köpek eğitimi

İstanbul Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

Paylaş
 

İstanbul’un en büyük ve en kalabalık olan semtleri arasında yer alan Gaziosmanpaşa köpek besleyen insanların çok olduğu bir yerdir. Bu semtte köpek besleyen hayvan severler çok olduğu için köpeklerinden ayrılmak onlar için oldukça zor bir durumdur. Çünkü köpekler ile sahipleri arasında çok kuvvetli ve çok özel bir bağ vardır. Bu bağ nedeni ile köpekler sahiplerinden ayrı kaldıklarında çok üzülür ve bu durum onların psikolojilerinin olumsuz yönde etkilenmelerine neden olur. Bu yüzden köpek sahipleri herhangi bir nedenle şehir dışına çıktıkları zaman köpeklerini evde yalnız başlarına bırakmak istemezler. Ama onları bir başkasına da emanet etmek istemezler.

Çünkü kendi yokluklarında emanet etikleri kişinin köpeklerine kendileri gibi bakıp bakamayacaklarından emin olamaz. Böyle durumlarda internetten araştırmalar yaparak köpekleri için İstanbul Gaziosmanpaşa köpek otelini en ideal otel olarak seçerler ve köpeklerini kendileri şehir dışından dönene kadar bu otele emanet ederler. Çünkü İstanbul Gaziosmanpaşa köpek oteli köpek sahiplerine verdiği sözleri istisnasız olarak yerine getirir. Köpek sahipleri şehir dışında oldukları takdirde gözleri hiç arkada kalmaz. Çünkü otel çalışanları ve kurucuları son derece hayvan sever ve işlerinde uzman ve profesyonel kişilerdir.

İstanbul Gaziosmanpaşa Köpek Oteli Nasıl Hizmet Veriyor?

İstanbul Gaziosmanpaşa köpek oteli tamamen köpeklerin rahatlığını amaçlayan bir kurumdur. Köpekler bu otelde kendilerini evlerinde gibi hisseder ve bu otele çok çabuk uyum sağlar. Köpekler otelde bulunan diğer köpeklerle kendileri için özel olarak hazırlanmış olan alanlarda oyunlar oynar ve oldukça keyifli zamanlar geçirir. Köpekler bu diğer köpeklerle oyunlar oynayıp yorulduktan sonra kendileri için ayrılmış olan dinlenme alanlarına götürülürler ve burada tüm günün yorgunluğunu atarlar. Köpekler isterlerse bütün günlerini bu alanda miskinlik yaparak geçirirler. Köpekler için hazırlanmış olan havuzlarda sıcak yaz günlerinde serinleyerek eğlenirler. Daha sonra görevliler tarafından hata olmamaları için kurutulurlar.

Pansiyona yaş ve cins ayrımı yapılmadan tüm köpekler kabul edilir. Pansiyona getirilen tüm köpekler kayıt yapılmadan önce herhangi bir bulaşıcı hastalığının olup olmadığıyla ilgili sağlık kontrollerinden geçirilirler. Köpekte herhangi bir bulaşıcı hastalık olması durumunda otel köpeği kabul etmez. Gaziosmanpaşa köpek oteli köpek sağlığına çok önem verir. Bu yüzden köpeklerin misafir edildikleri odalar her gün ziyaret edilir ve temizlenir. Herhangi bir ihtiyaçları varsa bu ihtiyaçlar giderilir. Köpeklerin bulundukları odalar ısıtmalı odalardır. Odaların ısıtmalı olması hava koşullarının kötü olması durumunda bile köpeklerin bu odalarda oyunlar oynamasına olanak sağlar ve canlarının sıkılmasını engeller. Köpekler bu otelde kaldıkları süre boyunca kendilerini güven içerisinde hissederler. Çünkü pansiyon köpek güvenliğini sağlamak amacıyla yedi yirmi dört saat boyunca güvenlik kameraları ile izlenir. Köpeklerin vücutlarında bulunan enerjilerini atmaları için onlara günlük egzersiz ve yürüyüş programları hazırlanır. Köpekler bu program dahilinde belirlenmiş alanlarda yürüyüş ve egzersizler yaparlar. Bu da köpeklerin mutlu olmasına neden olur. Gaziosmanpaşa köpek oteli köpekler için en kaliteli mamaları seçiyor. Ancak sahibinin istemesine bağlı olarak mama değişikliği yapılabiliyor. Köpekler bu otele sadece konaklama için getirilmezler. Aynı zamanda köpeklerinin ileri derece de eğitim almasını isteyen köpek sahipleri köpeklerini buraya getirirler. Köpekler eğitim için bu otele getirildiklerinde otel personeli tarafından eğitim seviyelerini ölçülür ve buna göre eğitim programları hazırlanır. Köpeklerin eğitim almaları hem sahibi ile ilişkilerine olumlu yansır hem de köpeğin diğer hayvanlarla daha da sosyalleşmesine yardımcı olur. Köpekler bu otelden sahiplerinin yanına döndükleri zaman çok mutlu ve enerjik olurlar. Bu durum sahiplerinin çok hoşuna gider.

 

Bu yazı 296 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Şeyda nur dedi ki:

    Merhaba,
    Ben köpeğimi haftada bir kaç kere otele bırakmak istiyorum. Detaylı bilgi almak istiyorum. Bana mailden ulaşır mısınız ?

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.