köpek eğitimi

Kadıköy Köpek Oteli

Paylaş
 

Yaz aylarında en çok karşılaşılan sıkıntı ise köpeğinizin ya da kedinizin sizin ile gideceğiniz otellere giremiyor olmasıdır. Köpeğinizin de sizin ile birlikte geleceği oteller sınırlıdır. Bu durumda köpeğinizin her daim usta ellere bırakmanız en doğru karardır. İstanbul Kadıköy merkezi bir bölge olduğu için buradaki köpeklerin konaklaması için özenli bir tutum gerçekleşmiştir. Bu tutum sayesinde köpekler için özel olarak açılan köpek pansiyonları ve aynı zaman da köpekler için özel oteller vardır. Kadıköy Köpek Oteli bakımı aşıları tamamlanmış her köpeği belirli gün ve saatler aralığında sizin hizmetiniz için temiz ve güvenilir birçok otel ile doludur. Köpek otellerine girmeden önce Tarım bakanlığının da bu köpek otellerinden istemiş olduğu bazı hassas konular bulunmaktadır.

Bir köpeğiniz var ise ya da yakın zamanda köpek sahiplenecek iseniz öncelikle köpek bakmanın zorlukları hakkında bilgiler edinmeli ve aynı zaman da bu sorumlulukların neler olduğunu araştırmanız gerekir. Köpek bakımı diğer evcil hayvanlara göre daha kolay ve daha az sorumluluk gerektiren bir bakımdır. Köpekler genellikle kendi ihtiyaçlarını kendileri gerçekleştiremezler. Örneğin kediler her daim kendi ihtiyaçlarını mama dışında hemen hemen her ihtiyacını kendi başına halledebilir. Yeri geldiği zaman kum kabına tuvaletini yapar ve sizden herhangi bir konu da yardım almasına gerek kalmaz.

Bunun sebebi ise kendi kendileri bu ilin üstesinden gelebiliyor olmalarıdır. Ama kedilerin de başka bir sıkıntısı vardır. Taze mama yemek isterler. Köpekler hoşlarına giden ne yemek var ise hiç taze veya bayat ayırt etmeden yerler. Fakat tuvalet eğitimi konusunda sizin ya da profesyonel bir destek açısından bir yardım alması gerekir. Köpeğiniz gün geçtikçe size her saat ve siz tahmin edemeyeceğiniz kadar bağlı kalıyordur.

kadıköy köpek oteli

Kadıköy Köpek Oteli Hakkında

Köpeklerin dostluklarına kısa bir süre sonra her yetişkin birey olsun ya da küçük bir çocuk olsun dostlukları her zaman için bir köpeğin samimi ve doğaldır. Köpekler bakımları açısından bir miktar sizi yorabilirler. Siz ister isteyin ister istemeyin her zaman için köpeğinizin canı ne zaman oyun oynamak isterse o zaman oyun oynanır. Köpeğiniz eve geldikten sonrasında liderin kim olduğunu belirtmeniz gerekir. Eğer belirtmezseniz bu durum sizin için bir hayli zor olacaktır. Köpeğinizin mama konusunda tüketmiş olduğu mamalar çok önemlidir. İleride kas ve iskelet yapısı için oldukça önem taşımaktadır.

Almış olduğunuz kaliteli bir mama sizin bütçenizi bir miktar zorlayacak olsa da köpeğinizin gelişimi için oldukça önemlidir. Ek gıdalar konserve mamalar da kullanımını veteriner hekimleriniz tarafından mutlaka gözetim altında yapmanız gerekir. Bunun sebebi köpeğinizin ne koşul ile olursa olsun her zaman için güzel bir şekilde bakılması gerekir. Üye olduğunuz veteriner hekiminizin tam donanımlı olmasına özen göstermeniz gerekir. Bunun sebebi ise donanım sahibi oldukları için veteriner kliniklerinde bir nebzede olsa çeşitli aletlerin olması gerektiğidir.

Köpeğinizi oraya götürmeden öncesinde mutlaka aşı karnesini yanınıza almanız gerekir. Aşıları hiç yapılmamış olan köpekler için Kadıköy Köpek Oteli uygun değildir. Sebebi ise diğer hayvanlara herhangi bir hastalık geçmesinden çekindikleri içindir. Bu aşıların içerisinde Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs gibi birçok aşı dâhildir. Bu aşıların mutlaka yapılması gerekmektedir. Herhangi bir eksiklik durumunda pansiyon içerisinde her duruma karşı hazır bekleyen veteriner hekimlerinden yardım alabilmeniz mümkündür. Eksik aşılarını yaptırmanız mümkündür. Her köpek otelinin kendine özel belirlemiş olduğu yasaklar ve şartlar vardır. Bunları otele girmeden öncesinde gerekli kişilerden sekreterlerden ya da otel sahiplerinden öğrenmeniz sizin daha çok para yatırmadan normal bir ücret ile ödemenize neden olacaktır. 

Bu yazı 451 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.