köpek eğitimi

Avcılar Köpek Oteli

Paylaş
 

Avcılar, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan ve şehrin kalabalık semtlerinden biridir. Bu semtte çalışan ve ikamet eden çok fazla sayıda insan vardır. Semtte otel ve pansiyon sayısı çoktur. Bu oteller sadece insanlara değil, köpeklere de hizmet etmektedir. Bu oteller çok sayıda insanın köpeklerini emanet ettiği yerlerdir. İstanbul gibi yorucu ve gürültü kirliliğinin fazla olduğu bir şehirde, tatile gitmek isteyen ve en azından hafta sonlarını dinlenerek geçirmek isteyen kişiler için bu oteller bir fırsattır. Köpeklerini buraya bırakıp kendilerine dinlenme fırsatı yaratabilirler. Avcılar Köpek Oteli aynı zamanda barınak tarzı bir hizmet sunmaktadır. Çocuğunuzu takip ediyor gibi istediğiniz her an arayarak köpeğiniz hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Bu hizmet sadece sahipli köpeklere sunulan bir hizmet değil, sahipsiz sokak köpekleri için de var olan bir hizmettir. İnsanların otellerde aldığı hizmet ve orada sağlanan olanaklar düşünüldüğünde, aynı şekilde köpeklerin de bu hizmetleri aldığı açık bir şekilde anlaşılabilir.

Köpeklerin Bakımları Nasıl Yapılıyor?

Avcılar Köpek Oteli

Köpek otellerinde köpekler için gerekli hizmetler özenle yerine getirilir. Bazen hayvanlar hastalık sebebiyle ya da bazı özel sebeplerle özel ilgiye ihtiyaç duyarlar. Hastalıktan dolayı ilaç kullanması gereken köpekler olabilir. Sahipleri tarafından alıştırılmış ya da doğuştan o yapıya sahip bazı özel ilgi isteyen köpekler de olabilir. Bu hizmetlerde gerçekten isteyerek işlerini yapan ve köpekleri seven, onlarla ilgilenmekten zevk duyacak ve onların ihtiyacını gidermekten gocunmayacak personeller olması gerekir. Avcılar Köpek Oteli bu tarz kişilikte personellerle çalışarak bu işi en iyi ve kaliteli şekilde yerine getirir. Aynı zamanda her köpek otelinde bir de veteriner hekim bulunması kanuni bir zorunluluktur. Birazdan bahsedilecek olan sağlık sorunlarından da anlaşılacağı üzere veterinerin gerekliliği aşikârdır.

Köpeklerde Beslenme ve Özel İhtiyaçların Karşılanması

Köpek otelinde kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği düzenli olarak verilir. Köpeklerin beslenme alışkanlıkları ve ihtiyaçları değişiklik gösterebilir. Fakat otelde öğünler genel anlamda belirli zamanlarda verilir. Köpeklerde su ihtiyacının sürekliliği gözetilmeli ve sıklığı unutulmamalıdır. Köpekler yemeklerini tek başlarına yerler. Bu önlem amaçlıdır ve köpekler arasında oluşabilecek kavgalar bu sayede önlenir.

Gün içerisinde köpeklerin dışarıda oynama saatleri vardır. Bu zamanlarda köpekler bir arada oyunlar oynayıp kafes hayatı gibi değil, aksine doğal ortamda doğal halleriyle yaşamlarını sürdürürler. Personellerin bu durumlarda köpeklere olan ilgilerini eksik etmemesi gerekir. Onlarla oyun ortamında birlikte olmaları ve oyunlara dâhil olmaları da gereklidir. Köpeklerin gezme ve dinlenme saatlerinin aksatılmaması yönünde hareket edilmelidir. Bu süreçte tedaviye ihtiyaç duyan köpekler olursa gerekli tedaviler eksiksiz bir şekilde uygulanır. Sağlık anlamında her şey layığıyla yapılır. Bu süreçte köpek sahibiyle iletişim halinde olunur. Uygulanacak bazı işlemlerde direkt olarak köpek sahibinin onayı alınır. Aksi takdirde işlem uygulanmaz.

Avcılar Köpek Oteli Hakkında

  Bu otellerde köpek için oyun ortamları doğal yaşam havası verilerek hazırlanır. Birkaç dönüm doğal yaşam alanı sayesinde köpekler kendilerini rahat hissederler. Sahiplerinden uzakta da olsalar bakımları olumsuz hiçbir sonuç doğurmayacak şekilde yerine getirilir. Dinlenme odaları, oyun salonları, yüzebilecekleri temiz ve güzel havuzlar köpekler için ortaya konulan hizmetlerdendir. Bu şekilde onlar normal yaşam tempolarını da değiştirmiş olmazlar.

Eğer tatile çıkma, hafta sonlarını kendinize ayırma gibi planlar yapıyorsanız Avcılar Köpek Oteli her zaman hizmetlerine durmaksızın devam etmektedir. Zorunlu olarak onları bir yere bırakmak zorunda kalan sahipler endişe içinde olmamalıdır. Son teknoloji hizmetler ve dünyadaki gelişmelere uygun güncellenen yöntemlerle hizmetler sürekli olarak devam etmektedir.

Bu yazı 28850 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.