köpek eğitimi

İstanbul Beykoz Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek sahibi olan veya olacak olan birçok kişinin en büyük korkuları, köpeklerini bir yere bırakma zorunluluğunda olmalarıdır. Burada köpeklerini bırakacakları yerlerde akıllarında olan birçok soru bulunur. Bunlar köpeklerinin iyi bakılıp bakılamayacağı, sevilip sevilmeyeceği, mutlu olup olmayacağı, yemek yiyip yemeyeceği tarzda kafalarında birçok soru birikir ve çıktıkları tatilden bu sorular nedeniyle hiç bir şey anlayamazlar. Bu gibi noktalarda kişilerin rahat bir tatil veya iş gezisi yapmaları için devreye köpek otelleri girer. Bu köpek otellerinin içerisinde istanbulbeykoz köpek oteli de bulunarak hizmet vermeye devam ediyor. Genel olarak köpek otellerinin sayısı maksimum bakımdan 50 veya 60 köpek kapasiteli olarak hizmet verir. Burada köpekler ev ortamına alışık durumdalar ise ev ortamında duracakları şekilde bir yer hazırlanır. Eğer bahçede bakılmaya alışmış ve bahçe köpeği ise bahçede kendilerini rahat hissedebilecekleri yerlerde bakılmaya devam edilir.

Ulaşım ve Servis Hizmetleri

Köpeğinizi veya köpeklerinizi otele getirme imkanınız veya zamanınız bulunmuyorsa belirli bir ücret karşılığında köpeğiniz istediğiniz yerden alınarak otelimize getirilir. Eğer geri teslim etmede tekrar servis hizmetini kullanmak istiyorsanız tekrar köpeğiniz günü geçtikten sonra vermiş olduğunuz adrese teslim edilir.

Süresi geçip otelden alınmayan köpekler için yapılan işlemler

Otele bırakılıp verilen süre içerisinde köpekleriniz teslim alınmazsa, uzman ekiplerimiz tarafından sizleri arayarak iletişime geçmeye çalışırız. Eğer köpeğin sahibi ile bir iletişim sağlanmazsa köpek otelde belirli bir süre daha bekletilerek isteyen bir kişiye verilir. Burada otel veya oteller hiç bir sorumluluk üstlerine almazlar. Çünkü köpeği bırakan sahiplerine bıraktıkları zaman bir form doldurmaları için verilir. Burada köpeğin ne zaman bırakılıp ne zaman alınacağı yazdığı için oteldeki iş akışı bu formlara göre yapılır.

Yemek ve Beslenme Alışkanlığı

Köpekleriniz sizin belirlediğiniz olanaklar içerisinde nasıl alıştırıldı ise o şekilde otel içerisinde saat ve öğünler ile beslenir. Otellerde genel olarak belirli mamalar kullanılıyor. Ancak köpeklerin alıştıkları mamalar dışında bir mama yedikleri zaman bünyelerinde değişik hasarlar ve problemler oluşabilir. Bu nedenle köpek sahiplerinin köpeklerinin alışık oldukları mamaları yanlarında getirmeleri çok önemlidir. Tüm uyarılara rağmen eğer sahibi köpeğinin mamasını getirmezse otel üstüne hiç bir sorumluluk almaz.

Burada köpekler sahiplerinden alındığı zaman detaylı bir şekilde form doldurmaları istenir. Bu form içerisinde köpeğinizin herhangi bir hastalığının olup olmadığı, eksik aşısının olup olmadığı (Burada eğer köpeğin zorunlu olan aşıları yapılmamışsa köpek otele kabul edilemez. Tüm aşılarının tam bir şekilde yapılmış olması gerekiyor.) Köpeğinizin sevdiği oyunları, beslenme şekilleri, uyuma şekillerini bildirirseniz ve otele geldiğinizde köpeğiniz sevdiği bir oyuncağı yanınızda getirirseniz köpeğiniz otel içerisinde yabancılık çekmeden iletişime geçebilir.

Tuvalet Alışkanlığı

Köpeklerin bir tuvalet alışkanlığı yoksa uzman ekibimiz tarafından tuvalet alışkanlığı edinilebilir. Burada formu doldururken bu bilgileri eksiksiz bir şekilde yazmanız otel ekibi açısından oldukça önemlidir. Tuvalet alışkanlığı olan köpekler belirtilen saat dilimleri içerisinde bahçede gezdirilerek tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi sağlanır.

Köpek Uyumları

Köpeklerin cinsi ırkı büyüklüğü ne olursa olsun tüm köpekler ile bir arada tutulmazlar. Ancak köpeğiniz kendi ırkından cinsinden veya kendisinden büyük olan köpekler ile aynı ortamda bir sorun yaşamaz iseler bir araya getirilerek oyun oynamaları sağlanır. Burada da bu bilgileri formu doldurarak uzman ekibe bildirmeniz oldukça önemlidir. Eğer bunları forma yazmayı unutsanız otele bir telefon açarak bu bilgileri uzman kişilere söylemenizde yeterli olacak. Köpeğinizin oteller içerisinde keyifli bir gün geçireceğinden hiç şüpheniz olmasın. Köpekleri kendi evlerindeki gibi büyük bir rahatlıkla bakılacağından da şüpheniz olmasın.

Bu yazı 439 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.