köpek eğitimi

İstanbul Ortaköy Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İstanbul’un nezih semtlerinden biri olan Ortaköy’de hayvan sevenleri mutlu edecek bir merkez bulunuyor. İstanbul Ortaköy Köpek Pansiyonu sevgili can dostlarınız köpekleriniz için çok uygun bir merkezdir. Köpek pansiyonunda köpekleriniz çok güzel dakikalar geçirir, mutlu olurlar. Sizlerin işi olduğunda, seyahatleriniz olduğunda veya tatile gideceğiniz zamanlarda köpeğinizi yanınızda götüremediğiniz anlarda pansiyonlardan yardım alabilirsiniz. Köpek pansiyonu ile iletişime geçerek köpeğinizi emanet edebilirsiniz.

İstanbul Ortaköy Köpek Pansiyonunda Mutlu Olsunlar

Bu merkezde köpeklerin doğal ortamlarına uygun bir yapılanma mevcuttur. Köpeklerin doğal yapıları özgürlüğü sever, rahatça koşup zıplamak, oynamak ve hareket etmek isterler. Bu pansiyonda uygun ortam dahilinde köpeğiniz aradığı rahatlığı bulur. Geniş alanda koşup zıplar, özgürlüğün tadını çıkarır, eğitmenler eşliğinde değişik faaliyetler yaparlar ve yeni edinimler kazanırlar. Gelişim kat etmeleri için çalışmalar yapılır, sizden ayrı geçirdikleri günlerde mutsuz ve huzursuz olmamaları için onları oyalayacak her türlü etkinlik yapılır. Özel köpek oyuncakları ile algı ve tepkilerini artırma yolunda çalışmalar yapılır, olaylar karşısında verecekleri tepkiler doğrultusunda çalışmalar ve öğretiler kazandırılır.

İstanbul Ortaköy Köpek Pansiyonunda köpeklerin sosyalleşmelerine yönelik çalışmalar da yapılır, merkezde bulunan köpekler arasında ırk ve cins ayrımı göz önünde bulundurularak karşılıklı sosyalleşmeleri konusunda ortam hazırlanır. Aynı ortamlarda yemek yeme, faaliyetlere katılma ve serbest zaman etkinlikleri yapılarak birlikte yaşamayı öğrenmeleri sağlanır. Bu sayede köpeğinizi yanınıza alıp dolaşmaya çıktığınızda size bir sıkıntı çıkarmadan rahatça gezip dolaşmanıza olanak sağlanır. Kalabalık ortamlarda nasıl davranmaları gerektiğini öğrenirler, kalabalıktan korkmamayı öğrenirler, karşılarına başka bir köpek çıktığında ne yapması gerektiğini öğrenirler. Yani tam bir sosyalleşme ortamı hazırlanmış olur.

Köpek Pansiyonunda Beslenme Konusu

Köpeğinizin evde alışmış olduğu bir mama çeşidi vardır, bir damak tadı vardır ve burada kalacağı kısıtlı zaman diliminde farklı tatları ret edebilir. Alışmış olduğu tadı ister ve aynı şekilde beslenmek ister, merkezde farklı tatlardaki mamalar arasından sizin köpeğinizin aradığı tadı bulur ve o şekilde beslenmesi sağlanır. Amaç alışkanlıklarından uzak kalmasını önlemek ve mutsuz olmasını önlemektir. Burada ne kadar mutlu ve huzurlu olursa size döndüğünde siz de memnun kalmış olursunuz. Tekrar ihtiyacınız olduğu zamanlarda tercih sebebiniz olur. Tabi ki damak tadı kadar güvenilir ve besleyici olmak da önemlidir, kullanılan mamalar kaliteli ve güvencesi olan markalardır, kesinlikle sağlığı tehdit edecek unsurları olan markalar kullanılmaz.

Özel Odalarda Rahat Konaklama

Köpeğiniz buraya geldiğinde kendisine ayrılmış olan özel bir bölmede kalır. Evinizdeki kendine özel bölümündeki rahatlığı bulması için burada da özel alanlar hazırlanır. Isıtmalı ve güneşten korumalı, konforlu bölmelerde yatıp uyuyabilir ve dinlenebilirler. Uyku düzenlerinin bozulmamasına özen gösterilir, belli bir düzeni yoksa bu alışkanlık kazandırılmaya çalışılır.

Tuvalet eğitimi konusunda destek verilir ve alışkanlık edindirmek için uğraşlar verilir. Köpeğin belli bir eğitim almış olarak buradan çıkması söz konusudur.

Pansiyonda Sağlık Kontrolleri

Köpek pansiyonuna ilk girişte gerekli kontroller yapılır, köpeğin sağlıklı olup olmadığına bakılır ve gereken müdahaleler yapılır. Tırnak kontrolleri yapılır, aşı kontrolleri yapılır, sağlık açısından yapılması gereken her şey yapılır. Tüm bu kontroller uzman veteriner hekimler tarafından yapılır, son derece hassas bir şekilde tamamlanır.

Herhangi bir bulaşıcı hastalığı olan köpekler pansiyona alınmaz veya özel önlemler alınarak kabul edilir. Diğer köpeklerin sağlıklarını tehdit edecek bir duruma imkan verilmez. Her türlü tedbir girişte düşünülür ve köpeklerin birbirlerinden etkilenmeden zaman geçirmelerine olanak sağlanır.

Köpek pansiyonu, köpek sahipleri için büyük bir imkan sağlar, bir yerlere gitmek zorunda kaldıklarında hiç düşünmeden emanet edebilecekleri güvenilir ve emin yerlerdir.

Bu yazı 326 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir adet yorum var.

 1. Geyvan dedi ki:

  Kopegim Sam 15 yasinda 20003 dogumlu Kopek pasaportu var. Cinsi Golden Retriver.
  Uzun bir yoculuga cikicam 5-6 surebilir bu sure icinde birakmak istiyorum.
  Bu yasta ona asi yapmiyorlar…….Sagligi iyi arka bacaklarinda zorlaniyor.
  Pansiyon Gunluk fiayatiniz bu kadar uzun bir zaman kalirsa
  ne kadar ……..

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.