köpek eğitimi

Köpek oteli bedava

Paylaş
 

Köpek otellerini araştırdığınız zaman, birçok farklı köpek otelleri bulabilirsiniz. Köpek otellerinde önemli olan personellerin temizliğe dikkat etmesi ve köpekleri sevmesidir. Köpekleri sevmediğiniz sürece bir köpek otelinde çalışmak neredeyse imkansız bir hale gelir. Onlara bakabilmeniz lazım, onlarla oynayabilmeniz lazım, dahası onlara her zaman sevgi gösterebilmeniz gerekiyor. Köpek oteli bedava olduğu zaman, bazı müşteriler bu durumu yanlış anlayabiliyor.

Otel bedava olduğu için hizmetleri kalitesiz olabilir diyebiliyorlar. Bunun yanı sıra, köpek oteli bedava ise sadece köpekler otele bırakılıyor ve hiçbir bakım yapılmıyor diyebiliyorlar. Bu tür düşünceler elbette olabiliyor ve çok normaldir, fakat şunu unutmayın ki bazı köpek severler, onlara ev açmak için otellerini bedava yapabiliyorlar. Dolayısıyla her şeyi otel karşılamış oluyor ve müşteriden hiçbir masraf alınmıyor. Bu şekilde bazıları köpeklere olan sevgilerini gösterebileceklerini düşünüyorlar, fakat elbette herkes kendisine göre anlayabildiği için bazı durumlarda yanlış anlaşılmalar olabiliyor.

Bunun olmaması için neler yapılmalı diye soranlar olabilir. Bunun olmaması için yapabilecek en mantıklı hareket, oteli araştırmak, aramak ve hizmetleri sormak. Köpek oteli mutlaka bütün köpeklerin bakımını üstlenmesi gerekiyor, fakat hizmet kalitesi ve personellerin nasıl olduğunu anlayabilmek için ancak oteli arayarak bunu öğrenebilirsiniz. Köpek oteli işletmek kolay değil ve nasıl işletmek istediğinize bağlı olarak maddi desteğe ihtiyacınız olabilir.

Köpeklere her gün yemek ve su vermeniz gerekiyor. Düzenli olarak sağlık kontrollerinin yapılması gerekiyor. Onları gezdireceksiniz ve günlük birkaç saatte olsa onlarla oynayacaksınız. Tuvalet ihtiyaçları için yine dışarıya çıkarmanız gerekiyor. Bunların hepsi çok önemlidir, fakat bunları nasıl yapacağınızda önemli. Köpek oteli bedava olabilir, fakat bedava olabilmesi için sizin bir işletmeci olarak otelin döngüsünü nasıl yapacağınız çok önemlidir.

Köpek oteli bedava

Köpek oteli bedava

Sonuçta otele bir şekilde maddi bir gelirin girmesi gerekiyor. Sadece gider ile bir otel yürümez. Her ne kadar içinde yaşayan canlılar köpek olsa bile mutlaka geliri ve gideri olmak zorunda. Köpek oteli bedava diye ilan verebilirsiniz ve araştıranlar nasıl bir otel olduğunu öğrenmek isteyebilirler ve müşterileriniz geldiğinde güzel bir şekilde onları karşılayabilirsiniz, fakat müşterilerden bir ücret almayacaksanız, oteli nasıl işleteceğinizi çok iyi düşünmeniz gerekiyor. İyilik yapmak isteyebilirsiniz, fakat bu iyiliği nasıl yapacağınız çok önemlidir.

İyilik kolaylıkla yapılan bir şey değil. Her şeyin çok iyi bir şekilde hesaplayabilmeniz gerekiyor. İyilik yapmak için fedakarlık yapabilirsiniz, fakat bunu yapmak için nelerden vazgeçmeniz gerekiyor ve nerelerden yardım alabileceğinizi düşünmeniz lazım. İş hayatında ortaklıklar olabiliyor, fakat her zaman olumlu yürümeyebiliyor. Bu sebeple eğer bedava köpek otelleri açacaksanız, hesabınızı iyi yapmanız lazım.

Ben köpekleri seviyorum, onlara bakabilirim diyebilirsiniz, fakat kaç tane köpeğe bedava bakacaksınız. İyilik yapacağım derken kötülüğe dönüşebilir ve buna çok dikkat etmeniz gerekiyor. Köpek oteli bedava olabilir ve bunu birkaç tane köpek için yapabilirsiniz, fakat maddi gelirin sağlanması için bir çare bulmanız gerekiyor. Sonuçta köpeklerin hepsi yemek ve su isteyecekler. Gezmek isteyecekler ve onlara oyuncak tedarik etmek zorundasınız.

Otelde dururken mutlaka bazı köpekler sıkılacaktır. Onlarla oynayabilmeniz gerekiyor. Onlarla oynayabilmeniz için bir alana ihtiyacınız var veya bir parka götürebilirsiniz, fakat bunların hepsi birer masraftır. Eğer oteliniz bedava olacaksa bütün bu masrafları sizin karşılamanız gerekecek. Kendinize sormanız gereken en büyük soru ise bunu yapabilecek misiniz veya ne kadar yapabilirsiniz. Bu konuları hesaplamadan bedavaya bir köpek oteli açmaya çalışırsanız, hem kendinizi yarı yolda bırakmış olursunuz ama daha kötüsü köpekleri yarı yolda bırakmış olursunuz ve bunun olmasını istemezsiniz.

Bu yazı 790 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.