köpek eğitimi

Köpek Oteli Ücretleri

Paylaş
 

Köpekler sahibine sadıklığı ve sevgisi nedeniyle insan dostu olarak bilinen hayvanlardır. Bağlılık derecesi bazen  yanından ayrıldığınızda ağlamalarına bile neden olduğu için  işe veya tatile giderken köpeğinizi yalnız bırakamıyor musunuz? Artık bu sorunun çözümü olarak köpek otelleri veya pansiyonları bulunmaktadır. Böylece sahipleri yılbaşı, bayramlar veya diğer özel günlerde seyahat edip tatil yaparken küçük ve sevimli dostlar da otelde kendi gibi misafir olan arkadaşları ile birlikte vakit geçirebilecektir ve köpek oteli ücretleri de bu hizmet karşısında size ağır gelmeyecektir.

Köpek otelleri çoğunluk bir veya iki günlük bakımlar için bırakılan köpeklere ev sahipliği yapar. Bu oteller ve pansiyonlarda köpeğinizin günlük tuvalet ihtiyacı giderilir, bir veya iki saat dışarıda gezdirilir ve diğer köpekler ile oyunlar oynaması sağlanır. Köpek oteli ücretleri genel olarak gece başına 50 TL dir. Fakat bu ücrete  yıkama ve eve servis hizmetleri dahil değildir. Eğer köpeğin yıkanması istenirse ekstradan 50 TL ücret, eve servis istenirse 10 TL ücret ve her 5 kilometre başına 5 TL talep edilir. Sunulacak diğer hizmetler için fiyatta değişiklik oluşturulsa da belirtilen fiyatlar standart bir fiyattır ve genel olarak otellerde bu fiyat uygulanır.

Köpek Oteli Ücretleri

Köpek Oteli Ücretleri

Küçük dostunuzu emanet edeceğiniz doğru adresleri bulmak her zaman kolay olmayacaktır. Sizin için bu işi güvenilir şekilde yapan birkaç oteli araştırdık. Bunlardan birincisi vonjuliet.com internet adresinden ulaşabileceğiniz Von Juliet köpek otelidir. Von Juliet oteli 40.000 metrekarelik alan üzerine kurulu bir tesistir ve her köpek için 14 metrekareden oluşan odalar tasarlanmıştır. Oyun oynayabilecekleri 25 metrekarelik alan da geniş havalandırmalı olup köpeklerinize dışarıda oyun oynama imkanı veren mekanlardır. Yemeğin, oyun keyfinin üstüne ödül olarak sunulduğu otelin personeli köpek bakımını bir iş olarak değil onlarla hayat kurmak olarak gördüğünü belirtmektedir. İkinci seçeneğimiz ise Elit Yavru otelidir. Bu otel elityavru.com adresiyle iletişim sağlayan ve köpekleriniz için ikinci ev olabilecek bir yerdir. En fazla 50 köpek bakımını üstlenen otel, 4 ve 6 metrekareden oluşan köpek kulübeleri şeklinde konaklama hizmeti vermektedir.

Köpeklerinizin bahçe veya evde kalma alışkanlığına göre konaklama seçeneği sunan otel, bahçeye bakan açık bölüm ve ev ortamı gibi hissettiren kapalı bölüm olmak üzere iki alanda konaklama yaptırır. Köpeğinizin bakımını ücretsiz sunar ve köpeğin otele giriş ve çıkışlarında sağlık kontrolleri yapılarak olumsuz durumların ya da hastalıkların yaşanması önlenir. Bir başka konaklama adresi ise Zen Pet oteldir. Zen Pet otel köpeğinizin hayatına düzen sokmaktadır, akşam 20:00 ‘de yatan köpeklerinizin sabah 7:00 ‘de güne başlaması sağlanır. Bakım, yemek ve tuvalet ihtiyacı giderilen köpeğinizi isterseniz belli bir ücret karşılığında bakım odalarında kendiniz de yıkayabiliyorsunuz. Buna ilave olarak talebiniz doğrultusunda köpeğinizi evinizden alan otel servisi sizi de seyahat aracınıza bineceğiniz noktaya (otobüs terminali, havaalanı) kadar  götürüyor.

Sonuncusu ise 5 yıldızlı bir köpek oteli olan BobyLand köpek otelidir. 24 tane bungalov ev tarzı kulübelerde konaklama sağlayan otel standart köpek oteli ücretleri dışında bir fiyat tarifesi izlemektedir. Alanının büyüklüğüne göre 40,  50 ve 80 TL olmak üzere konaklama ücreti sunan otel olimpik havuzuyla köpeğinize eğlenceli vakit de sağlar.

Hayatınızın bir parçası haline gelen köpeğinizi, aklınız onda kalmadan seyahat edebilmeniz için otel veya pansiyonlara bırakmanız onun da sosyalleşmesini sağlayacaktır. Küçük dostunuz ve sizin için en konforlusu onu emin ellere emanet etmektir.

Bu yazı 743 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.