köpek eğitimi

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Köpekler her zaman insanların dostları olarak yanlarında yaşamıştır. Fakat yaşam gereği özel günlerde köpeklerini yanlarından götürmesi mümkün olmayan durumlar meydana gelmektedir. Bu durumlarda köpeklerin güvenli şekilde bakımlarının yapılması için seçenekler aranmaktadır. Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu olarak köpeklerinizi güvenle teslim edebileceğiniz ve son derece uygun odaları ve uzman ekibi ile sizler beklemektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile köpek sahiplerinin hizmetindeyiz. Köpeklerin sağlıklı ve güvenli olarak bakımları için son derece teknolojik ve temiz bir pansiyon oluşturduk. Uzman kadromuz ve veteriner hekimlerimiz ile hizmet konusunda kaliteden ödün vermemekteyiz. Kalite anlayışımız ve köpeklerin huzurlu olarak pansiyonda kalması için ne gerekiyorsa önerilere açık olduğumuzu bilin.

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu Kabul İşlemleri

Köpek sahipleri köpeklerini bırakmak istediklerinde telefon ile randevu alarak pansiyonumuza gelirler. İlk öncelik bizim veteriner hekimiz tarafından köpeğin sağlık taraması yapılır. Bunun nedeni köpekte bulaşıcı bir hastalık olup olmadığının kontrolüdür. Ayrıca aşı kontrolü yapılır. Aşıları eksik olan köpekler asla pansiyona kabul edilmezler. Ayrıca köpek hakkında sahibinden bilgiler alınır ve uygun görülürse köpek pansiyona kabul edilerek odasına alınır. Köpek odaya alınırken kayıt işlemleri yapılır ve tasmasına tanıtım için bir etiketleme yapılır.

Köpek sahiplerine pansiyon ve odalar gezdirilerek gerekli tanıtım yapılmaktadır. Sonrasında köpek sahipleri köpeklerini kameradan izlemek isterlerse bunu 7/24 yapabilirler. Pansiyon kurallarına göre köpek sahiplerine bilgilendirme yapılmaktadır. Köpek sahiplerinin işlerinin uzaması ve köpeklerin burada kalma süresinin de uzama durumu varsa bunu pansiyon yetkililerine bir bildirmesi ve süreyi uzatması gerekmektedir. Köpekleri terk etmek için bazı insanlar bırakıp gitmekte ve bir daha asla aramamaktadırlar. Bu durumda pansiyon olarak süresi dolan köpek sahiplerine 1 hafta süre bırakılır ve sonrasında köpek yeni yuva sahiplenmesi sağlanır.

anadolu hisarı köpek pansiyonu

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu Oda Şartları

Köpeklerin kalmış olduğu odalar tavandan zemine kadar özel bakteri barındırmayan seramik taşlar ile kaplanmıştır. Odalarda ısıtma ve soğutma işlemi için klimalar kullanılmaktadır. Odalarda köpeklerin sağlıklı ve huzurlu uyuması için yumuşak yataklar bulunur. Odalar günlük temizlikleri yapılır. Güneş ışığı alması sağlanır lakin bu ışık köpeklere zarar vermeyecek şekilde dizayn edilerek odaya girmektedir.

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetler

Pansiyonda köpeklerin beslenme işlemi planlı bir şekilde uygun kaliteli mama markaları ile yapılmaktadır. Mama içerikleri dengeli beslenmeye uygun olup sağlık ve from garantisi köpek sahiplerine verilmiştir. Asla maliyet düşürmek adına kalitesiz mama kullanılmamaktadır. Köpekler egzersiz ve tuvalet ihtiyaçlarının karşılanması için günde 1 saat kadar açık alanda uzaman ekip üyeleri tarafından gezdirilir. Pansiyonda 15 gün veya daha fazla kalan köpekler için banyo ve kuaför hizmeti sunulmuştur. Sağlık hizmetleri her zaman sunulmaktadır. Köpeklerin oynaması için odalarında oyuncaklar konulur ve köpekler odasında bu oyuncaklar ile oynar. 

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitim Hizmetleri

Köpekler de eğitim önemli bir rol oynamaktadır. Eğitilen köpekler daha uysal ve iletişim olarak daha iyi olurlar. Bundan dolayı uzaman eğitmenler ile köpekler planlı olarak eğitime alınırlar. Köpekler bazen olmadık yerde havlar, saldırgan olur, devamlı olarak insanların üzerine atlar. Bu durum rahatsız edici olmaktadır. Bunun önüne davranışlarının değişmesi için rehabilitasyon eğitimleri verilerek geçilmektedir.

Köpeklerde itaat eğitimleri verilmesi gerekir. Bu eğitimle köpekler sahipleri ile aralarında olan iletişimleri aratması sağlanır. Köpekler için verilen eğitimler arasında komut eğitimleri vardır. Bu eğitimler ile oturma kalkma gibi getir bırak gibi komut eğitimleri verilerek köpeklerin komut dinlemesi sağlanır. Eğitim alan köpekler sahipleri ile iyi anlaşır ve verilen komutları çok iyi şekilde anlar ve yerine getirmektedir.

Bu yazı 624 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.