köpek eğitimi

Köpek Oteli Gaziosmanpaşa

Paylaş
 

Canlılar ve Doğal Yaşam Alanları;

Canlılar kendi doğal yaşam alanlarında barınma ve besin ihtiyacı eksikliği yaşayabilirler. Barınma sıkıntısı yaşayan köpekler için, onları sahiplenen kişiler kendi yaşam alanlarına canlıları da dâhil etmektedirler. Kendi doğal ortamında bir bakım ihtiyacı ya da besin ihtiyacı duymadan kendi halinde olduğu için doğal ortama ayak uydurabilmektedir. Fakat doğal ortamından alınan ve sahiplenilen canlılar ev ortamına ya da farklı bir alanda barındırılıp beslenmeye başlandığında kendi doğasından asimile olacak şekilde yaşamaya başlarlar.

Sahiplenilen bu canlılar zamanla bulunduğu ortama ve sahibine alışkanlık gösterecektir. Sahiplerine alışan canlılar onlar olmadığında kendilerini eksik hissedecekleri için yaşadıkları ortamda huzursuzluk çıkarabilmektedirler. Örneğin; iş görüşmesine gitmek zorunda kalan sahip, evcil hayvanını evde yalnız bıraktığı zamanlarda canlının bu durumdan rahatsız olduğunu ve kendisinden uzaklaştığını hissedecektir. Sebebi ise; günlük besin ihtiyacı karşılanmamıştır ve gerekli ilgi, alaka, bakımı karşılanmamıştır. Bu gibi durumlarda hem evcil hayvan sahiplerinin yokluğunu ve ilgisiz kalmasını engellemek hem de evcil hayvanların günlük besin ihtiyacını karşılayacak, günlük bakım ve ihtiyacını karşılayacak bir takım otel bazında yerler açılmıştır. Bu otellerden biride köpek oteli gazi Osman paşa ‘dır.

Köpek Oteli Gaziosmanpaşa Hakkında

İşletme; köpek bakımı, günlük besin ihtiyacını karşılama, ilgi ve ihtiyaçlarını karşılarken onları sahiplenmektedir. Özellikle evcil hayvanı olan kişiler için hem güvenilir hem de avantajlı bir işletme halini almıştır. Örneğin; herhangi bir işi çıkan sahibin, köpeğini teslim edebileceği bir yer ya da kişi yoksa onu yalnız bırakamayacaktır. Yanında götürme gibi bir fırsatı yok ise; köpek barınakları, köpek pansiyonları, köpek otelleri, köpek çiftlikleri vb. yerlere evcil hayvanını bırakacaktır. Gaziosmanpaşa bu sorumluluğu üstlenen işletmelerden biridir. Müşteri memnuniyeti ve köpek sağlığı ve bakımı ile donanımlı çalışan kadrosu ile uygun fiyatlarla imkânlar sunmaktadır. Uzun iş yolculuklarında, acil bir yere gitmek zorunda kaldığınızda, herhangi bir evcil hayvanın yalnız kalacağı durumlarda Gaziosmanpaşa köpek oteli’ ne gelerek evcil hayvanınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Teslim edilen köpeklerin kalacağı gün sayısı kadar belli bir fiyat çizelgesi çıkarılmaktadır. Köpeğin tüketeceği besin ve içeceklerde ödenecek ücrete tabii tutulacaktır.

köpek oteli gaziosmanpaşa

Köpeğin teslim edilmeden önce herhangi bir hastalığı olup olmadığı, hangi besinlere karşı hassasiyeti olduğu, yaşı, kilosu, günlük aktiflik süresi vb. unsurları içeren bir forum verilmektedir. Bu forum doldurulduktan sonra çalışan yetkili personeller buna göre besin tüketimini sağlayacaklardır. Hasta ve bakıma ihtiyacı olan köpekler içinde ayrılmış odalar vardır. Günlük kalma ücretine extra fiyat biçilmektedir. Sağlıklı köpeklere göre sağlık bakımı daha yoğun olacağı için ücrete dâhil edilecektir.

Otelin müşterisine sunduğu başka bir imkân ise; eğer sahip gün içinde köpeğiyle kalmak zorundaysa evcil hayvanıyla birlikte oda kiralayabilme imkanı vardır. Bunun dışında sadece köpeğini de bırakabilir. Tamamen müşterinin tercihine kalmış bu gibi durumlarda sahibi ve evcil hayvanı için extra ücret uygulanmaktadır. Kişi isterse köpeğinin tüketeceği besinleri kendisi alıp yedirebilir.

Neden Köpek Oteli Gaziosmanpaşa’yı Tercih Etmeliyim?

· Sağlıklı ve kaliteli hizmetleri ile müşterilerine ve köpeklerine nezih bir ortam sunmaktadır.

· Uygun ekonomik paket seçenekleri ile köpeklerinizi güvende ve uzun süreli bırakabilme fırsatı sunulmuştur.

· Evcil hayvanı ile beraber kalmak isteyen müşteriler için de imkânlar sunulmuştur.

· Evcil hayvanlar için günlük besin ihtiyaçlarını sağlıklı ve lezzetli şekilde karşılayacak zengin mutfak yemek içeriklerine sahip olması.

· Besin çizelgeleri ile evcil hayvanlar hakkında bilgi sahibi olunup, ona göre ihtiyaçlarının karşılanması sağlanmaktadır.

· İstenilen zaman kadar barınma imkânı sunması.

Bu yazı 380 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.