köpek eğitimi

Kağıthane Köpek Oteli

Paylaş
 

Üsküdar, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan ve oldukça kalabalık olan semtlerden biridir. Kağıthane çok şirin ve yükseltilere sahip bir coğrafyadır. Burada çalışmakta ve ikamet etmekte olan oldukça fazla sayıda insan vardır. Osmanlı’dan kalma lale kültürü ve lale bahçeleri de burayı güzelleştiren diğer unsurlardır. Semtte oteller ve pansiyonlar sayıca çoktur. Bu oteller sadece insanlara değil, köpeklere de hizmet verir. İstanbul gibi yorucu atmosfere sahip bir şehirde, tatile gitmek isteyen ya da hafta sonlarında dinlenmek isteyen kişiler için bu oteller bir fırsattır. Köpeklerini buraya bırakarak güven içerisinde kendilerine dinlenmek için vakit ayırabilirler. Kağıthane Köpek Oteli aynı zamanda bir barınak gibi de hizmetini sunmaktadır. Bu hizmet sadece sahibi olan köpekler için değil, sahipsiz sokak köpeklerine de sunulmuş bir hizmettir. İnsanların otellerde nasıl hizmet aldığını düşünürsek, aynı şekilde köpeklerin de bu hizmetleri alacak olması endişeyi sahiplerden uzak tutar.

Peki bakımları Nasıl Yapılıyor?

Köpek otellerinde köpekler için gerekli her türlü hizmet verilmektedir. Bazen hayvanlar bazı özel sebeplerle ilgiye ihtiyaç duyarlar. Hastalık durumları ve ilaç kullanması gereken köpekler de olabilir. Sahiplerince alıştırılmış ya da doğuştan o yapıya sahip bazı özel ilgi bekleyen köpekler de olabilir. Herkesçe bilinir ki bu hizmetlerde gerçekten köpekleri seven, onlarla ilgilenmekten zevk alan ve onların ihtiyacını gidermekten gocunmayan personeller olması gerekir. Kağıthane Köpek Oteli bu tarz kişiliğe sahip personellerle çalışarak bu işi en iyi şekilde yerine getirir. Aynı zamanda her köpek otelinde bir de veteriner hekim kanunen bulunmalıdır. Bazı sağlık sorunlarından ya da tedavi gibi durumlardan kaynaklı veterinerin gerekliliğinin sebebi ortadadır.

kağıthane köpek oteli

Köpeklerin Beslenmeleri ve Özel İhtiyaçlarının Giderilmesi

Köpek otelinde kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği eksiksiz olarak hizmete dahildir. Köpeklerin beslenme alışkanlıkları ve ihtiyaçları değişiklik gösterebilir. Bu durumlarda köpeğin düzenine göre hareket edilir. Köpeklerde su ihtiyacının sürekliliği ve sıklığı unutulmamalıdır ve suları eksik kalmamalıdır. Köpekler yemeklerini yediği sırada tek başlarınadır. Bu durum köpekler arasında oluşacak kavgalara zemin hazırlamamak adına çok önemlidir.

Bir de köpeklerin dışarıda oynama saatleri vardır. İşte bu zamanlarda köpekler bir arada oyunlar oynayıp doğal ortamlarda yaşamlarını sürdürürler. Personellerin bu durumlarda köpeklere olan ilgilerini eksik etmemesi gerekir. Personellerin onlarla oyun ortamında birlikte olması ve oyunlara dahil olmaları da önemlidir. Köpeklerin gezme ve dinlenmeleri en uygun zamanlarda yapılmalıdır. Bu süreçte herhangi bir sebeple tedaviye ihtiyaç duyan köpekler varsa bu gerekli tedaviler sahiplerinin bilgisi ve onayı doğrultusunda eksiksiz bir şekilde uygulanır. Sağlık anlamında hiçbir şey yapılmamış olmaz. Bu süreçte köpek sahibi de sürekli bilgilendirilir.

Kağıthane Köpek Oteli Hakkında

Bu otellerde köpek için oyun ortamları en doğal şekliyle mevcuttur. Birkaç dönüm doğal yaşam alanı sayesinde köpekler kendilerini rahat hissederler. Sahiplerinden uzakta olsalar da bakımları olumsuz hiçbir şeye sebep olmayacak şekilde yerine getirilir. Uyku odaları, oyun oynayabilecekleri salonlar köpekler için ortaya konulan hizmetlerin parçalarıdır. Bu şekilde onlar normal yaşam tempolarını da sürdürmüş olurlar.

Eğer tatile çıkma, hafta sonlarını kendinize ayırma ve dinlenme gibi planlarınız varsa bu durumda Kağıthane Köpek Oteli her zaman hizmetlerine devam etmektedir. Bazen tatil yerlerine çeşitli sebeplerle köpekler kabul edilmeyebilir. Zorunlu olarak onları bir yere bırakmak zorunda kalan sahiplerin merak etmesine hiç gerek yoktur. Son derece üst düzey hizmetler ve dünyadaki gelişmelere uygun güncel yöntemlerle yenilenmeler sürekli olarak devam etmektedir. Burada onların yemek ihtiyacından tutun da sağlık hizmetlerine kadar her türlü şey eksiksiz yerine getirilmektedir. İstediğiniz her zaman burayla iletişime geçebilir ve köpeklerinizi emanet edebilirsiniz.

Bu yazı 451 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.