köpek eğitimi

Köpek Oteli Sultangazi

Paylaş
 

Köpek Oteli Sultangazi

Köpek sahipleri için büyük bir kurtarıcı pozisyonunda olan köpek pansiyonları son dönemlerde oldukça fazla yaygınlık göstermeye başlamıştır. Git gide de daha yaygın bir hale gelmektedir. Köpekler ve sahipleri için büyük bir kolaylık sağladığı için, köpek sahipleri arasında da git gide daha fazla rağbet görmektedir. Köpek otelleri, köpek sahiplerinin her hangi acil bir iş, seyahat ve ya tatil gibi bir durumda köpeklerini bırakabilecekleri kurumlardır. Bu kurumlarda köpeklerin rahat edebilmesi için, her türlü şey düşünülmüştür.

Otelin dizaynı da köpeklerin rahat edebilecekleri şekilde planlanmıştır. Köpek otelleri, köpekler için özel yaşam alanları, özel eğlence alanları, fiziksel aktivite ortamları gibi bir çok özel alandan oluşurlar. Alanında uzman olan çalışanları ve yüksek kalitede ki yaşam alanları ile, köpeklerin kaldıkları süreç boyunca oldukça rahat etmeleri sağlanmaktadır. Köpek otelleri oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahiptirler. Köpekler bu hizmetler sayesinde, sahiplerinin yokluğunu bir an bile his etmezler.

Köpek Otellerinde Köpekler İçin Verilen Başlıca Hizmetler Nelerdir?

Köpek otellerinde köpekler için verilen başlıca hizmetler; konforlu bir yaşar ortamı, bu ortamın düzenli olarak temizlenmesi, köpeğin her türlü banyo ve temizlik ihtiyacının düzenli olarak yapılması, köpeğin tüy bakımının düzenli olarak yapılması, köpeğin beslenme programının düzenlenmesi, beslenme programının aksatılmadan uygulanması gibi temel eğitimler vardır. Ayrıca köpeğin tuvalet alışkanlıklarının düzenlenmesi, köpeğin fiziksel aktivite programının düzenlenmesi, fiziksel aktivite programının gözetmenler kontrolünde düzenli bir şekilde uygulanması gibi köpekler için çeşitli eğlenceli aktivitelerin yapılması da bu programların içerisine dâhildir. Köpeğin kendisine uygun olan köpek cinsleri ile sosyalleştirilmesi, köpekler için çok çeşitli özel eğitimler verilmesi, köpeklerin diş bakımının yapılması, düzenli tırnak bakımlarının yapılması bu hizmetlerin başında gelen programlardır.

Köpek Otellerine Her Köpek Cinsi Kabul Edilir Mi?

Köpek otellerine her köpek cinsi, bazı özel koşullar hariç kabul edilir. Köpeklerin cinslerinin doğaları gereği, davranış yapıları bir birinden oldukça büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Kabul edilen köpeklerin davranışları ve saldırganlık durumları dikkatle incelenir. Bu inceleme sonucu köpekler kendilerine en uygun olan ortamlara yerleştirilirler. Böylece hem köpeklerin hem de çalışanların daha güvenli bir durumda olmaları sağlanır.

köpek oteli sultangazi

Köpek Otellerine Kabul İçin Köpeklerde Aranan Özel Şartlar Var Mıdır?

  Köpek otellerine kabul için aranan tek özel şart köpeğin sağlık durumudur. Köpeğin her hangi bulaşıcı, salgın bir hastalığı ve ya ciddi bir bakım ve tedavi gerektiren bir hastalığa sahip olmaması gerekir. Çünkü böyle bir köpeğin otele kabul edilmesi, hem o köpeğin, hem oteldeki diğer köpeklerin hem de otelde çalışan kişilerin hayatını riske sokabilir. Bu tarz riskleri ortadan kaldırmak için, otele başvurulan köpekler için ilk olarak çeşitli sağlık kontrolleri yapılır. Her hangi bir sağlık problemi olmayan köpekler otele direkt olarak kabul edilmektedirler.

Köpek Otellerinde Köpeklerin Kalma Süreleri İle İlgili Her Hangi Bir Kısıtlama Var Mıdır?

Köpek otellerinde köpeklerin kalma süreleri ile ilgili her hangi bir kısıtlama yoktur. Köpek sahibinin istediği süre boyunca, köpek otelde yaşamını sürdürmeye devam edebilmektedir.

Köpek Otellerinde Köpekler İle Kimler İlgilenmektedir?

Köpek otellerinde köpekler ile ilgilenmek için uzman veteriner ve alanında uzman olan köpek eğitmenleri bir arada çalışmaktadır. Sürekli etkileşim halinde çalışarak, köpeklerin her türlü ihtiyaç ve gereksinimi ile ilgili özenle çalışırlar.

Köpek Otelleri Köpekler İçin Güvenli Ortamlar Mıdır?

Köpek otellerinde ki her türlü unsur köpekler düşünülerek yapılmıştır. Amacı tamamen köpekler üzerine olan bu kurumlar, köpekleri her zaman birinci planda tuttukları için köpekler için en güvenli olan ortamlardır. Köpek Oteli Sultangazi bu oteller arasında, güvenliği ve kaliteli hizmetleri ile ön sıralarda gelen bir köpek otelidir. Bu kurumlar köpekler için verdikleri hizmetler ve güven ortamı sayesinde ön sıralarda gelmektedir. Bu yüzden köpek sahipleri güvenle köpeklerini bu kurumlara teslim edebilirler.

Bu yazı 589 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.