köpek eğitimi

Pendik Köpek Oteli

Paylaş
 

Hem kendiniz hem de köpeğinizin mutluluğu garanti ediliyor. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Roma, Bizans, Doğu roma ve Osmanlı dönemi yaşamış güzel bir yerdir, Pendik. Eski adı ise, Pantikapeun’dur. Bugün gerek sahil şeridi gerekse doğa güzellikleri ile dikkatleri çeken Pendik birçok kişinin tercih ettiği bir semt. Ayrıca evcil hayvanlarını gezdirmek isteyenlerin de rahatlıkla dolaştığı yerlerden biri. Tatile çıkarken sevgili ev sakinizi güvenle bırakabileceğiniz, Pendik köpek oteli de bu semtte yer alıyor. Köpek oteli nedir? Köpekler için hizmet veren bir yerdir.

Sevgili küçük dostlarımızla hayat her zaman çok keyifli olsa da, gün geliyor gittiğimiz seyahatlerde, restoran ya da kafelerde köpekler nedeniyle zorluk yaşanabiliyor. Çünkü oteller, restoranlar, çocuğunuz gibi baktığınız köpekleri, müşterilerin ve çevrenin huzurunu bozmamak adına kabul etmeyebiliyorlar. Küçük dostunuz da rahat etsin diye, bahçesi olan bir yere gittiğiniz de bile onu/onları ya oturduğunuz sandalyeye bağlıyor ya da alelacele işinizi bitirip çabucak ayrılmak zorunda kalabiliyorsunuz.

Mekânların bünyesinde de maalesef ev dostlarımız için hazırlanmış uygun alanlar olmadığı için bazen hem etraftaki insanlar hem de köpekler, korkabiliyor. Hatta bazı durumlarda ortamdan iyice korkup rahatsız olarak, yeri geliyor havlıyor, yeri geliyor ağlayabiliyorlar. Ne tatil, ne de eğlence hiç kimseye mutluluk vermeden evinizin yolunu tutmak zorunda kalabiliyorsunuz. Yurt dışı ya da yurt içinde seyahat etmek istediğiniz zamanlarda köpeğimi ne yapacağım, nereye bırakacağım dediğiniz, anlar için artık rahatlıkla hareket edebileceğiniz oteller var.

pendik köpek oteli

Her türlü kontrol ve ihtiyaçlarının karşılandığı, konforlu odalarının ve bahçelerinin bulunduğu alanlardır. Sertifikası olan uzmanların kontrolünde olan köpeklerin bakımı ve sağlığı için de veteriner hekim bulunur. Köpeğinizi bir otele bırakırken nelere dikkat etmelisiniz? Köpeğinizin güvenli ellerde olduğunu bilmek her zaman rahatlatıcıdır. Bu nedenle siz tatildeyken köpeğinizin konaklayacağı mekânı, mutlaka önceden görmeye özen gösterin. Oda ve odaların temiz olmasına dikkat edin. Mümkünse daha önceden orayı kullanmış bir başka kişi/kişilerden bilgi alın.

Pendik Köpek Oteli Özellikleri

Köpeğinizi emanet edeceğiniz kişiler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Sertifika ya da uzmanlık alanı hakkında gerekli evraklara sahip mi? Veteriner hekim var mı? Otelin bünyesinde çalışan uzmanların köpeklere ilgisi nasıl? Gerekli özen gösteriliyor mu? Ve benzeri sorularla araştırıp kararınızı verebilirsiniz. Pendik Köpek Oteli’nde köpekleriniz kafes içinde tutulmuyor, tam aksine rahat olabilmeleri sağlanıyor. Ayrıca sanki kendi evlerindeymiş duygusunu yaşatan, tüm bakımını ve beslenmesini sağlayan bir yerdir. Rahatlıkla çıkıp dolabileceği bir bahçesi, odası ya da odaları var.

Köpeğinizin sosyalleşebileceği başka köpekler, oyun alanları, uyuyabileceği bir odası ve kendisiyle ilgilenen kişi/ kişilerin olduğu son derece konforlu bir mekândır. Hem köpeğiniz, düzenli olarak veteriner hekim kontrolünden geçer. Diğer köpeklerle bir arada bulunabileceği ve uzmanların kontrolü halinde oyun alanlarında rahatça dolaşabilir. Köpeğiniz düzenli olarak dolaştırılır. Rutin kontrolleri olarak, göz kulak, kontrolleri ve bakımları yapılmaktadır. Her cins köpek kabul edilir.

Uzman eğitmenler eşliğinde konaklayan tüm köpeklerin sağlıklı ve güvenli şekilde sosyalleşmesi sağlanır. Ancak mama değişikliklerinden kaynaklı sağlık sorunları yaşamamaları için alışmış oldukları gıdaları tüketmesi tercih edilir. Bu nedenle köpeğinizi getirirken, mamasını da beraberinde getirmeniz de fayda var. Pendik Köpek oteli’nin kadrosu uzman ekipten oluşuyor. Konusunda uzman kişiler köpeğinizi yalnızca refakat etmiyor, aynı zamanda eğitim de veriyor.

Ayrıca, Köpeğinizi, otele bırakmadan önce ziyaret edip, nasıl bir yer olduğunu görmek isterseniz, rahatlıkla mekâna gelip, eğitim ve otel odalarını gezebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru ve merak ettiklerinizi rahatlıkla veteriner hekim ve/veya uzmanlarla görüşebilirsiniz. Tatilinizi yaparken köpeğinizi merak edip, neler yaptığını görmek isterseniz de rahatça takip edebileceğiniz kamera sistemimi de mevcut.

Bu yazı 745 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.