köpek eğitimi

Satılık Köpek Pekines

Paylaş
 

Pekines cinsi köpekler severek bakacağınız ve her zaman ilgi ile besleyeceğiniz sevimli hayvanlardır. Firmamda sizler için son derece sağlıklı ve sevimli pekines yavruları bulunmaktadır. Satılık köpek pekines için benimle her zaman irtibata geçebilirsiniz. Pekines köpekler, temel özellikler olarak son derece duyarlı varlıklardır. Sahibine son derece sadık, bağlanan, itaatkar ve bazen oldukça zorlayıcı şekilde cesur özellikleri bulunmaktadır. Öte yandan, yabancılara karşı da oldukça kuşkuludur. Bazen sizi bir yabancıdan koruyabilir, bazen bir yabacıdan sakınmanızı da sağlayabilir. Bunlar küçük boyutları olan köpeklerdir. Kendilerine özgü sevimli bir yürüyüş ve yuvarlanma şekli bulunmaktadır. Çok sevimli olduklarından özellikle çocuklar tarafından da son derece sevilmektedir.

Satılık Köpek Pekines

Satılık Köpek Pekines

Satılık köpek pekines ilanlarımdan kesinlikle yararlanmalısınız. Çünkü bu cins köpekler şehir yaşamı için idealdir. Pekinesler tam anlamıyla bir şehir ve apartman dairesi köpeğidir. Aynı zamanda kucağınızda her zaman durur ve şefkatinizi bekler. Çocuklarla da çok iyi anlaşan bu cins köpekleri yavrularınıza hayvan sevgisi aşılamak için de alabilirsiniz. Bu durumda, çocuğunuzun hiper aktif olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu hayvanlar ani hareketleri kaldıramaz. Bunun yanında, son derece sevecen hayvanlardır. Ancak, yabancılara karşı duyarlı ve dikkatli olması koruma görevi yapmasını da sağlamaktadır. Bu hayvanların tüy yapısı boyutlarına göre fazladır. Bu nedenle, bakımının yapılması anlamında gerekli olan zamanlarda banyosunun yaptırılması ve sık sık düzenli olarak tanınması gerekmektedir. Köpeğinizin dişlerinin erken yaşta kaybının önlenmesi için de diş bakımı mutlaka düzenli olarak yapılmalıdır. Bakım ve sağlık şartlarına dikkat etmek gerekmektedir.

1860 lı yıllardan bu yana bu köpekler dünya genelinde tanınmaktadır. Özellikle İngiltere de yaygın olarak beslenen sevimli bir cinstir. Pekinese köpekler aşırı hareketli, hiper aktif hayvanlar değildir. Evin veya dairenin içinde rahat şekilde etrafa zarar vermeden hareket ederler. Tuvalet eğitimi alması mümkün ve çabuk kavrayan bir köpektir. Duygusal, sevecen ve sahibine karşı çok duyarlı olan bu sevimli köpekler size yardımcı olacaktır. Satılık köpek pekinese almak için hemen ilanlarıma tıklayın ve çok sağlıklı köpeklerimizden birini de siz edinin.

Bu yazı 2327 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.