köpek eğitimi

Ortaköy Köpek Pansiyonu Fiyatı

Paylaş
 

Ortaköy İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birisidir. Ancak semtim kalabalık olması burada yaşayan insanların köpek beslemelerine engel bir durum değildir. Bu semtte yaşayan insanların birçoğu çok hayvan sever olduklarından ve hayvan sevgileri ağır bastığından dolayı evlerinde köpek beslemekten oldukça haz alırlar. Köpek sahipleri köpeklerine olan aşırı düşkünlüklerinden dolayı herhangi bir nedenle köpeklerinden bir an bile ayrı kalmak istemezler. Ancak köpek sahipleri her ne kadar köpeklerinden ayrı kalmak istemeseler de zaman zaman da olsa işlerinin olmasından dolayı ya da yaz sıcaklarının bunaltıcı sıcağından kaçmak için tatil amaçlı şehir dışına çıkmak zorunda kalabilirler.

Köpekler sahiplerinden ayrı kaldıkları zaman ya da alıştıkları ortamdan ayrı kaldıkları zaman çok üzülür ve mutsuz olurlar. Bu durum köpeklerin psikolojisini olumsuz yönde etkiler ve onların hastalanmalarına neden olur. Bunu çok iyi bilen köpek sahipleri bu nedenle şehir dışına çıkmak zorunda oldukları zamanlarda bile köpeklerini evde yalnız bırakmak istemez ve onları kendileri ile birlikte götürmek isterler. Ancak gidecekleri yerde ki otel ya da pansiyonların kendileri ile birlikte köpeklerini de misafir edip etmeyeceğinden emin olamadıkları için bu düşüncelerinden vazgeçerler. Köpeklerini kendileri gibi bakabilecek birini bulmaya ve köpeklerini bu kişilere emanet etmek isterler.

Ancak kendi yokluğunda köpeğine kendisi gibi bakabilecek birini bulamadığı için internet üzerinden çeşitli araştırmalar yaparak köpekleri için en ideal pansiyonu seçmek için uğraşırlar. Bu araştırmalar sonucunda köpeği için en ideal pansiyonun Ortaköy köpek pansiyonu olduğuna karar verirler ve köpeklerini kendileri dönene kadar bu pansiyona bırakırlar. Köpekler bu pansiyonda kaldıkları süre boyunca asla sahiplerinin yokluğunu hissetmez ve pansiyon içerisinde oldukça keyifli zamanlar geçirirler. Bu durum köpeklerin bu sıcak ortama daha hızlı ve daha kısa süre içerisinde alışmalarını sağlar.

Ortaköy Köpek Pansiyonu Neden Tercih Edilmelidir?

Ortaköy köpek pansiyonu köpeklerin tam olarak rahatlık ve sağlıklarının korunması amacı ile kurulmuş bir pansiyondur. Pansiyonda görev alan bütün personeller yaptıkları iş üzerinde uzmanlaşmış ve profesyonelleşmiş kişilerdir. Bu kişiler köpeklere nasıl davranılması gerektiğini ve onların neye ihtiyacı olduğunu çok iyi bilirler. Köpeklerin bu ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederler. Pansiyon içerisinde görev alan kişiler köpeklerin sağlığına ve pansiyonda ki hijyene çok önem verirler. Bu nedenden dolayı köpeklerin konakladıkları odaları her gün tek tek gezerek temizliğini yaparlar ve köpeklerin ihtiyacı olan her şeyi temin ederler.

Ayrıca bu pansiyon köpeklerde herhangi bir davranış bozukluğu olup olmadığını analiz ederek, davranış bozukluğu olması durumunda bu bozuklukların giderilmesi adına eğitim programları hazırlarlar. Bu eğitim programları sayesinde köpekte meydana gelen davranış bozukluğu büyük ölçüde düzeltilir. Ayrıca Ortaköy köpek pansiyonu fiyatı her ailenin bütçesine uygundur. Köpek sahiplerinin bu nedenle içleri rahat bir şekilde tatil yapmalarına olanak sağlar. Köpekler bu pansiyonda kendilerini sanki kendi evlerindeymiş gibi hissederler ve burada kaldıkları süre içerisinde asla sıkılmazlar. Ortaköy köpek pansiyonu her ne kadar cins ve yaş ayrımı yapmasa da köpeklerin pansiyona kayıt işlemlerinin yapılabilmesi için tüm aşılarının tam olması gerekir. Köpeğin aşılarının tam olarak yapılmış olması bu pansiyonda görev alan personel ve diğer köpeklerin sağlığı açısından oldukça önemli bir durumdur. Bu nedenle köpeğin pansiyona kayıt işlemleri yapılırken köpeğin aşılarının tam olduğunu gösteren belge ve köpeğin karnesinin mutlaka pansiyon yetkilisine gösterilmesi gerekir. Ayrıca köpeklerin pansiyona getirildikleri andan itibaren herhangi bir bulaşıcı hastalıklarının olup olmadığı pansiyon veteriner tarafından detaylı bir şekilde incelenir ve bulaşıcı hastalığı olan köpekler pansiyona kabul edilmez.

Bu yazı 368 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.