köpek eğitimi

Arnavutköy Köpek Oteli

Paylaş
 

Arnavutköy Köpek Oteli köpeğinize siz gelene kadar en iyi olanakları sunmak için hizmet eden bir kurumdur. Amaçları tatile giden ya da iş seyahatine çıkan kişilerin köpeklerini bırakabilecekleri güvenilir bir yer oluşturmaktır. Bu sayede köpek sahipleri seyahatlerinden daha fazla keyif alabilir ve köpekleri de bu süre zarfında iyi vakit geçirebilirler. İstanbul’da bulunan kurum her ırktan köpeği bünyesine kabul etmektedir. Ayrıca yapısında bulunan veterinerler tarafından sağlık kontrolleri yapılmakta ve her türlü ihtiyaçları da giderilmektedir. Köpek sahiplerine kalan ise tatillerinde olabildiğince eğlenmeleri ve işlerini daha iyi yapmalarıdır.

Gelen yaz ile beraber tatil planları yapılmış ve takvim işlemeye başlamıştır. Ancak yanlarında köpeklerini götüremeyen köpek sahipleri için durum o kadar kolay değildir. Çünkü köpek sahiplerinin köpeklerini bırakabilecekleri güvenli bir yer aramak zorunluluğu vardır. Bu yüzden köpeklerinin bakımını yapacak ve ona kendisi gelinceye dek bakacak bir yer bulması gerekmektedir. Bu da elbette kolay bir şey değildir. Çünkü köpek bakımı önemlidir ve hem zaman hem de dikkat ister. Öncelikle köpeklerin zamanında beslenmesi önemlidir.

Zamanı geldiğinde aşı için veterinere götürülmesi, ihtiyaçları için gezdirilmesi, banyo yaptırılması ve daha fazla durum söz konusudur. Bunlar içinde herkese ve her yere güvenilmez. Ancak Avrupa’da yüzyıllardır bunun için hizmet veren ve yakın zamanda Türkiye’de de aynı hizmeti sunan köpek otelleri bunun için kurulmuşlardır. Arnavutköy Köpek Oteli köpeğinizin her ihtiyacını gidermek ve siz gelene kadar ona en iyi hizmeti sunmak için İstanbul’da kurulmuş olan bir köpek otelidir. Bu sayede siz de güvenilir bir yer bularak yolculuğunuza çıkabilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

arnavutköy köpek oteli

Arnavutköy Köpek Oteli Hakkında

Arnavutköy Köpek Otelinde verilen hizmetler arasında öncelikle köpeğiniz için oluşturulmuş geniş alanlarda kalma fırsatı olmaktadır. Bu sayede köpeğiniz yokluğunda dar alanlarda kalması önlenir. Ayrıca beslenmesi için de en iyi ve güvenilir markaların mamalarını kullanır. Ancak eğer köpeğinizin kullanmasını istediğiniz ya da alışkın olduğu bir mama varsa bunu belirtmeniz hatta alışkın olduğu mamayı yanınızda getirmeniz büyük önem taşımaktadır. Çünkü mama değişikliğinde mama ne kadar kaliteli olsa da hazımsızlık, ishal gibi durular ortaya çıkmaktadır.

Arnavutköy Köpek Oteli köpekler için en iyi hizmeti vermeyi amaçladığından bu önemli bir konudur. Arnavutköy Köpek Oteli bünyesinde bulunan her köpeğin sağlıklı olması büyük önem taşır. Bu her köpek için gereklidir. Köpeklerin aşılarının zamanında yapılması gerekir. Bu yüzden kuruma gelirken yanınızda köpeğinizin aşı durumunu belirten aşı karnesi ya da benzeri bir belge getirirseniz Arnavutköy Köpek Oteli bünyesinde bulunan uzman veterinerler zamanı gelmiş aşıları yapacaktır. Bu sayede siz de köpeğinizin aşılarını düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Köpekler için rutin hayat önemlidir. Bu yüzden köpeğiniz aynı saatlerde beslenir, dolaştırılır ve yıkanır. Eğer rutin saatleri belirtirseniz köpeğiniz için verilen hizmet artacaktır. Arnavutköy Köpek Oteli getireceğiniz köpeğiniz hakkında her bilgi önemlidir ve daha kaliteli hizmet sağlamaktadır. Bu yüzden köpeğiniz hakkında bilinmesi gereken gebe olması, hassas olduğu bir durum var ise bunu belirtmeniz de yarar vardır. Bu sayede bunlar dikkate alınacak ve hizmet ona göre olacaktır.

Arnavutköy Köpek Otelinde köpeğinizin iyi vakit geçirmesi için oyunlar düzenlenmekte ve diğer köpeklerle gözetmen eşliğinde kaynaşmaları sağlanmaktadır. Bu sayede köpeğiniz ortama daha hızlı alışacak ve daha çok sevecektir. Siz de köpeğiniz için uygun bir ortam arıyorsanız Arnavutköy Köpek Otelini seçebilirsiniz. Bu sayede siz yokken köpeğiniz en iyi şekilde bakılacak ve geldiğiniz de size teslim edilecektir.

Bu yazı 584 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.