köpek eğitimi

Köpek Oteli İzle

Paylaş
 

Bazen köpek beslemek istiyorsunuz, fakat imkanınız olmuyor, bazen ise köpek beslemek istiyorsunuz ve imkanınız oluyor, fakat sorumluluğu alıp alamayacağınızdan emin olamıyorsunuz. Böyle bir durumda kendinizi tatmin etmenin birçok yolu bulunmaktadır ve bu yollardan bir tanesi ise köpek filmleri izlemek. İnternete girdiğinizde köpek filmlerini araştırabilirsiniz. Bu filmlerden bir tanesi Köpek Oteli olabilir örneğin. Köpek Oteli izle diye yazdığınız zaman, karşınıza filmin fragmanları ve tek parça veya birkaç parçadan oluşan full filmi çıkacaktır. Film gerçekten çok eğlenceli olup köpeklerin birçok komik ve şirin yönlerini görebileceksiniz.

Filmi izlerken, kendinizi filmden alamayacaksınız, çünkü gerçekten çok eğlenceli ve sizi güldürecek bir film. Film tamamen bir komedidir. Belki izlerken karnınıza ağrılar girecek, belkide gözlerinizden yaşlar akmaya başlayacak. Hayvanlarla çekilmiş olan birçok filmler bulunmaktadır ama Köpek Oteli en iyileri olabilir.

Köpek Oteli bütün çocukların izleyebileceği bir filmdir, hatta aile filmi olarakta adlandırabilirsiniz. Filmde hayvan sever iki tane çocuk bulunmaktadır. Birinin adı Andi, diğerinin ise Bruce. Bu ikisi kardeştir ve hayvanları çok seviyorlar. Çocukları hayvanları seviyorlar, fakat birçok yerde karşılaştığımız sorunla karşı karşıya kalırlar. Evde hayvan beslemesinin kesinlikle izin verilmediği bir kasabada yaşıyorlar. Buna rağmen bu iki kardeş saklayarakta olsa bir tane köpek beslerler ve köpeğin adı Friday’dir. Bir süre sonra artık onu gizleyemeyecek bir hale gelirler. Malum köpek gezmek istiyor, tuvalete gidecek ve oyun oynamak isteyecek. Bunları yaşarken çocuklar bir tane terk edilmiş bir otel bulurlar ve bütün macera buradan başlar. Terk edilmiş oteli köpekler için şirin ve sıcak bir yuva haline getirirler. Filmden de anlayabileceğiniz gibi, köpek otelleri bulunuyor ve köpekler için sıcak bir yuva oluyor.

Köpek Oteli izle

Köpek Oteli İzle

Köpek Oteli izle dediğiniz zaman muhtemelen bütün serisi çıkacaktır. Birden başlayarak bütün serilere bakabilirsiniz ve çok eğleneceksiniz. Hafta sonunu film günü yapmak isterseniz, Köpek Oteli’ne bakarak güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Film iki tane farklı ülkelerde çekilmiştir. Filmin bir kısmı Amerika’da, bir kısmı ise Almanya’da çekilmiştir. Başarılı bir film olup ciddi bir izleyici oranına sahip bir film haline gelmiştir. Filmin bütçesi otuz beş milyon dolar olmuştur. 2009 yılında vizyonu girip birçok çocukların ve ailenin aklına kazınmış bir film haline geldi. Sizde izlerseniz eminim ki birçok kişiye tavsiye edeceksiniz. Film bulmak ve izlemek kolay, fakat kaliteli bir film bulmak ve izlemek çok zor. Eğer kaliteli bir hayvan filmi izlemek isterseniz ve biraz eğlenmek isterseniz, Köpek Oteli tam size göre olacaktır. Film herkes tarafından çok sevilmiştir. Toplamı bir saat kırk dakika süren bu film herkese pozitif bir enerji yaymaktadır.

Sizde hafta sonunuzun eğlenceli geçmesini sağlayabilirsiniz. Zor değil, sadece bir tane film ve yanınıza içeceğinizi ve atıştırmalıklarınızı almanız yeterli. İçeceğiniz ve atıştırmalıklarınız varsa, geriye sadece filmi başlatmak kalıyor. Bunun içinde internete girip Köpek Oteli izle seçeneğini seçmeniz yeterli. İki saate yakın eğlenceli ve bol gülmeli bir zaman geçirebilirsiniz. Film iki saat sürmektedir, ama o kadar eğleneceksiniz ki iki saatin ne zaman bittiğini bile fark etmeyeceksiniz. Filmdeki en büyük avantaj sürükleyici olması, bu yüzden ne zaman moraliniz bozulursa veya canınız sıkılırsa izleyebilirsiniz. Mutlaka canınızı sıkan şeylerden sizi uzak tutacaktır. Çocukların bile izleyebileceği bir film olduğu için, bütün aile iki saatini bu filme ayırıp hep beraber bir şeyler yapmış olursunuz. Köpek Oteli sizi bambaşka bir dünyaya götürecek ama oradan geri gelmek istemeyeceksiniz.

Bu yazı 695 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.