köpek eğitimi

Üsküdar Köpek Oteli

Paylaş
 

Üsküdar Köpek Oteli İstanbul’da köpeklerin harika vakit geçirebilecekleri bir yerdir. Geniş odaları ve oyunlarıyla köpekleriniz hiç sıkılmayacaktır. Her köpek özeldir. Bunu bilen Üsküdar Köpek Oteli yapısında uzman ve işini bile kişiler çalıştırır. Köpeğinizin her dakikasını izler. Herhangi bir olayda müdahale eder ve uzman veterinerler ışığında köpeğinize bakar. Bu yüzden gözünüz arkada kalmadan siz de tatilinizin ve yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Köpek otelleri hakkında biraz bilgi verilmek gerekilirse: bu yerler ilk olarak Avrupa’da kendileri tatil yaparken aynı şekilde köpeklerinin de tatil yapmasını isteyen kişiler için yapılmıştır.

Köpek otelleri köpek sahipleri için yapılmış olan ve köpek sahiplerinin köpeklerini belli bir süre bırakabilecekleri en iyi ortamlar olmaktadır. Bu sayede köpeğiniz köpek otellerinde güzel vakit geçirirken siz de işinize bakabilir; ister tatile çıkabilir, ister iş gezisinde işlerinizi yapabilir, isterseniz de bir süre yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Köpek otellerinden biri de İstanbul’da bulunan ve tüm köpek sahiplerine, her köpeğe hizmet veren Üsküdar Köpek Otelidir. Bu otelde köpekleriniz kafes içinde sizi beklemek zorunda kalmadan, kendine ait odalarında kalacak, diğer köpeklerle dostluk kurabilecek, iyi beslenecek, yıkanacaktır. Gerekli gördüğünüz vakitlerde yıkanıp bahçede gezdirilecek ve siz isterseniz tüy ve tırnak sağlığı için ellerinden gelen yapılacaktır.

Bu sayede köpek sahibi yokken köpek tatilin tadını çıkarır ve sahibini yokluğunu hissettirilmez. Köpeğin günlük bakımları ve ihtiyaçları giderilir. En iyi şekilde vakit geçirmeleri için çalışılır. Bahçede gezdirilir ve diğer köpeklerle dost olması sağlanır. Amaç tamamıyla köpeğin en iyi vakitleri geçirmesini sağlamaktır. Aynı şekilde Üsküdar Köpek Oteli bunları hedef alarak kurulmuştur. Bu sayede siz yokken bile köpeğinize en iyi şekilde bakılacaktır. Her insanın zaman zaman işleri çıkabilir ya da tatile çıkmak isteyebilir. Bu durumda sahip olduğu bir köpek varsa o köpeği bırakabileceği bir yer aramak zorunda kalır.

üsküdar köpek oteli

Üsküdar Köpek Oteli

Bu yer hem güvenilir bir yer olmak zorundadır hem de köpek bakımından anlaması da gerekir. Bu da kolay bir şey değildir. Çünkü belirli bir süre ortalıkta olmayacak köpek sahibinin bu zaman zarfında köpeklerine en iyi şekilde bakılmasını ister. Bu en doğal istekleridir. Çünkü artık köpekler evin bir ferdi olmuşlardır ve sahipleri yokken iyi bakılmaları elbette oldukça önemlidir. Bu yüzden Üsküdar Köpek Oteli gibi köpek otelleri kurulmuştur ve köpeğinizi buraya güven içinde bırakabilirsiniz. Burada köpeğiniz sanki siz varmış gibi en iyi şekilde bakılacaktır.

En iyi şekilde bakılacak, veteriner kontrolünde olacak, en iyi ve güvenilir mamalarla beslenilecek, yıkanacak ve gezdirilecektir. Aynı zaman da diğer köpeklerle tanışacak ve oyunlar da oynayacaktır. Bu sayede o da siz yokken tatilin keyfini çıkaracaktır. Amaç tamamıyla köpeğinizin en iyi zamanı geçirmesini sağlamaktır. Üsküdar Köpek Oteline gelmeden önce köpeğinize ait aşı kartını getirmeyi unutmayın. Bu sayede eksik kalmış ya da zamanı gelmiş aşıların yapılması sağlanacaktır. Bu sayede siz yokken köpeğinizin aşı durumunu düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Ayrıca köpeğin alıştığı mamayı vermek önemlidir. Bu yüzden yayınızda köpeğinizin sevdiği mamayı da getirmeniz büyük önem taşır. Eğer yoksa dünyaca güvenilir markaların mamaları verilecektir. Aynı zamanda köpeğinizin banyo zamanları ve gezdirilme zamanlarına karar verilecektir. Bu sayede en iyi hizmet sağlanmaya çalışılacaktır. Amaç tamamıyla en iyi köpek bakımını ve konaklamasını sağlamaktır. Bu sayede köpeğinizi en iyi şekilde kurumdan alabilirsiniz. Eğer sizin de yakın zamanda köpeğinizi bırakacağınız bir yeri arıyorsanız o halde Üsküdar Köpek Otelini seçebilirsiniz. Hem güvenilir hem de uzman kişiler tarafından köpeğinizi siz yokken en iyi şekilde bakılacağından emin olabilirsiniz.

Bu yazı 484 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.