köpek eğitimi

Köpek Oteli Adalar

Paylaş
 

Konaklama hizmeti dışında daha eğlenceli ve katkılı bir zaman geçirmek üzere kurulmuş otel içerisinde eğitim ve öğretici programlar mevcuttur. Bu programlar ile köpeklerin kendilerini yalnız hissetmeleri önlenecektir. Daha çok sosyalleşmesi planlanan köpekler için düzenlenen etkinlikler barınma esnasında güzel bir zaman geçirmeleri için düzenlenmiştir. Konaklama dışında psikolojik olarak ilgilenilen ve gelişmeleri sağlanan köpek eğitim ve bakımları mevcuttur. Bu bakımların yanında köpek kuaförleri, köpek eğitim odaları, oyun parkları, etkinlik alanları mevcuttur. Bu hizmetlerden köpek sahipleri de yararlanabilmektedir.

Özellikle eğitim saatlerinde otel içerisinde olan sahipleri için bu eğitimlere katılmaları tavsiye edilmektedir. Bu eğitimler köpeklerin sahiplerine olan bağımlılıklarını arttırmak için düzenlenmektedir. Sosyal çevreye uyum sağlayan köpek, sahibine daha bağlı ve itaatkâr hale gelecektir. Bunun için sahibi ve köpeği arasında bu eğitimlerin gerçekleşmesi daha uygundur.

Oyun parkları, havuzları, eğlenceli etkinlikleri ile yalnızlık sendromuna girmeleri engellenmiş olacaktır. Otele teslim edilen köpekler için bu uygulamalar onların oda içerisinde yalnız kalarak etrafa saldırmaları ve agresif bir ruh haline girmelerinden uzak tutulmaktadır. Böylece sahiplerinin yokluğunu hissetmeyeceklerdir.

Günlük besin ihtiyaçlarını karşılayacak olan beslenme saatleri ve yemekhaneleri ile açık büfe hizmet sunulmaktadır. 24 saat boyunca geçerli olan bu ihtiyaçlar köpekler için ayarlanmıştır. Çünkü her ırkın tüketeceği besin ürünleri ve beslenme saatleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu yüzden çalışan personelleri tarafından bu ihtiyaçlar istenilen saatte karşılanmaktadır. Bakımları ise; uzman hekimler tarafından sağlanmaktadır. Bakımlar tırnak bakımından tüy bakımına kadar yapılmaktadır.

Düzenli olarak belli saatlerde ve günlerde uygulanan bu bakımlar hem hijyeni sağlar hem de onların sağlıklı bir ortamda yaşam sürdürmelerine kolaylık sağlayacaktır. Barınma ihtiyacı olarak özel olarak hazırlanmış oda bölmeleri ile köpeklerin kendine zarar veremeyecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Ve kamera takibi ile kontrol altına alınmıştır. Herhangi bir durumda tedbir alınarak müdahale edilecektir.

köpek oteli adalar

Köpek Oteli Adalar – Etkinlikleri ve Uygulamaları;

Sağlık sorunlarında uzman hekimler ile ilaç tedavileriyle beraber kontrol altına alınacaktır. Ve sahiplerine iletişim yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Otel içerisinde bulunan köpek sahipleri içinde sağlık personelleri mevcuttur. Köpek Oteli Adalar doğa güzellikleri ile köpeklerin doğalarından uzak kalmadan iççice zaman geçireceği bir mekândır. Su etkinlikleri ile köpeklerin yüzme becerileri geliştirilerek diğer etkinliklere katılması sağlanacaktır. Otel içerisinde siz farklı etkinlikler yaparken, köpeğiniz başka etkinliklerde görevli olan personeller ile farklı eğlenceleri yakalayabilir.

Uygulama şekli olarak; evinden alınması gereken köpeklere özel olarak özel araçlar mevcuttur. Evinden teslim alınan köpekler sağlıklı ve güvenli bir şekilde otele teslim edilmektedir. Günlük belirlenen ücrete göre köpeklerin konaklamasını sağlayabilirsiniz. Bu herhangi bir iş görüşmelerinde, seyahatlerde, geziler, acil durumlar, tatil amaçlı durumlar emanet edebileceğiniz bir yerdir. Müşteri memnuniyetinin yanında hayvanların memnuniyeti de önemlidir. Sahibinden uzak kalan ve yalnız kalan köpekler yalnızlık sendromuna yankılanarak psikolojik duygusallıklar yaşayabilir. Bulunduğu odaya saldırma, dağıtma vb. sinirli davranışlar ortaya çıkaracaktır. Bunun için otel konaklaması sırasında ilgili ve sevecen personelleri ile köpeklerin otele alışma süresi kısalacak ve gördükleri ilgi ve alakadan memnun kalarak sahiplerini neredeyse aramayacaklardır.

Köpekleri geri teslim edileceğinde onlardaki değişimi ve gelişimi görecek olan sahipleri bu durumdan memnun kalacaklardır. Sahiplerine daha bağımlı , daha neşe dolu ve mutlu teslim edilecek olan köpeklerin bir dahaki emanet alımlarında yabancılık çekmeyecekleri aşikardır. Sürekli konaklamalarda vip müşteri ayrıcalığı görecek olan kişilerin köpekleri de bu vip ayrıcalıklarından yararlanarak daha konforlu ve rahat bir otel konaklaması yaşayacaklardır.

Bu yazı 721 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.