köpek eğitimi

Köpek Kuaför Fiyatları

Köpek Kuaför Fiyatları
Paylaş
 

Köpek Kuaför Fiyatları

Son seneler de köpek sahiplenen insan sayısı gözle görülür biçim de yükselmiş durumdadır. Evcil hayvanların ya da sokak hayvanların kısacası hayvanların tıpkı bizler gibi yaşamlarını devam ettirmeleri için bazı şeylere ihtiyaçları vardır. Veterinere gitmek, yemek yemek, kuaföre gitmek.. Köpeğimizin veterinere gitmesi normal yemek yemesi normal ancak kuaföre gitmesi anormal olarak karşılanmaktadır. Evcil hayvanlarımızın da birer canı olduğunu hatırlayarak kendi isteklerimizi ihtiyaçlarımızı nasıl karşılıyor isek evcil hayvanlarımızın da ihtiyaçlarını önem ile severek karşılamalıyız.

Bu bakımlardan birisi de evcil hayvanımızı kuaföre götürmektir ancak zaman açısından sıkıntı yaşayan evcil hayvan sahipleri için gezici köpek kuaförler de hizmet vermektedir. Köpek kuaförleri ve pet kuaförleri kalabalık yerleşim bölgelerin de son derece yarış halindedir bu durum bazen bir dezavantaja bazen de avantaja dönüşebilmekte. Ancak hangi durumlar da bu durum bizlere avantaj sağlamaktadır sorusunun cevabını şu şekil de verebiliriz; örneğin yarış halin de olan kuaför sahipleri daha fazla müşterinin gelmesini sağlamak için köpek kuaförleri çeşitli kampanyalar veya indirimler uygulayabilir.

Bu saye de evcil hayvan sahipleri iyi bir kalite de hizmet almış olacak ancak daha da uygun bir fiyat ile köpeğimizin kuaför ve bakım ihtiyaçlarını karşılamış oluruz. Ancak bunun dezavantaja dönüştüğü durumları ise şöyle açıklayabilmekteyiz; bu durum daha çok deneyimsiz ya da amacı sadece maddi çıkar el de etmek olan dükkan sahipleri kişileri tarafından yapılmaktadır çünkü insan sayısı fazla olan yerler de şehirler de çok sayı da köpek sahibi olduğu bilinmektedir.

İşte bu durumdan faydalanılarak kalitesiz ve sağlıksız şartlar da hizmet verip fiyatı da biraz düşürerek köpek sahiplerinin gözünü boyayan köpek kuaförleri de açılmış durumdadır. Bu yüzden dikkatli olmamız gerekmektedir, sadece para değil köpeğimizin sağlığını da kaybedebileceğimizi aklımız da bulundurmalıyız. Pet kuaförlerin, köpek kuaförlerin fiyat konusun da esneklik gösterdiğini belirtmek gerekiyor. Çünkü her köpeğin cinsi ırkı farklı olduğu için ve sahiplerinin istekleri farklı olduğu için her köpek için ayrı bir hizmet bulunmaktadır. Örnek vermemiz gerekilir ise; büyük ırka ait köpeklerin tıraş ve banyo hizmeti daha uzun zaman alacağından dolayı, küçük ırklara göre daha fazla ücrete tabi tutulur. Bu tip durumlar da en kaliteli ve bütçemize en uygun olan pet kuaförü seçmemiz gerekmektedir.

Köpek kuaförlerin de genel olarak yapılan hizmetler; köpek tıraşı, köpek banyosu, köpek kulak temizliği, köpek tırnak kesimi manikür pedikür ve köpek banyosu hizmeti ücretleri köpeğin ırkına, tüy yapısına ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak; özel şampuan ile köpek banyosu 40 TL’den başlayan fiyatlar ile sunulmaktadır.

Köpek Kuaför Fiyatları

Köpek ilaçlı banyo uygulaması hizmeti ücretleri (Uyuz, Mantar vb. tedaviler için) ilaçlı köpek banyosu hizmeti fiyatları boyutuna göre 80, 90, 100 TL fiyatlar ile.
Özel şampuan ile köpek banyo 40 TL
Kulak temizliği ilaçlı yıkama ücretleri 75 TL
Tırnak kesimi Manikür pedikür ücretleri 35 TL

Köpek tıraşı hizmeti ücretleri köpeğin ırkına, tüy yapısına ve büyüklüğüne göre banyo dahil köpek tıraşı hizmetleri 100 TL den başlayan fiyatlar ile yapılmaktadır. Gidilen köpek kuaförüne göre bu fiyatlar da artma ya da azalma olabilmektedir. Köpek tıraşı yapılır iken köpek sahipleri diken üstün de oturur gibi işlemin bitmesini beklemektedirler çünkü ne yazık ki işini iyi yapmayan köpek kuaförleri yüzünden bir çok köpek ve sahipleri zor durum da kalmıştır.. Köpeğin ırkına, tüy yapısına ve büyüklüğüne göre bu yapılan işlemlerin süresi değişmektedir.

Bu yazı 538 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.