köpek eğitimi

Zeytinburnu Köpek Pansiyonu Nerdedir?

Paylaş
 

Köpek pansiyon hizmetleri günümüzde oldukça yaygın olarak talep edilir duruma gelmiştir. Farklı sebeplerden ötürü zorunlu olarak köpeklerini emanet etmek durumunda kalan köpek sahipleri, köpeğini emanete bırakacak yer sıkıntısı yaşıyor. Köpeklerini adeta ailenin bir üyesi olarak gören ve ciddi olarak sorumluluk hisseden köpek sahipleri için bu geçici yer bulma sorunu çok ciddi sıkıntılara yol açıyor. Bu sıkıntıların giderilmesine yönelik hizmetler sunan köpek pansiyonlarının bu anlamda köpek sahipleri için bulunmaz bir nimet gibidir. Zeytinburnu’nda ikamet eden ve köpek oteli hizmetlerinden faydalanmak isteyen köpek sahipleri için birçok köpek pansiyonu mevcuttur.

Bunlardan bir tanesi de Zeytinburnu Köpek Pansiyonudur. Sunduğu kaliteli hizmeti ile işini usulüne uygun olarak yerine getiren Zeytinburnu Köpek Pansiyonu nerdedir diye merak den köpek sahipleri için kısa bir yer tarifi yapmak gerekir ise; Trakya’nın güneydoğusuna denk gelen E-5 karayolu sınırındaki Çatalca yarımadasında ve havaalanına oldukça yakın olan Zeytinburnu, çok kalabalık bir İstanbul semtidir ve tarihi yönleri oldukça zengin olup İstanbul için çok önemli bir semttir.

Zeytinburnu Köpek Pansiyonu Neden Çok Tercih Ediliyor?

Zeytinburnu semt olarak çok kalabalık olup, çevre koşulları son derece düzenlenmiş, ulaşım sorunu olmayan güzel bir yerdir. Bir köpek pansiyonun sahip olması gereken tüm koşulları yerine getiren Zeytinburnu Köpek Pansiyonu köpeklerin gözü kapalı olarak güvene emanet edilebileceği nadiden pansiyonlardan biridir. Zeytinburnu köpek pansiyonuna emanet edilen köpekler tamamen eğitimli personellerin gözetimi altında tutularak birbirlerine zarar verebileceği düşünülen köpekler kesinlikle aynı ortamda bulundurulmaz. Her köpek için ferah bir ortam sağlanır.

Zeytinburnu Köpek Pansiyonu bir ticari kurum olmasına rağmen maddiyattan önce köpeklerin sağlık ve huzurunu ön planda tutar. Pansiyonda hijyenik kurallar son derece titizlik içerisinde yerine getirilir. Personel dahil tüm Zeytinburnu Köpek oteli bünyesinde görev yapan kişilerin tamamı köpek sevgisini benimsemiş, köpekle zaman geçirmekten haz alan kişilerdir. Dolayısıyla her koşulda köpeklerle severek ilgilenmeyi prensip olarak görürler. Bu Zeytinburnu Köpek Pansiyonunun yoğun olarak ilgi görmesindeki en önemli kriterdir. Bünyesinde görevlendirdiği sağlık ekibi veterinerler ile köpeğin sağlık denetimleri günlük olarak yerine getiriliyor.

Zeytinburnu Köpek Pansiyonu Ayrıntılara Önem Verir

Köpek sahiplerinin köpeklerine ne denli düşkün olduğunu tahmin etmek hiç de zor olmasa gerek. köpeklerine sundukları bakım, gösterdikleri itina gözle görülür şekilde kendini ortaya koyar. Bu denli önemsenerek bakılan bir köpeğin emanete bırakıldığı yerde de aynı ilgini, aynı özenin gösterilmesi her köpek sahibini arzuladığı ve mutlaka olması gerektiğine inandığı bir şeydir. Zeytinburnu Köpek Pansiyonu olarak verilen hizmetlerde tüm ayrıntılar önemsenir ve köpeğe itina ile yaklaşılır. Bunun için emanet bırakılan köpek için her türlü koşul oluşturularak bu yönde hareket edilir.

Her köpek maması her köpeğe uymayabilir ve köpeğin sindirim sistemini olumsuz etkileyebilir ve ya köpeğin tüketmemesi gereken bazı vitamin ve proteinler olabilir. Bu sebepten ötürü emanete bırakılan köpeğin öncelikler beslenme alışkanlıkları hakkında sahibinden tüm detaylı bilgiler alınır. Köpeğin beslenme şekli nasıl ise aynı şekilde beslenmesine özen gösterilir. Köpeğe yemekten haz duyduğu mamalar yedirilir. Bunun dışında köpeğin varsa korkuları ya da takıntılı olduğu şeyler öğrenilir ve köpeğe bu yönde davranış sergilenir.

Zeytinburnu Köpek Pansiyonu Köpekleri Kafese Kapatmaz

Köpek sahipleri özgür olacak şekilde yaşam alanı sunduğu köpeklerinin emanet ettikleri yerlerde köpeğinin bir kafese kapatılmasını asla arzu etmez. Köpeğini emanet edip gittiklerinde köpeklerinin kafese kapatılacağı kuşkusu ile gözünün arkada kalmasını istemez. Zeytinburnu Köpek Pansiyonu olarak köpeklere ne denli özen gösterildiğinden zaten söz edilmişti. Özgürce hareket etmeye alışık bu köpeklerin bir kafese kapatılmasını kurum olarak zaten Zeytinburnu Köpek Pansiyonu uygun görmez.

Bu yazı 347 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.