köpek eğitimi

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Büyükçekmece Istanbul’un en büyük ilçelerinden biridir. Ayrıca doğal güzelliklere de sahiptir. Bu doğal güzellikler arasında büyükçekmece köpek pansiyonu yer alıyor. Köpek sahipleri tatile çıkmak istedikleri ya da işlerinin olması nedeniyle köpeklerini birakabilecek güvenli bir yer bulamadıklarında büyükçekmece köpek pansiyonu, köpek sahiplerinin imdadına yetişiyor. Köpek pansiyonu köpeklerin evde yetersiz alanlarda bakılması sonucunda davranış bozukluğu yaşamaları durumunda bu davranış bozukluklarının düzeltilmesi için gerekli eğitimler veriyor. Köpek aldığı bu eğitimler sayesinde hem davranış bozukluklarından kurtuluyor ve sahibinin vermiş olduğu itaatlere daha çabuk uyuyor hem de burada ki diğer köpeklerle daha kolay sosyalleşmeleri sağlanıyor. Büyükçekmece köpek pansiyonu köpek sahiplerinin işlerinin olması durumunda köpekleri memnun kalacakları şekilde ağırlıyor ve bu pansiyonda köpek sahibinden gördüğü ilgi ve alakadan asla mahrum bırakılmıyor. Hayvansever insanlar bir hayvanın bakımını üstlendikelri zaman o hayvandan asla vazgeçemez ve bu hayvanlar onların yaşamının büyük bir parçasına sahiptirler. Köpek severlerin çok olmasının yanında ayrıca bu hayvanlara bakmakta oldukça zor bir iştir. Bu nedenle köpek sahipleri herhangi bir işlerinin olması durumunda köpeklerini nereye bırakmaları gerektiğine bir türlü karar veremezler. Ancak bu pansiyon, köpek sahiplerinin gözlerini asla arkada bırakmaz. Çünkü bu pansiyonda yer alan pansiyon sahiplerinin köpekleri ile diğer köpeklere gösterilen ilgi ve alaka arasında hiç bir fark yoktur. Köpekler bu pansiyona çok uygun bir ücret karşılığında bırakılabilir. İster bir aylık ister bir haftalık tamamen sahibin isteğine bağlı olarak süreler belirlenebilir.

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu Hangi Köpekleri Kabul Eder?

Büyükçekmece köpek pansiyonu köpek cinsi ve yaşı ne olursa olsun ayırt etmeksizin pansiyona kabul eder. Ancak pansiyona kayıt işleminde aranan tek şart köpeğin tüm aşılarının tamamlanmış olmasıdır. Kayıt işlemi yaptırılırken köpeğin karnesi ve aşılarının tamam olduğunu gösteren belgelerin ibraz edilmesini ister. Köpeğin aşılarının tam olması pansiyonda bulunan personel ve diğer köpeklerin sağlığı açısından çok önemlidir. Bu pansiyona bırakılan köpekler doğa ile iç içe oldukları için burada diğer köpeklerle sosyalleşir, oyunlar oynar ve keyifli dakikalar geçirir. Köpekler sabah ve akşam olmak üzere iki defa yürüyüşe çıkarılır. Köpeklerin bulundukları odalar da ısıtmlaıdır. Bu ısıtmalı odalar sayesinde köpekler hava şartlarının iyi olmaması durumunda bile, bukundukları ortam içerisinde oyunlar oyanayabilir ve keyifli dakikalar geçiriyor. Bunun yanında köpekler oyun oynarken ya da yürüyüş esnasında kendilerini güvende hissetmeleri adına devamlı olarak bir gözetmen kontrolünde olurlar. Bunun yanında pansiyon köpeklerin güvenliğini sağlamak amacıyla yedi yirmi dört saat güvenlik kamerasıyla izleniyor. Bu pansiyonda köpekler kendilerine en uygun odalarda konaklayacaklardır. Köpekler konakladıkları bu ortamdan çok memnun kalır ve sahipleri gelene kadar asla bir huzursuzluk yaratmaz. Bu pansiyonun ayrıca köpekleri pansiyona teslim etmek isteyen ancak, kendi imkanları ile pansiyona getiremeyen ya da özel aracı olmayan kişiler için köpeklerini adresten alıyor ve istenildiği zaman tekrar adreslerine geri bırakıyor.

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu Köpek Beslenmesini Nasıl Yapar?

Pansiyon köpekler için belirli beslenme programları hazırlar. Köpekler için özel olarak seçilmiş kaliteli mamalar kullanır. Sahibinin bilgisi dahilinde istenildiği takdirde mamaları değiştirilebilir ve köpeklerin kiloları kontrol altında tutulur. Köpekler bu pansiyonda eğitimciler gözetiminde rahatça oyunlar oynayabilir ve diğer köpeklerle kaynaşabilir. Köpeklerini girmek isteyen köpek sahipleri için bu pansiyon, 7/24 hizmet veriyor. Köpek sahipleri istenildiği zaman ziyaret edilebilir istenildiği zaman ise telefon ile arayarak köpekleri hakkında bilgi sahibi olabilirler. Ayrıca bu pansiyonun anlaşmalı olduğu veteriner beklenmedik herhangi bir sağlık sorununa karşı tedbir olarak her daim pansiyonda bulunduruluyor.

 

 

Bu yazı 494 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.