köpek eğitimi

Köpek Oteli Çatalca

Paylaş
 

Köpeklerin ırklarına ve türlerine göre değişiklikleri dışında günlük besin tüketme ve fizyolojik yapıları da farklılık göstermektedir. Her köpek aynı ilgi ve muameleden hoşlanmaz. Bazı köpekler her besini tüketemez. Kimi köpekler her yerde yaşayamaz. Bu gibi durumların yanında her köpek aynı hareketlilik ve vücut direnci bakımından aynı gücü gösteremez. Bunun için alınacak önlemler ve yapılması gereken görevler vardır. Özellikle köpek sahipleri için. Onların güçlü ve dirençli bir vücuda sahip olmaları için günlük beslenme şekillerini takip edip kontrol altına almaları gerekir.

Onlara ilgi ve alaka göstererek sosyal çevreye uygun yaşamaları gerektiklerini öğretmeleri gerekmektedir. Sosyal çevreye uyum sağlayan köpekler; verilen her türlü besin tüketimini sağlayabilir, uyumlu yaşayabilir, konaklayacağı mekana ayak uydurabilir, yabancılar ile olan ilişkisini güçlendirebilmektedir. Bu yüzden köpeklerin günlük besin ihtiyaçları, hareketlilik durumu, sağlık kontrolleri, ilgi ve alakaları iyi bir özveri ile gerçekleştirilmektedir.

Otel Konaklama Hakkında Detaylı Bilgiler;

Sahibi ile beraber kalacak köpeklere özel olarak otel içerisinde odalar mevcuttur. Odalar bölmeli olarak hazırlanmıştır. Müşteri ihtiyaçları giderilirken, köpeklerinin de konforu bir gün geçirmeleri için gerekli olan önlemler alınmıştır. Uzaktan gelecek olan müşteriler için daha önceden yapacakları rezervasyonlar için ön ödeme indirimleri yapılabilmektedir. Kalınacak gün sayısı ve yararlanılacak faaliyetler göz önüne alınarak uygun fiyatları ile her ekonomiye uygun olarak konaklama hizmetleri verilmektedir. Konaklama sırasında yiyecek ve içecek ihtiyaçları, kişisel ihtiyaçlar, temizlik ihtiyaçları ve eğlence ihtiyaçları otel tarafından etkinlik programlarında düzenlenmiştir. Belirli saatlerde yapılan bu eğlenceli etkinlikler köpeklerin oda içerisindeki sıkılma ve yabancı kalma psikolojisini üzerlerinden atmaları gerçekleşmiş olacaktır.

köpek oteli çatalca

Köpek Oteli Çatalca güler yüzlü personelleri ile kaliteli hizmette sınır tanımamaktadırlar. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse canlılar için sağladıkları imkanlar ile tercih edilen, müşterisi fazla çalan bir kurumdur. Acil işleriniz de, iş görüşmelerinizde, şehir dışı seyahatlerinizde vb. durumlar için köpeklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir oteldir. Evcil hayvanınızı teslim alana kadar günlük bakım ve ihtiyaçları otel personelleri tarafından özen ve titizlikle karşılanmaktadır.

Köpek Oteli Çatalca Hakkında

Köpeği ile beraber kalmak isteyen müşteriler içinde extra hizmetler sağlanmaktadır. Örneğin; Çatalca bölgesini gezmek isteyen müşteri otelin taxi ve transfer işlemleri ile gideceği yere kadar köpeği ile beraber götürülmektedir. Giriş çıkış saatleri müşterinin kendi tercihine göre ayarlanmıştır. Köpeklerini teslim ederek dışarıya çıkmak isteyen müşteriler için, bir forum doldurarak köpeklerini çalışanlara emanet edebilirler .

Kahvaltı ve akşam yemeği saatleri açık büfe şeklinde olup, köpekler içinde aynı şekilde düzenlenmektedir. Köpeklerinin neleri sevip sevmediğini bilen sahipler, onların besin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Böylece sağlıklı ve güvenli bir hizmet verilmiş olacaktır. Otelde konaklama süresi saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak ayrılmıştır. Saatlik uygulamalarda genel olarak köpeklerini bırakıp bir yere yalnız gitmek zorunda olan müşteriler için ayrılmıştır. Müşteriler otele gelene kadar köpekler ile ilgilenen ve isteğe göre onların eğitim almalarını isteyen sahipleri var ise; uzman veteriner eğitmenleri ile güzel ve eğlenceli zamanlar geçirebilirler. Konfor ve huzurdan taviz vermeyen Çatalca Otel’ i herhangi bir olumsuz durum karşısında önlemlerini almıştır. Örneğin; herhangi bir sağlık probleminde müdahale edebilecek uzmanlar mevcuttur.

Köpek Oteli Çatalca her bütçeye uygun fiyatları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Otelin internet adresi üzerinden yapılacak iletişimler ve rezervasyonlar ile yer sıkıntısı yaşamadan yerleşmeniz sağlanacaktır. Gerekli görüldüğünde ve isteğe özel olarak bulunduğunuz yerden sizi taksi ve transfer işlemleri ile hizmet verilmektedir.

Bu yazı 509 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.