köpek eğitimi

Sarıyer Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İstanbul’un hemen hemen tüm semtleri köpek pansiyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Köpek pansiyonları arasında yer almakta olan diğer bir pansiyon da Sarıyer köpek pansiyonu olmaktadır. Sarıyer de bulunan pansiyon yılların birikimiyle her türden köpeğe hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir. Müşteriler genellikle ikamet ettikleri mekâna yakın bir köpek pansiyonu aramaktadırlar. Bazı köpek sahipleri de kesenin ağzını biraz daha açıp bulundukları yere yakın olmasına karşın kaliteli hizmet sunan köpek pansiyonlarını tercihlerinin ilk sırasında tutmaktadırlar.

Köpek pansiyonu seçerken her köpek sahibinin aklında beliren “ köpeğime iyi bakılır mı, sevgi ve ilgi gösterilir mi, beslenmesine dikkat edilir mi “ gibi sorular bir parça da sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Özellikle de verilen hizmete, hizmeti kimin verdiğine, hijyen koşullarına, beslenme saatlerine vb. birçok konu kafanız da soru işaretleri bırakabilir. Bu durum da köpek sahiplerinin dostlarını hangi köpek pansiyonuna verecekleri de bir sorun teşkil etmeye başlamaktadır.

Aslın da kişiler dostlarını terk etmiyorlar. Ancak köpeğine sıkı sıkıya bağlı olan kişiler köpeklerini birkaç günlük bir süre zarfın da köpek pansiyonlarına teslim etseler dahi… Bu durum onlara haksızlık yapıldığına dair düşünceleri oluşturmaya başlıyor ve kişiler köpeklerinden kolay kolay ayrılamıyorlar. Söz konusu bu durumun temeline bakılırsa şu sorun ortaya çıkıyor “Kim benim gibi köpeğime iyi bakabilir?”. Köpek sahipleri ve köpek pansiyonlarında çalışan ekipler köpek bakımının ne denli zor olduğunu anlayabilmeleri ile ayrıcalıklı tutulmaktadırlar.

sarıyer köpek pansiyonu

Neden Sarıyer Köpek Pansiyonu?

Köpeklerin karakter bozukluğu yaşamamaları adına onlara her daim bir sevgi gösterimi sağlanması da beslenmesi öz bakım işleri kadar değerli denilebilir. Sevgi ve ilgi sadece köpeklerin başının okşanmasıyla sınırlı kalmamaktadır. Onlarla oynayabilmek, onları gezdirmek gibi birçok faaliyet köpekler de içgüdüsel olarak pozitif yönde algılanmaktadır. Böylece köpekler kendisiyle ilgilenen kişiler ile arasında oldukça duygusal bağ kurabilmektedirler. Elbette köpekleri sevmek onların öz bakımlarının yerine getirilmesinde eksik kalmaktadır. Dolayısıyla onları sevmek ayrı onlara bakmak ayrı birer kategori oluşturmaktadır.

Sarıyer köpek pansiyonu bu ilkeyi ayırt etmekte olan birçok sahipsiz köpeğe kapılarını açmış ve sahibi olan köpeklere de aynı titizlikle önem vermektedir. Onlardan ilgisini esirgememiş olan kaliteli köpek pansiyonu olma niteliğini müşterileri tarafından kazanan bir köpek pansiyonudur. Köpek pansiyonlarında çalışanlar bilirler ki köpek bakmak hiç de kolay bir iş değildir. Özellikle de her türden köpeğin aynı sahada bulunmasıdır. En zoru da birkaç günde bir muhakkak köpek cinslerinin değişmesi söz konusu olunca… Her zaman pansiyona gelen köpeklerin aynı cinsten olduğu düşünüldüğün de belki bir nebze de çalışanların iş yükü biraz daha basitleşmiş olacaktır.

Ancak köpek cinslerinin pansiyona gelmekte olan her müşteri kabulünde değişmesi ile sıkı bir maraton başlamaktadır. Köpeklerin cinslerinin farklılığı onların davranışlarının da farklılığı anlamını taşımaktadır. Sarıyer köpek pansiyonu sadece müşteri odaklı olmamak da köpeklere de huzurlu bir ortam da hizmet sunabilmenin gururunu yaşamaktadır. Bir köpek pansiyonu köpekler ile iletişim becerilerinde kaliteli davranış sergileyebiliyorsa ve köpeklerin öz bakımları zamanın da yapılabiliyorsa kısaca köpeklerine çok iyi bakan sahiplerini köpeklere aratmıyorsa öyle ise bu pansiyon alanının en iyisi olmanın eşiğine gelmiştir denilebilir.

Netice itibariyle Sarıyer köpek pansiyonu tüm bu spesiyalitelerin farkında olan ve görevlerinin getirdiği sorumlulukları bilen ve bunları minimum kusurla yerine getirmeye çalışan köpeklere güvenli ortam sunan bir kurum olmaktadır. Bir diğer haliyle de Sarıyer tarafların da ikamet etmekte olan ve bütçesine uygun bir köpek pansiyonu arayan müşterilere de hitap eden Sarıyer köpek pansiyonu ideal bir köpek hizmeti vermektedir.

Bu yazı 482 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.