köpek eğitimi

Köpek Oteli İstanbul

Paylaş
 

Köpeklerin kalabilecekleri bazı işletmeler bulunur. Köpekler, ya köpek pansiyonlarında kalabilirler, ya köpek otelinde veya köpek çiftliklerinde yaşayabilirler. Bazı köpekler ise veterinerde kalmaktadır ve iyileşene kadar veya ev bulana kadar veteriner onlara bakar. Bazen ise mecburen köpekler otelde veya pansiyonda kalmak zorunda kalıyor, çünkü sahipleri bir yere gitmek zorunda kalıyor veya bir seyahate çıkıyor ve dönene kadar köpeğe bakacak kimse bulamazsa, köpek oteline emanet etmeye çalışıyor. Köpek oteli İstanbul diye araştırırsanız, İstanbul’un hangi semtlerinde ve hangi adreslerde otellerin olduğunu öğrenebilirsiniz. Köpek otellerini arayarak verdikleri hizmet ve onun karşılığında bedelinin ne kadar olduğunu sorabilirsiniz. Köpek otelleri köpeklerinizin bütün ihtiyaçlarını siz yokken gidermek için var olan işletmelerdir, yoksa siz bakamayacağınızdan köpeklere sahip çıkacak bir yer değildir. Bazen bu durum tamamen yanlış anlaşılıyor ve hevesi geçenler, köpek otellerine veya pansiyonlarına köpeklerini bırakıp gidebileceklerini düşünüyorlar.

Bu gerçekten olanaksız bir şeydir. Bir köpek sahibi olabilmek için köpekleri çok sevmeniz lazım. Sadece anlık bir heves olmaması gerekir. Bir köpek aldığınızda, onun bütün ihtiyaçlarını giderebilmeniz gerekir. Köpeği almadan önce, aldıktan sonraki aylık giderlerinizi tekrar kontrol etmeniz lazım. Köpek sahibi olmak kolay değil ve şunu unutmamanız gerekiyor ki köpek otelleri sadece destek amacıyla var olan yerlerdir. Köpeği aldıktan sonra bakamayacağınız için onları bırakacağınız bir yer değildir. Köpek otellerinin anlamının yanlış anlaşılmaması gerekiyor. Köpek oteli İstanbul diye internetten bakabilirsiniz. Resimleri ve bilgileri mutlaka çıkacaktır. Size en yakın olan köpek otelini bulabilir ve ne tür hizmetler sağladığını okuyabilirsiniz. Köpeklerin, köpek sahipleri için onların en değerli varlıklarından bir tanesi veya onların en değerli varlıkları olması gerekiyor. Bazıları için çocuklarıymış gibi yakın olması gerekiyor. Köpekler öyle canlılardır ki, sahiplerini asla bırakmak istemezler. Sahiplerinin en son nefesine kadar yanında dururlar. Çok sadık hayvanlardır.

köpek oteli istanbul

Köpek Oteli İstanbul Hakkında

Köpek oteli İstanbul birçok köpeklere yer verir, fakat sadece yardıma ihtiyacı olanlara. Köpeğin sahibi olanlara sadece mecbur olduklarında yardım ederler, bunun dışında ev arayan köpekler varsa bir süre köpek otelinde kalabilir veya sağlık sorunu varsa ve özel bakıma ihtiyacı varsa, bu durumdaki köpekler her zaman otelde kalabiliyor. En kaliteli köpek otellerinde A’den Z’ye kadar bütün hizmetler verilmektedir. Köpek otelleri için köpekler gerçekten çok özel varlıklardır ve her birine ayrı özen gösterilir. Hiçbir tanesine eksik hizmet verilmez. Gezdirmeye götürülürler, yemekleri ve suları verilir, oyunlar oynarlar, gerekli olan köpeklere eğitim verilir ve sürekli kontrol altında olurlar. Elbette normal insanlar gibi istedikleri zaman dışarıya çıkıp giremiyorlar, fakat en azından çok iyi bakılıyorlar.

Köpek otellerinin köpeklere bakması veya onlara sahip çıkması, otellerin en büyük ilkelerinden bir tanesidir. Köpek otelleri, bütün köpeklere eşit sevgi ve ilgi göstermek zorundadır. Hiçbir tanesi eksik ilgi görmemesi gerekiyor. Köpeklerin sağlığı onlar için çok önemlidir ve ihmal edilmemesi gerekiyor. Köpekler öyle özel hayvanlardır ki, gerçekten dünya üzerinde insanlara yakın ve özel hayvanlar hangisi diye sorsalar, birçok kişi köpek der, çünkü sahiplerini korumak için her şeyi yapan bir canlıdır. İnsanlar bile bazen sevdiklerini koruyamıyor veya korumak için elinden gelen bir şey yapmıyor. Olursa olur, olmazsa olmaz diye geçiyor ama köpekler öyle değil. Siz ne kadar sevgi gösterirseniz, onlarda sizin yanınızda yaşamaktan o kadar mutlu oluyorlar. Bütün bunları köpek otellerinde bile görebilirsiniz. Belki otelde çalışan veterinerler veya hayvan severler, köpeğin sahibi kadar ilgi ve sevgi gösteremez ama eksik olmaması için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

Bu yazı 885 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.