köpek eğitimi

Köpek Oteli Kâğıthane

Paylaş
 

Tatil ya da iş gezisine gitmek isteyen köpek sahipleri için bu süreç çok sancılı geçer. Önce köpeklerini kime emanet edeceklerine karar veririler. Emanet ettiği kişi köpek bakımı hakkında çok bilgili değilse ne iş gezisine ne de tatillerine tam kafalarını verebilirler. Tatil ve iş gezisi onlar için keyif almaktan çok eziyet olur. Böyle sorunlarla zamanlarının tadını çıkaramayanlar için köpek oteli Kağıthane devreye girer. Bu otele bıraktığını köpekleriniz siz otelde rahatça tatilinizi yaparken onlar da tatil köyü gibi tasarlanmış bu otelde tatillerini yaparlar. Hem sizin aklınız köpeğinizde kalmaz hem de köpeğiniz eğlenceli zaman geçiririz. Köpek pansiyonlarının köpekleri kafeslere hapsetmesinden rahatsız olan duyarlı köpek sahipleri için otelimiz aynı hassasiyeti gütmektedir.

Köpek otelinde tasarlanan her şey köpeğinizin konforu için düzenlenmiştir. Köpek otelinde köpeğiniz rahatlığı için her şey mevcuttur. Otelimiz geniş bir araziye kurulmuştur. Şehrin gürültüsünde uzak bu otelde köpeğiniz temiz havayla bahçemizde doyasıya eğlenir. Köpeğiniz yüzmeyi seviyorsa ona yüzme havuzu seçeneği de sunulmuştur. Otelimizde köpeğinizi yattığı odada klima vardır. Bunun yanı sıra otelimizdeki odalarda ses ve ısı izolasyonu yapılmıştır. Köpeğinizin uyuma ve yemek yeme yerleri ayrıdır. Köpeğinizin uyuduğu odalar güneş almazlar ki köpekleriniz rahatsız olmasın ayrıca ses yalıtımı yapıldığı için dışardan herhangi bir sesten de rahatsız olmaz ve uykuları bölünmez. Köpeklerinizin yatağı anti-alerjiktir.

köpek oteli kağıthane

Köpek Oteli Kağıthane Hakkında

Köpeğiniz otelimizde organik mamalarla beslenmektedir. Düzenli olarak da temiz su verilmektedir. Bazı köpek sahipleri mama değişikliğinde köpeklerinin sindirim problemi yaşadığını düşündüğünden onların mamasının değiştirilmesini istemez. Sizin köpeğinizindi böyle bir problemi varsa gelirken istediğiniz mamayı yanınızda getirirseniz yemek saatin de köpeğinize sizin mamanız verilir. Köpeğinizin kullandığı vitaminler ya da herhangi başka bir ilaç varsa yanınızda getirdiğiniz taktirde köpeğinize verilecektir. Siz veterinerimize köpeğinizin bu ilaçları nasıl kullanılacağını ve hangi vakitlerde verileceğini söylerseniz hem bakıcılarımız hem de veterinerimiz sizin söylediğiniz saat ve miktarda köpeklerinize ilaçlarını vermektedir.

Köpeklerinizin gezi ve tuvalet ihtiyacı düzenli olarak giderilmektedir. Köpeğiniz günde iki kere en az bir saat bakıcılar eşliğinde tuvalet ve gezinti ihtiyacı için çıkarılır. Köpeğinizin yattığı yerler düzenli olarak veterinerimiz tarafından günlük temizlenir. Bakıcılarımız köpeklerinizle sürekli bir arada oldukları için köpeklerinizin herhangi bir sorunu olduğunda bakıcılarımız duruma hemen müdahale eder.

Köpeklerinizin otele girebilmesi için gerekli aşılarının tam olması gerekir. Köpeklerinizi otele getirirken lütfen aşı kartlarının yanınızda bulundurunuz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otellerin kabul etmesi mümkün değildir. Köpekleriniz geldiğinde çeşitli kontrollerden geçtiğinden köpekleriniz mantar ve kaşıntı problemi varsa otelimizde misafir edemeyiz. Diğer köpeklerin sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir girişimde bulunmaması mümkün değildir.

Sizin yokluğunuzda sevgi ve ilgiden mahrum kalmasın diye köpekleriniz ile bakıcılarımız sürekli ilgilenilir. Köpeğiniz bu tatil köyü gibi lüks otellerde sosyalleşir. Döndüğünüzde köpeğinizin sizi özlediğini anlarsınız fakat ortamına da iyice alışan köpek burayı özleyecektir. Köpeğiniz yokluğunuzda emin ellerdedir. Kendilerine emanet edilen her köpeğe sanki kendi köpekleri gibi hassasiyet gösteren bu otellere köpeğinizi gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Köpekleriniz size teslim edilirken göz, kulak ve kilo kontrolleri yapılmaktadır. Otellerde 24 saat köpeklerle olan veterinerler vardır. bu veterinerler köpeklerin uygun hijyen kurallarında yaşamasından da sorumludur. Otellerde köpeklerin kaldığı yerler günlük veteriner tarafından kontrol edilir. Köpekleriniz kuaför hizmeti de sunulmaktadır. Bazı oteller asgari 15 gün kalan misafirlerine bazı hizmetleri ücretsiz verirken bazı oteller ise köpeğinizin kuaför masrafları için ek ücret talebinde bulunmaktadır.

Bu yazı 533 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.