğinizin her zaman kullandığı mamayı da firmaya bırakmanız çok daha sağlıklı olacaktır. Böylelikle köpeğiniz ortama daha kolay adapte olacak ve sağlığı konusunda da endişelenmeniz gerekmeyecektir. Köpeğinizin tuvalet ihtiyacını da köpek otellerine belirterek alışkanlığının bozulmamasını sağlayabilirsiniz. Firmalarda çalışan bakıcılar köpeğinizi belirtilen saat ve zaman aralıklarıyla ihtiyacını giderebilmesi için alana çıkarabilirler. Köpeğinizin bade veya gazeteye ihtiyacını görmesi sağlanarak da daha sağlıklı bir ortam yaratılır.

Köpek otellerine talep etmeniz durumunda oteller köpeğinizle aynı ırk grubundan olan diğer misafir köpeklerle gün içerisinde kaçmamaları için etrafı kapatılıp güvenlik altına alınmış alanlarda sosyalleşmeleri amacıyla oyun oynamaları sağlanabilmektedir. Farklı yaş grupları ve cins ve ırklardaki köpekler kavga etmemeleri açısından bir arada bulundurulmazlar. Uzun süreli köpeğinizi bu köpek otellerinden birine bırakacaksanız bunu baştan firmaya belirtmeniz ve sonrasında aylık olarak düzenli şekilde ödeme yapmanız gerekmektedir. Köpekleriniz ve sizlerin içinin rahat olması için köpek otelleri bahsettiğimiz şekilde özel hizmet vermektedirler.

Bu yazı 660 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.