köpek eğitimi

Köpek Oteli Sultangazi İstanbul

Paylaş
 

Son yıllarda adından oldukça bahsettiren İstanbul’un Sultangazi ilçesinde bulunan köpek oteli eğer bir köpek sahibiyseniz sizi bazı durumlarda dertten kurtarıyor. Bu durumlar kimi zaman tatile çıktığınızda veya uzun bir seyahat etmeniz gerektiğinde köpeğinizin nerede kalacağı zor bir durumdur. Neyse ki köpek oteli Sultangazi İstanbul bölgesinde ikamet eden köpek sahipleri için sorun olmaktan çıkmış oluyor. Yapmanız gereken tek şey seyahat ve tatil durumlarınızda köpeğinizi alıp Sultangazi Köpek Oteline müracaat etmek ve köpeğinizi gözünüz arkada kalmadan buradaki yetkililere emanet etmektir.

Köpekler belki de insanların en iyi dostu ve koruyucusudur. Köpeklerin de duygu ve düşünceleri vardır, bu tüylü dostlar en iyi yaşamı ve bakımı hak etmektedirler. Onlara güzel bir hayat sunmak da sahiplerine düşmektedir. Sahipler evde olmadıkları zaman köpeklerini bahçelerinde bırakırlar veya komşularına teslim ederler bu durum her zaman hoş olmayabilir.

Köpek Oteli Sultangazi İstanbul

Köpeğinizi Komşunuz Yerine Köpek Oteline Emanet Edin!

Siz komşunuza veya akrabalarınıza sonsuz güvenebilirsiniz. Fakat burada söz konusu bir hayvandır hem de ilgiyi ve bakımı en çok hak eden hayvan. Bir köpeğe sadece su ve yiyecek vererek bakılamaz ona her gün ilgi ve şefkat göstermelisiniz. Bazen bilinçsiz kişiler tarafından köpekler zarar görebilirler ve bu durum onların size olan ilgisini ve güvenini olumsuz yönde etkiler. İşte bu yüzden bu işi iyi bilen insanlarayani köpek oteli kurumlarına köpeğinizi emanet edip daha iyi bakılmasını sağlamalısınız.

Siz köpeğinizi çok sevebilirsiniz fakat komşu ve akrabalarınız köpeklerden hoşlanmayabilir veya her gün aynı ilgi ve alakayı gösteremeyebilir. Halbuki köpekler ilgi hak eden en güzel hayvanlardandır. Sadece tatildeyken değil aslından stresli olduğunuz zamanlarda veya kafanızı dinlemeniz gerektiğinde de köpeklerinizi köpek otellerine bırakarak onu kendi sıkıntılarınızdan uzak tutmuş olursunuz.

Sultangazi Köpek Otelinde Köpeğinize Kimler Bakar?

İstanbul Avrupa Yakasının son dönemlerde oldukça faaliyet gösteren ilçesi Sultangazi İlçesi insanların huzur ve güvenle yaşadığı bir ilçe olmakla beraber sokak hayvanlarının da güvenli bir şekilde barındığı bir ilçedir. Bir de kuruduğu köpek oteli ile hayvan dostu bir yer olduğunu göstermiştir. Sultangazi’nin içinde bulunan dükkanlar ve evlerin sahipleri hayvanlar için onların güzel yaşaması için ellerinden geleni yapmaktadırlar. İlçeyi insanlar gezdiği zaman neredeyse her parkta ve her evin önünde bir kap su ve yemek görürler.

İnsanlar aslında köpek otelini ticari bir amaçla kurulduğunu sanırlar. Her ne kadar bu iş için bir ücret alınsa da burayı kuran insanlar kesinlikle hayvanlarla içli dışlı olan insanlardır. Ayrıca her köpeğe aynı ilgi ve alakayı göstererek onları size daha mutlu bir şekilde teslim ederler. Yani köpek otellerinde köpeklerden anlayan onların her sıkıntısını bilen kişiler görev yapmaktadır. Siz sonuçta ne kadar ücret verecekseniz verin bunu köpeğiniz için verdiğinizi unutmamalısınız.

Köpek Oteli Sultangazi İstanbul

Köpeğiniz köpek otelinde kendisi gibi birçok köpekle güzel ve hoş vakit geçirir. İnsanlarla ve hayvanlarla olan ilişkisi artar. Burada köpeğiniz sadece barınmaz ve ona en kaliteli mamalar verilir. Her gün bakımları yaptırılır. Sağlık konusunda kesinlikle endişe etmenize gerek yoktur eğer bir tedbir durumu gerekirse yetkililer hemen tedbirini alır ve veterinerler gözetiminde köpeğinizin sağlığı hemen kontrol altına alınır.

Eğer bir yavru köpeğiniz varsa o zaman kesinlikle hiç düşünmeden vereceğiniz karar köpek oteli olmalıdır. Yavru köpekler de küçük çocuklar gibi en çok ilgi, sevgi ve şefkati hak ederler. Köpek otellerinde yavru köpekleriniz tıpkı ilkokul öğretmeninin öğrencisiyle ilgilenmesi gibi bakım ve sevgi görürler. Yavru köpeklerinize en iyi muamele yapılır ve bu durum onun büyümesindeki en iyi adımlardan birisi olur.

Bu yazı 374 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.