köpek eğitimi

Kartal Köpek Oteli İstanbul

Paylaş
 

İnsanların hayatında köpeklerin yer büyük önem taşımaktadır. Köpekler bizlere dost, can yoldaşı, birçok işte iş arkadaşımızdır. Bizler için bu kadar önemli olan bu hayvanlardan bazı zamanlarda istemesek da bir süreliğine ayrı kalmak zorunda kalıyoruz. Köpek sahipleri bu süre içinde köpeğini kime emanet edebileceğini kara kara düşünmeye başlıyor. Kartal köpek oteli İstanbul ile köpek sahiplerinin artık kara kara düşünmesine gerek yok. Köpeğiniz Kartal köpek oteli İstanbul ile kendini evinde hissedecek, sizin yokluğunuzu aramayacak. Köpeğinizin her türlü bakımı burada en iyi şekilde yapılır. Sizin de gittiğiniz yerde aklınız can yoldaşınız da kalmaz. Köpeğiniz burada sizin kadar sevgi dolu bir yerde alışkanlıklarına uygun olarak yaşar.

Kartal Köpek Oteli Hizmetleri:

Kartal köpek oteli İstanbul köpeklere en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiş bir kurumdur. Köpeğiniz burada beslenme saatleri, banyo zamanları, tuvalet ihtiyaçları sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yapılarak köpeğinizin günlük yaşamında olan alışkanlıklarının değişmemesini sağlar. Köpekleriniz burada alışkın olduğu ortamdaki odalarda kalır. Sevgiden yoksun kalmaması için konusunda deneyimli personel onunla oyunlar oynar, geziye çıkar. Diğer köpeklerle sosyalleşerek arkadaş ortamı sağlanır. Geniş oyun merkezi ve bakım alanında iyi vakit geçirmesi sağlanır. Köpeğinizin kaldığı oda, yemek ve su kabı her gün düzenli bir şekilde dezenfekte edilir.

Köpeğinizin tuvalet ihtiyacı alışkanlığına göre giderilir. Beslenme saatlerine ve alışkanlığına göre beslenilir. Banyo alışkanlığı olanlara banyo yaptırılır. Tüyleri köpeğinizin cinsine ve ihtiyacına göre fırçalanır. Sağlık problemi yaşanması halinde 7/24 hizmet veren veteriner hekim tarafından gerekli olan tüm müdahaleler yapılır. Otelimizde bulunan kuaför hizmeti ile ek bir ücret ile köpeğinizin tüy ve güzellik bakımı, manikür ve pedikür yapılır. Ayrıca otelimizde bulunan kamera sistemi ile istediğiniz her an canlı olarak bağlanarak köpeğinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Köpeğinizin Otele Alınma Şartları:

Köpeğinizin Kartal köpek oteli İstanbul teslimi sırasında köpeğinizin aşı kartı istenmektedir. Coronovirüs, Kuduz, Bronchine, Karma, iyme ve tetanoz aşıları yapılmamış köpekler kesinlikle pansiyonumuza kabul edilmemektedir. Köpeğinizin tüm aşıları yapılmış ise giriş işlemlerinde verilen formu eksiksiz ve tam bilgiler ile doldurmalısınız. Beslenme alışkanlığı ve saati, varsa özel kullandığı mama çeşidi, tuvalet ihtiyacının zamanı ve alışkanlığı, banyo ve fırçalanma alışkanlığı, özel bakım gerektiren sağlık problemi, saldırganlık gibi alışkanlıkları köpeğinizin teslim sırasında mutlaka belirtilmelidir.

Neden Kartal Köpek Oteli:

Kartal köpek oteli İstanbul kurulduğu günden bu yana verdiği hizmetler ile tüm köpek sahiplerini mutlu eden bir kuruluştur. Otelimizde çalışan tüm personeller konusunda uzman olan kişiler tarafından oluşmaktadır. Köpeğinizin bakıma ihtiyacı olduğu kadar ilgi ve sevgiye de ihtiyacı vardır. Kartal köpek oteli İstanbul köpeğinize en iyi ve rahat edebileceği bakımı uygularken köpeğinize gerekli olan sevgi ve ilgiyi de gösterir. Veteriner hekim ile köpeğinizin hiçbir sağlık problemi yaşanmasına izin verilmez. Köpeğiniz otelimizde en iyi şekilde bakılırken otelimizin fiyatları da siz köpek sahiplerini maddi açıdan zor durumda bırakmayacak uygunluktadır. Köpeklerin mamaları ve içtikleri suyun temizliğine çok dikkat edilir. Sizlerde köpeğinizden bir süre ayrı kalmak zorunda kalacaksanız ve onu gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz bir yer arıyorsanız Kartal köpek oteli İstanbul deneyimli personeli ile her zaman hizmetinizdedir. Kartal bölgesinde oturuyorsanız köpeğinizi bırakmadan önce gelip tesisimizi gezerek karar verebilirsiniz.

Köpek Oteli Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

Köpek oteli seçerken otelin kullandığı mamanın kalitesine, köpeğin kalacağı odaya, aktivitelerinin neler olduğuna, hijyene ne kadar önem verildiğine, veteriner hekimin olup olmadığına, personelinin konusunda uzman ve hayvan sever olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

 

Bu yazı 434 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.