köpek eğitimi

İstanbul Acıbadem Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Birçok insan, köpeklerin bakımı konusunda son derece hassas davranır. İş ve seyahat gereği köpeklerinden ayrı kalması zorunlu hale gelen köpek sahipleri, köpeklerinin bakımı ile alakalı sıkıntılar yaşarlar. Köpekleri yanında götürme şansı olmayan kişiler, köpeklerini yalnız da bırakma şansına sahip değillerdir. Çoğu otel, restoran ya da kapalı mekanlar köpekleri kabul etmezler. Bu durumda, köpek sahiplerinin bazı tedbirler alması gerekir. Köpek sahipleri; köpeklerini yalnız bırakmamak adına, bazen işlerini bile ihmal etme ya da iptal etme sorunları ile karşılaşırlar. Fakat; zorunlu haller olduğu zaman, yapılan planları ertelemek mümkün olmaz. Bu durumların sorun olmaktan çıkması ve yaşanmaması adına; İstanbul Acıbadem Köpek Pansiyonu, kişilerin işlerinden geri kalmaması ve de planlarını alt üst etmemeleri için faaliyet gösterir.

acıbadem köpek pansiyonu

Acıbadem Köpek Pansiyon Randevu

Köpek sahipleri planlarını organize etmeden evvel, Acıbadem Köpek Pansiyonu’nu arayarak bilgi alır. Daha sonrasında; müsaitlik ve uygunluk durumuna göre, randevu alınması mümkün olur. Pansiyona teslim edilmek istenen köpeğin; cinsi ve sağlık durumu ile alakalı olarak, profesyonel bir ekip hizmet verir. Bu ekip tarafından, tüm kontroller itinayla yapılır. Köpek ve sahibi ile ilgili bilgiler alınır. Kabul edildikten sonra; köpeğin konaklayacağı yer gösterilerek, bilgiler aktarılır. Köpekle alakalı tüm karakteristik özellikler ve alışkanlıklarla ilgili, veriler toplanır. Bilgilerin alınmasının nedeni, daha iyi hizmet vermeye yöneliktir.

Acıbadem Köpek Pansiyonu Şartları

Köpeklerin konaklaması için ayrılan yerler, hijyen ve konfor açısından çok önem taşır. Odalar; yerden tavana kadar porselen kaplı, alttan ısıtmalı, ses ve ısı ile beraber, aydınlatması da ultraviyole olup, tüm detaylar en ince ayrıntısına göre ayarlanır. Köpeklerin konakladığı odalar, güneş ışığı alır; ama bu ışık köpekleri rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanır. Köpekler arasında herhangi bir sorun yaşanmaması adına, odalar birbirinden bağımsız şekilde koordine edilir. Bu düzenin organizasyonu, köpeklerin rahatlığı için yapılır.

Acıbadem Köpek Pansiyonu Kuraları

Köpek bakımında çok zorlanan, sorumluluklarından kaçan ya da iyi niyetli olmayan kişiler, köpeklerini almamak üzere bırakırlar ve sonra da hiç uğramazlar. Telefonlarına cevap vermeyen, köpeklerini almayan bu art niyetli insanlar, ödeme de yapmazlar. Köpeklerin bakım süresi dolduktan 1 hafta sonra, sahiplerinden hiç haber alınamadığı durumlarda, köpeklere yeni bir ev bulma işlemleri başlatılır. Böylece, köpekler yeni sahiplerine teslim edilir. Sorumluluk almak da zorlanan ya da anlık heves içinde olan kişiler; köpek sahiplenme durumunda, hem canlara hem de pansiyonlara büyük sıkıntı yaşatırlar. Köpekler terkedilme duygusu içinde üzülürken, pansiyonlar da maliyet açısından zarar görürler. Acıbadem Köpek Pansiyonu, köpeklerin aşı kartlarını özellikle talep eder. Hiç aşı yapılmamış köpekler, pansiyona kabul edilmez.

Acıbadem Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetleri

Köpekler için tahsis edilen konaklama ücreti içinde, bazı özel ve ücretsiz hizmetler mevcuttur. Bu hizmetler arasında; beslenme ile alakalı durumlar, son derece özenle yapılır. Köpeklerin formunun korunması garantisi verilerek; kaliteli mamalar ile beslenme sistemi ayarlanır. Pansiyondaki profesyonel yetkililer; köpeklerin tuvalet ihtiyaçları ve egzersiz yapmaları için, günde en az 2 defa, bir saat olarak açık alanda dolaştırırlar. Uzun süreli kalacak olan köpeklerde; bakım ve temizlik ile alakalı tüm hijyen durumları, ücretsiz şekilde sağlanır.

Acıbadem Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitimleri

Köpek sahiplerinin talep etmesi halinde, bazı ücretli eğitimler verilir. Eğitimlerin amacı; köpeklerin sahipleri ile daha iyi iletişim kurmalarının yanında, hayatlarını kolaylaştırmak adına gereklidir. Köpeklerin ev içindeki davranışlarını kontrol etmek için, iyileştirme eğitimleri de mevcuttur. Sakin ve huzurlu bir ortamda yaşamayı sağlayan eğitimler, köpek bakımını çok kolay hale getirir.

Bu yazı 431 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.