köpek eğitimi

Kartal Köpek Oteli İletişim Numarası

köpek oteli maltepe
Paylaş
 

Köpek otelleri köpeklerin kendilerinievlerinin rahatlığında hissetmeleri için dizayn edilmiş özel yerlerdir. Köpeklerinizi emanet edeceğiniz yerlerin bu özellikte olması çok önemlidir.Can dostlarımıza biliyoruz ki hayatımızda çok fazla önem verilmektedir. Onların sağlıkları, bakımları, eğitimleri gibi birçok konu özenli bir şekilde takip ediliyor.Bu kadar önem verilen can dostlarımıziçin bazı dönemlerde emanet edildikleri köpek otellerinin ise bu konuda kendini geliştirmiş kurumlar olmaları önemlidir.

Kartal Köpek Oteli olarak bu alanda hizmet veriyoruz. Köpeklerin evlerinin rahatlığında ve güvenliğinde kalabilmesi için bütün düzenimizi hazırladık. Böylelikle gönül rahatlığı ile köpeklerinizi bizlere emanet edebilirsiniz.

Köpek Oteli Ne İşe Yarar?

Özellikle köpeklerinden ayrılmayı bir an bile düşünmeyen kişiler köpek pansiyonu veya oteli mantığını kabul etmeyebiliyor. Fakat bazı durumlarda köpekleri bu yerlere bırakmanız zorunlu oluyor.İş seyahatleri veya tatil gibi bazı durumlarda can dostlarımızla beraber bu işleri gerçekleştiremeyebiliyorsunuz.

Onları emanet edeceğiniz güvenilir bir yer bulmak ise oldukça büyük bir sorundur. Herhangi birine emanet etmek yerine köpeğinizin güvenli bir şekilde evinin ortamında rahat etmesi ve köpek bakımı ile ilgili bilgi sahibi kişilerle bir arada bulunması için Kartal Köpek Oteli olarak hizmet veriyoruz. Köpeklerin bakımlarını, güvenliklerini sağlamak en önem verdiğimiz konuyu oluşturuyor.

Kartal Köpek Oteli Köpek Bakımı

Öncelikli olarak biliyoruz ki köpeklerin bakımı için onların ırklarına göre bir bakımdüzenioluşturulmalıdır. Aksi takdirde köpeklerin bakımları tam olarak sağlanamaz ve zarar görmeleri kaçınılmazdır.

Kartal Köpek Oteli olarak köpek bakımlarını sağlayabilmek amacıyla her türlü ayrıntıyı özenli bir şekilde düşünüyoruz.Köpeklerin güvende olabilmesi için gerekli olan bütün hizmetleri sunmanın yanı sıra beslenmeleri konusuna da dikkat etmekteyiz. Özellikle köpek beslenmesinde bazı ırkların dikkatli bir şekilde beslenmesi gerekmektedir. Bu ayrıntıya hâkim olan ekibimiz köpeğinizi teslim aldığında buna uygun bir beslenme şekli sunmaktadır. Yaşı veya alerjik durumundan dolayı farklı bir beslenme şekline ihtiyaç duyancan dostunuz var ise bununla ilgili bilgiyi tarafımıza ilettiğinizde buna uygun bir beslenme şekli de sunarız.

Kartal Köpek Oteli Köpek Eğitimi

Kartal Köpek Oteli olarak köpek bakımının yanı sıra eğitimleri konusunda da oldukça geniş bir eğitim kapsamınasahibiz. Köpeklerin eğitilmesi hem kendilerini korumaları açısından hem de eğlenceli bir zaman geçirmeleri açısından çok önemlidir. Günlük hayata adapte olup sahipleri ile beraber güzel vakit geçirmek için köpeklerin bazı eğitimleri tam olarak alması çok önemlidir.

Bizler bu konuyu bildiğimiz için eğitim konusunda temel ve ileri seviye eğitim grupları oluşturduk. Köpeğinizin ihtiyacına göre temel veya ileri seviyedeki eğitimleri uzman kadromuz vermektedir. Köpeklerin özellikleri ile köpek eğitimi sırasında dikkat edilmesi gereken bütün ayrıntılarahâkim olan ekip arkadaşlarımız bu konuda oldukça hassas bir çalışma disiplini yürütüyorlar. Köpeğinizi zorlamadan onun eğlenmesini sağlayacak şekilde eğitim veriyoruz.

Kartal Köpek Oteli Fiyatları

Can dostunuzu emanet etmek üzerine kurulmuş olan Kartal Köpek Oteli fiyatlar konusunda da sizleri memnun edecek bir skalaya sahiptir. Köpeklerin pansiyonumuzda kaç gün misafir olacağı, onlarla ilgili talep ettiğiniz ekstra durumlar,beslenme ayrıntıları gibi birçok etken fiyatları doğrudan etkilemektedir.

Eğer köpeğinizin bizimle beraber güzel vakit geçirmesini,ev konforunda yaşamasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Otelimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman eğitimlerimiz, köpek bakımı ile ilgili ayrıntılar,beslenme ve merak ettiğiniz diğer bütün sorulara açıklayıcı cevaplar bulabilirsiniz.Can dostunuzun sizden ayrılma sürecini rahat bir şekilde atlatması için en güvenilir adres olduğumuzu söyleyebiliriz.

Bu yazı 137 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.