köpek eğitimi

Köpek Oteli 2 Türkçe Dublaj İzle

Paylaş
 

Köpek Oteli serisinin ilk filmini izlediyseniz, şimdi sıra ikincisini izlemekte. İnternete girdiğinizde Köpek Oteli 2 Türkçe dublaj izle diye yazarsanız, filmin ikinci serisini izleyebilirsiniz. İlk film komediydi ve ikinci filmde de komedi ile devam ediyoruz. İlk filmden hatırlarsanız iki tane kardeş vardı ve onlar köpekler için bir köpek oteli ortaya koydular. İkinci filmde buradan devam ediyoruz. Eğlenceli ve komikliklerin dolu olduğu bir ikinci seri. İzlerken gülmekten karnınız ağrıyacak. Gülmemek için kendinizi tutmak isteyeceksiniz ama mümkün olmayacak. Film sizi sizden alacak ve gerçekten zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir iki saat kadar geçireceksiniz. Bir aile filmi olduğu için çocuklarınız ile birlikte izleyebileceksiniz. Köpekleri seviyorsanız zaten filmin ikinci seriside çok hoşunuza gidecektir ve serinin devamının çekilmesini isteyeceksiniz. Köpeklerle film çekmek gerçekten çok zordur, bu yüzden filmin yönetmenini tebrik etmek gerekir.

Filmde kaç tane köpek varsa, bir yere kadar hepsinin eğitilmesi gerekiyor ve filmde kaç tane köpeğin olduğunu aslında bilmiyoruz, fakat en az on tane köpek var ve on tane köpek eğitmek gerçekten çok zor bir iştir. Filmde köpek eğitmenleri kullanılır ve köpekler onların komutuna göre hareket eder. Bu tür filmlerde köpeklerin olduğu sahneler olabildiği kadar hızlı çekilir ki köpekler hem dinlenebilsin, hemde yeni komutlar için kendilerini hazırlasınlar. Malum birçok sahneler var ve bütün sahnelerde farklı komutlar olabiliyor. Bir insan için bir filmde rol yapmak ne kadar zorsa, köpekler içinde çok zordur, hatta daha zordur, çünkü köpeklere onların bildiği dilde konuşmanız ve onlarla özel bir şekilde iletişim kurmanız gerekiyor ve bu da kolay bir şey değil. Köpeklerin rol oynayabilmesi için onların iyice dinlenmiş ve eğitmenleri tarafından aldıkları komutları çok iyi hatırlamaları gerekiyor.

Köpek Oteli 2 Türkçe dublaj izle

Köpek Oteli 2 Türkçe Dublaj İzle

Köpek Oteli 2 Türkçe dublaj izle dediğiniz zaman, köpeklerin gerçekten çok iyi bir şekilde eğitildiklerini görebileceksiniz. Çekimlerden önce eğitmenleriyle o kadar çok çalışıyorlar ki neredeyse yıllarca filmlerde oynamış köpekler gibi görünüyorlar. Birçok filmlerde polis köpekleri ve benzeri özel görevleri olan köpekleri görebiliyoruz. Bir filmde bir köpeğin profesyonelce bir şekilde oynaması çok zor, fakat bunu başarabilen birçok köpekler olmaktadır ve bu yüzden onlar bile birçok teklifler alıyorlar. Film teklifleri alan sadece insanlar olmuyor, köpekler ve farklı hayvanlarda film teklifleri alabiliyorlar. Bir filmde oynamak hayvanlar için nasıl bir duygu bilemiyoruz, fakat bazen filmlerde mutlu olduklarını görebiliyorsunuz. Malum bir köpek oyuncusu oluyor ve bu da büyük bir başarı, hele ki bir köpek için.

Sizinde köpeğiniz varsa belki bir gün bir filmde oynayabilir. Neden olmasın, eğer bir yeteneği  varsa ve keşfedilirse ünlü bir köpek haline gelebilir. Bazen vizyonda veya televizyonda olan filmler ve diziler için özel hayvanlar arayabiliyorlar ve onlardan biri sizin köpeğiniz olabilir. Köpek Oteli 2 Türkçe dublaj izle seçeneğini bastığınız zaman, çok güzel bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız. Köpeklerin aslında insanlar gibi olduklarını ve sadece daha fazla sevgi ve şevkate ihtiyacı olan canlılar olduğunu görebileceksiniz. Filmi izlediğiniz zaman keşke benimde bir köpeğim olsa diyebilirsiniz ve imkanınız vardır ama bakamayacağınızı bildiğiniz için ve köpeklere yazık olmasını istemediğiniz için almazsınız ve bu da çok büyük bir karardır. Malum her zaman istediğimizi alamıyoruz veya istediğimizi yapamıyoruz. Köpek alamamakta bunlardan bir tanesi olabilir. İmkanınız vardır, paranız vardır, hatta bahçeniz bile vardır ama bakamayacağınıza ve sorumluluk almaktan korktuğunuz için, bir köpek almazsınız.

Bu yazı 1530 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.