köpek eğitimi

Sancaktepe Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İnsanların konaklama ihtiyaçları olduğu gibi köpeklerin de yeri geldiğinde barındığı yer dışında bir mekânda kalması gerekebilmektedir. Bu durumlar ile ne zaman karşı karşıya kalırız? Genel de evde veya bahçenizde köpek besliyorsanız apartmandan veya yaşadığınız sokaktan şikâyet aldığınızda köpeğinizi geçici olarak bir yere bırakmanız gerekmektedir. Veya evinize yatılı olarak köpek den rahatsız olan biri geldiğinde de ayrı bir bırakacağınız bir yer arayışında olabilirsiniz. Bu durumlar dışında tatile gittiğinizde, hasta olduğunuzda veya evinizi taşımak zorunda kaldığınızda çevrenizde köpeğinizi bırakacağınız bir yer olmadığında devreye köpek pansiyonları girmektedir.

Köpek pansiyonlarına müracaat ettiğiniz de sizden geniş kapsamlı bir formu doldurmanızı isteyecekler. Köpeğinizin beslenme saatleri nedir? Köpeğinizin aldığı eğitimler neler? Köpeğiniz hangi oyunları oynamayı sever? Sevmediği huyları nelerdir? gibi bir çok soruyu cevaplamanız istenmektedir. Bunların yanı sıra köpeğiniz de almasını istediğiniz herhangi bir eğitim sistemi varsa bunu da forma doldurarak pansiyonda kalacağı süre boyunca eğitimlerini almalarını sağlayabilirsiniz.

Köpek pansiyonları köpeklerin rahatını düşünülerek dizayn edilmiştir. Her bir oda da ayrı birer köpek kulübesi bulunmaktadır. Çünkü köpeklerin içgüdüsel olarak kulübelerine girmek istemektedirler. Her köpek kendi beslenmelerine uygun şartlar da uzman veteriner hekimlerin gözetimi altında, bilinçli eğitmenler tarafından beslenmektedir. Aynı zaman da bilinçli uzman eğitmenler ile çeşitli oyunlar oynayarak ortama alışmaları sağlanmaktadır. Sancaktepe bölgesinde verimli geniş alanlarının olması sayesinde çeşitli bölgeler de köpek pansiyonları bulunmaktadır. Sancaktepe köpek pansiyonu olarak merkezleri inceleyecek olursak;

Juliet köpek akademisi köpek pansiyonu, House Sancaktepe köpek pansiyonu, Akarlar köpek pansiyonu, Dost akademisi köpek pansiyonu başta olmak üzere kısıtlı sayıda köpek pansiyonları yer almaktadır. Fiyat olarak köpek pansiyonlarını inceleyecek olursak ortalama günlük fiyatları 40 Türk lirası ile 200 Türk lirası arasında değişmektedir. Düz yerleşkesi olması özelliği ile Sancaktepe de bulunan çoğu köpek pansiyonu insan dostu olan bu köpekleri ağırlamaktan büyük bir zevk almaktadırlar. Bilinçli uzman eğitmenlerin sayesinde köpekler gün boyu çeşitli aktiviteler ile oyunlar oynayıp yoruldukları için gece odalarında sorun çıkarmadan uyumaktadırlar.

sancaktepe köpek pansiyonu

Sancaktepe Köpek Pansiyonu Hakkında

Uzman eğitmenler belirli saatler aralığı ile köpekleri kontrol etmektedirler. Herhangi bir sorun olmasına karşın pansiyonlarda gece ve gündüz olmak üzere uzman veterinerler kalmaktadır. Sancaktepe köpek pansiyonlarında geniş ve ferah odaların bulunması sayesinde köpeğinize rahat bir ortam sunmayı amaçlamışlardır. Sahibinden uzakta kaldıkları için depresyona ve sıkıntıya girmemeleri için köpekleriniz için her şey ayrıntısı ile düşünülmüştür. Sancaktepe köpek pansiyonlarının bazılarında 7 / 24 güvenlikli kameralar sayesinde dostlarından ayrı kalmaya alışmayan sahipleri tarafından izlenme imkânı sunulmaktadır.

Gerek mobil gerek bilgisayar veya tabletler den köpeğinizin gün içerisinde yaptığı aktiviteleri izleyebilirsiniz. Dilerseniz köpek pansiyonların yakınlarında bulunuyorsanız gelip köpeğinizi görebilirsiniz. Bu işlemlere bazı köpek pansiyonları izin vermemektedir. Çünkü köpek pansiyona adapte olmuşken bir den sahibini gördüğün de tüm adaptasyon işlemleri geriye gittiğinden bakıcıları tarafından önerilmemektedir. Bu gibi durumlar da köpek sahiplerine, pansiyonda ki uzman eğitmenler tarafından istenildiğinde günlük rapor şeklinde bilgilendirme yapılmaktadır.

Yaşadığımız ülke de tatile köpeğimiz ile beraber gidemediğimiz için de köpek pansiyonları burada çok önemli etken oluşturmaktadır. İlk defa köpeklerini pansiyona bırakacak köpek sahipleri için, internette ki çeşitli köpek formlarında detaylı bilgileri bulabilmektedirler. Özellikle köpeklerini bırakacakları bölgeye göre arama yaptıklarında köpek pansiyonları ile ilgili resimleri, eğitmenlerin bilgilerini, daha önceden köpeklerini pansiyona bırakan köpek sahiplerinin yorumlarını okuyup, düşüncelerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Siz de zor durum da kaldıysanız internetten köpek pansiyonu olarak arama yapıp, teslim edeceğiniz güvenilir bir köpek pansiyonu bulup, güvenle teslim edebilirsiniz.

Bu yazı 504 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.