köpek eğitimi

Pendik Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Türkiye de birçok köpek pansiyonu var. Pendik köpek pansiyonu da bunlar sadece biri. Pendik köpek pansiyonunda köpeğiniz evde olduğu gibi rahat edecek, özenle temizliği yapılıp, karnını en kaliteli şekilde doyurabileceği bir yer öneriyoruz. Bir bebeğiniz olduğunda, bakıcıya bırakmanın ve seçmenin zor olduğu bir duruma benzediğinin farkındayız. Fakat, eğer buna mecbursanız, Pendik köpek pansiyonunda köpeğinizin aynı rahatlık ve ilginin içinde konaklayacağından hiç şüpheniz olmasın.

Köpekler dünyanın en akıllı hayvanlarından biridir. Bir köpek beslediğinizde bunu daha iyi anlar, bu kadar sadık bir canlının varlığıyla mutlu olursunuz. Sürekli evinizde, yanınızda beslediğiniz bir köpeğiniz varsa, çok şanslısınız demektir. Fakat hayat şartları gereği, bazen ondan ayrı kalmak zorunda olabilirsiniz. Böyle bir durumda onu ilk olarak etrafınızdaki insanlardan birine emanet etmeyi düşünürsünüz.

Peki ya bakabilecek kimseniz yoksa?

Diyelim ki, bir seyahate çıkmanız gerekiyor ve köpeğinizin evdeki gibi bakılmasını istiyorsunuz. Çalışırken aklınızın bir taraftan da onda kalmasını istemezsiniz. Zaman ilerledikçe hayatımızdaki değişikliklerle birlikte, etrafımızdaki canlıların varlığını farkedilir oldu. Bizim için değerleri büyük olan ve artık aile bireylerinden farkı kalmayan bu sevimli dostlarımızın, ihtiyaçları için gereksinimler çoğaldı. Bu gereksinimlerin karşılanabilmesi için ise, sektöründe uzman, bu işe hayatını adamış, tamamen sevgiyle ve gönül rızasıyla yapılabilecek işi kendilerine meslek edinmişler.

Hayvan sevgisi, insana kendini farklı hissettirir. Sorumluluk sahibi olur ve bunun farkına varırsınız. Beslediğiniz köpekle aranızda bir bağ oluşur ve o artık sizin bir dostunuz olur. Ona bakmakla yükümlüsünüz, çünkü kendini ifade etme yeteneği yoktur. Eğer eğitimli bir köpekse, bunu hareketlerinden anlayabilirsiniz. Yıllardır beraber yaşıyorsanız onu anlamak sizin için pek de zor olmaz. Fakat sadece siz tanıyorsunuz. Hayvan sevmeyen, ya da onun dilinden anlamayan birine, dostunuzu teslim etmek ne derece doğru olur? Diyelim ki, eşiniz dostunuz köpeğinize bakmayı kabul etti, sırf sizi kırmamak için.

Hem köpeğinizin hem de emanet ettiğiniz kişinin karşılaşabileceği zorlukları bir düşünün. Köpekler her zaman gerçek sevgiyi hisseder, bu asla unutulmamalıdır. Biz diyoruz ki, gelin bu işi bu alanında eğitim görmüş, bilgili, içinde gerçekten hayvan sevgisi olan, onların dilinden anlayan profesyonellere bırakın ve gözünüz arkada kalmasın. Geri döndüğünüzde ise, onu bıraktığınız gibi belki de çok daha sağlıklı ve canlanmış bir şekilde bulabilirsiniz.

pendik köpek pansiyonu

Pendik Köpek Pansiyonu Hakkında

Köpekler de insanlar gibi hastalanabilir. Köpeğiniz hastalandığı için kaç gece uykusuz kalıp, sabah o şekilde işe gitmek zorunda kaldınız hatırlayın. Kaç gece nöbetçi veteriner bulmak için, interneti karıştırdınız. Böyle bir durumda Pendik köpek pansiyonu’nda 7/24 köpeğinizin en ufak bir rahatsızlığında, onu yormadan bir yerden bir yere götürmeden, tedavisinin yapılması mümkün olabiliyor.

Pendik köpek pansiyonu’nda köpeğiniz hangi mamayı kullanıyorsa,

Kuzu etli, Tavuklu, Balıklı, Yüksek enerjili ya da sizin belirttiğiniz herhangi mama temin edilerek, beslenmesi o şekilde gerçekleşir. Bazı köpeklere ev yemekleri dokunurken, bazı köpekler ev yemekleriyle beslenebilmektedir. O köpekler için ise ev yemekleri yapılır. Köpeğinizin banyosu ev rahatlığında, onu korkutmadan ve inceltmeden yapılacağına emin olabilirsiniz. Pendik köpek pansiyonunda, tamamen köpeklere uygun bir yaşam sürdüğü için, ve bu konuda bilgili insanlar tarafından müdahale gerçekleştiği için, çoğu köpeğin her zaman şampuanla yıkanmaması gerektiği bilinir ve ona göre banyosu yaptırılır.

Siz uzakta bir yerde işinize konsantre olmuşken, dostunuzda doğanın içinde diğer köpeklerle bir arada koşup oynarken ve tamamen bu konuda eğitimli insanların ellerine teslim etmişken gönül rahatlığıyla, başına herhangi bir şey gelmediğine emin olabileceğiniz bir ortamda bırakmanın en doğrusu olduğunu düşünebilirsiniz. Pendik köpek pansiyonunun kapıları her zaman hayvan dostlarımıza açıktır.

Bu yazı 553 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.