köpek eğitimi

Maltepe Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek otelleri köpekleri sahipleri tatil yaparken ya da işlerini yaparken, bakan ve onlara sahipleri gelene kadar hizmet eden kurumlardır. İlk köpek otelleri Avrupa’da zengin sınıfın işlerini hallederken köpeklerine bakmak ve bakımlarını yapmak için kurulmuştur. Aradan geçen yıllar sonrası köpek otellerinin sayısı ve işlevleri de artmıştır. Köpek otellerinde köpekler için beslenme, bakım, günlük ihtiyaçların giderilmesi, banyo ve daha fazla hizmet sunulmaktadır. Bu sayede köpek sahipleri gelene kadar köpeklerin en iyi zamanları geçirmesi sağlanır. Bu köpek otellerinden biri de İstanbul’da bulunan Maltepe Köpek Oteli‘dir. Köpeğinizi Maltepe Köpek Oteline getirerek köpeğinizin siz yokken eğlenceli vakitler geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Gelen yaz günleri ile beraber tatil planları yapan köpek sahipleri için köpeklerini bir yere bırakmak elbette kolay değildir. Köpekler sevimli ve iyi bakılması gereken canlılardır. Ayrıca sadık ve sahiplerine bağlı olduklarından sahiplerinin gidişinin en az hissetmelerinin sağlanmalıdır. Bu yüzden köpek sahiplerinin köpekleri için en uygun ortamı bulmak zorundadırlar. Bu sorun için en uygun ortamlardan biri elbette köpek otelleridir. Köpek otelleri sahipleri yokken köpekler için en iyi fırsatları sunmak için çalışır. Köpeklerin sahipleri gelene kadar geniş alanlarda barınmaları, belirli zamanlarda beslenmeleri ve gezdirilmeleri, yıkanmaları, sağlık kontrollerinin yapılmasını, oyunlar oynamasını, yeni dostlar edinmesini sağlayan Maltepe Köpek Oteli sayesinde köpekleriniz eğlenceli vakitler geçirecektir.

Maltepe Köpek Oteli’nde öncelik köpeğinizin mutluluğudur. Ayrıca köpeğinizin sağlık durumuna da dikkat edilir. Bu yüzden Maltepe Köpek Oteli bünyesinde bulunan veterinerler sayesinde köpeğinizin sağlığı korunur. Sağlık için köpeğinizin aşılarının vaktinde yapılması gerektiğini her köpek sahibi bilir. Bu yüzden Maltepe Köpek Otelinde köpeklerinin zamanı gelmiş aşılarının yapılacağını bilirsiniz.

maltepe köpek oteli

Maltepe Köpek Oteli Merak Edilenler

Ancak kuruma gelirken köpeğinizin aşı zamanlarını belirtirseniz köpeğinizin aşıları geldiğinde kurum tarafından zamanında yapılabilir. Bunun için yanınızda köpeğinizin aşı kartını ya da buna benzer bir şey getirirseniz daha yararlı olacaktır. Ya da aşıların zamanını belirtebilirsiniz. Maltepe Köpek Otelinde her köpeğin sağlığı önemlidir. Çünkü otelde köpekler birbirleriyle sosyalleşir ve oyunlar oynar. Gözetmen kontrolünde sosyalleşmeleri için fırsatlar yaratılır. Bu sayede köpeğinizin kurumda yeni dostlar edinmesi sağlanır ve daha eğlenceli zaman geçirmesi sağlanır.

Köpeklerin beslenmesi onların sağlıkları için önemli bir durumdur. Bunun için Maltepe Köpek Oteli köpekler için güvenilir ve kaliteli markaların mamalarını kullanır. Bu sayede köpeğiniz de kilo değişimleri ya da beslenmeden kaynaklı sağlık sorunları görülmez. Ancak eğer istediğiniz ya da köpeğinizin alıştığı bir köpek maması varsa bunu da belirtebilirsiniz. Köpeklerde mama değişiminde ishal ve benzeri sağlık sorunları görülebilmektedir. Bu yüzden köpekler için alışkın oldukları mamaları tüketmeleri daha büyük önem taşımaktadır. Siz de gelirken yanınızda köpeğinizin alışkın olduğu mamayı getirirseniz köpeğinizin beslenmesi için katkıda bulunmuş olursunuz. Maltepe Köpek Otelinde her köpek ırkı kabul edilmektedir ve köpeğe özel muamele gösterilir.

Köpeklerin gezdirilme ve beslenme zamanları köpeklere özel olan rutin zamanlarda yapılır. Her köpek kendi için olan rutin saatte gezdirilir, beslenir ve banyo yaptırılır. Rutin hayat köpeklerin sağlığı için önemli bir yer tutar. Ayrıca eğer köpeğiniz hakkında bilinmesi gereken özel bir durum varsa ya da kurum tarafından bilinmesini istediğiniz bir şey varsa bunu da belirtmelisiniz. Köpeğinizin hamle olması ya da belirli durumlara hassas olması hizmeti ona göre şekillendirecektir. Eğer istediğiniz bir bakım varsa da bunu da belirtebilirsiniz. Maltepe Köpek Oteli sayesinde siz yokken köpeğiniz için en iyi ortam sağlanmış olacaktır. Bu sayede siz de tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu yazı 611 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.