köpek eğitimi

İstanbul Kadıköy Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakasında yer alan bir ilçemizdir. Anadolu yakasının en büyük ilçelerinden biridir. Bünyesinde pek çok semti barındırır ve kalabalık bir nüfusa sahiptir. Kadıköy, kalabalık ve hareketli bir yerdir, iş sahası geniş ve binaları çok fazladır. Dolayısıyla iş alanı fazla olduğundan evler de çoktur. İnsanların çok olduğu yerlerde hayvanlar da daha çok olurlar. İnsanlardaki hayvan sevgisi ve ilgilenme ihtiyacı doğru orantıda artar. Evlerde hayvan bakmak isteyen, ilgilenen kişilerin sayısı oldukça çoktur. Evde en çok beslenen hayvan ise köpeklerdir. İnsana en sadık ve dost olan köpeklerdir, bu nedenle insanlardaki köpek sevgisi bir başkadır. Evinde köpeği olan ve ona bağlanan insanlar için onlardan ayrılmak bir hayli güçtür. Kolay kolay ayrılmazlar, gittikleri yere götürürler, her an birlikte vakit geçirmek isterler. Fakat bu her zaman mümkün olmaz tabii ki de. Her yere köpekle gitmek mümkün değildir, bazı yerlere köpeklerin girişi yasaktır ya da siz orada ona gereken ilgiyi gösteremezsiniz. Sabah çıkıp akşam eve döndüğünüzde, işe gidip geldiğinizde bir sorun yoktur ancak uzun süreli ayrılmak zorunda kaldığınızda kalacağı bir yer ayarlamanız gerekir. Hiç bir dost ya da akrabanız bu sorumluluğu almak istemez, zaten kabul etseler de bakımı çok zordur. Bir köpek oteline başvurursanız hiç düşünmenize gerek kalmayacaktır. Kadıköy ve çevresinde oturuyorsanız İstanbul Kadıköy Köpek Pansiyonu size destek olacaktır. Kadıköy’de bulunan köpek pansiyonu size ve köpeğinize büyük bir kolaylık sağlıyor.

Köpek Pansiyonu İle Mutlu Köpekler

Köpeğinizi köpek pansiyonuna bırakmaya karar verdiğinizde gelip görmek isteyebilirsiniz, en doğal hakkınızdır. Pansiyona gelin, gezin ve köpeğinizin konaklayacağı yeri test edin. Köpeklerin kalacakları odaları, yatakları, beslenme şekillerini, oyun alanlarını görün ve ondan sonra karar verin. Ne kadar güvenilir ve sağlam bir pansiyon olduğuna kanaat getirdiğinizde kararınızı verebilirsiniz. Haklı olarak çok değer verdiğiniz köpeğinizin sizin yokluğunuzda nasıl bir ortamda olacağını bilmek, rahat edip etmeyeceği hakkında fikir sahibi olmak istersiniz. Kadıköy köpek pansiyonu kesinlikle emin olabileceğiniz ve gözünüzün arkada kalmayacağı bir pansiyondur. İhtiyaçları eksiksiz giderilir, mutlu bir ortam hazırlanır ve konforlu bir tatil sunulur. Siz tatil için kendinize otel ve mekan seçerken çok sevgili köpeğinizin de bir tatil hakkı olduğunu unutmayın. Sizin gittiğiniz otele gidemeyeceğine göre onun kendi yapısına uygun bir otelde tatil yapma hakkı vardır.

Pansiyonda Neler Var?

Pansiyonda her şeyden önce hijyenik ve sağlıklı bir ortam var. Dikkat edilen en önemli husus sağlık ve hijyendir. Köpeklerin sağlıklı olması birinci şarttır, sağlığı bozulmuş, mutsuz ve acı çeken köpekler üzücüdür. Onların sağlıklı olmaları aynı zamanda mutlu olmalarını da beraberinde getirir. Bu nedenle bu konuya çok dikkat gösterilir.

Beslenme çok dikkat isteyen bir diğer konudur, iyi beslenen köpek kolay kolay hasta olmaz. Yani sağlığın geçiş yolu beslenmedir, kaliteli, hijyenik, besleyici ve dengeli bir beslenme sonucunda sağlık kendiliğinden gelir. Kaliteli markalardan oluşan mama yelpazesi ile köpeğin damak tadına uygun mamalar verilir. Doğal beslenme tercihi olanlar için özel hazırlanan doğal gıdalardan oluşan menüler vardır. Her ihtiyaca karşı bir seçenek sunulur.

Eğitmenler aracılığıyla oyun saatleri uygulanır ve eğlenceli dakikalar geçirmelerine zemin hazırlanır. Pansiyonda eğlenceli zaman geçiren köpek düzgün bir psikolojiye sahip olur. Psikoloji iyi olan köpekle yaşamak daha kolay olur. Komutlara verdiği tepkiler daha iyi olur, algılama gücü artar, daha zeki davranışlar sergiler kısacası işiniz daha kolaylaşır. Psikolojisi düzgün ve mutlu bir köpeği kim istemez ki?

Bu yazı 317 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.