köpek eğitimi

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek sahipleri kendilerinin konforu kadar köpeklerinin konforunu da düşünürler. Yapacakları tatil ve çıkacakları iş gezileri söz konusu olduğunda hayvanlarına ne olacağını merak ederler. Birilerini emanet etmek isteseler de dostlarına nasıl muamele edileceğinin endişesini yaşarlar. Bıraktıkları kişiler bir hayvan sahibi değilseler köpeklerine onlar gibi bakacaklarından endişe duyarlar. Gaziosmanpaşa köpek oteli köpeğinizin siz olmadan geçireceği saatlerde onlara veteriner ve deneyimli çalışanlarımız eşlik eder. Yokluğunuzda köpeğinize nasıl muamele edilecek ve nasıl bir yerde kalacak diye merak ediyorsanız sizi otelimizi görmeniz için ağırlayabiliriz. Köpeğinize siz otelimize getireceğiniz gibi biz ücretli servisimizle gelip evinizden alabiliriz.

Köpek oteli nasıl bir yer ve köpeğim nasıl bir yerde kalıyor diye merak edenler bu yazıyı sonuna kadar okumalıdır. Gaziosmanpaşa köpek oteli geniz bir alan kurularak köpeğiniz için en iyi hizmet verme anlayışını güder. Köpeğiniz bir tatil köyüne gelmiş gibi rahat eder. Köpeğiniz geniş alana kurulmuş otelimizde hem rahat konaklar hem de rahatça hareket eder. Geniş alanlarda köpeğinizi diğer köpek arkadaşları ile rahatça hareket ederler. Farklı aktiviteler ile köpeklerin enerjileri boşaltılır. Deneyimli çalışanlarımız köpeğiniz herhangi bir sorunla karşılaşırsa onlara yardımcı olabilmek adına ger an yanlarındadır.

Köpekleriniz anti-alerjik yataklarda yatırılır. Otelimiz köpeğiniz rahatça hareket edebileceği alanlar oluşturulduğundan köpeğinizin yemek yediği ve uyuduğu yerler ayrıdır. Köpeğiniz uyuduğu zaman güneş onları rahatsız etmesin diye odaları o şekilde dizayn edilir. Ayrıca köpeklerinizin odaları ses ve ısı yalıtımı ile izolasyon yapılmıştır. Köpeğinizin otelimizde mükemmel bir şekilde ayırılacağından şüpheniz olmasın. Köpeğinizin kaldığı yerler günlük olarak veteriner tarafından kontrol edilir. Köpeklerin kaldığı yerler hijyen kurallarına uygundur. Onların yattıkları yerleri her gün dezenfekte edilir. Köpeğiniz diğer ihtiyaçları için bakıcılarımız onların yanındadır.

gaziosmanpaşa köpek oteli

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli Hakkında

Otelimizde 24 saat köpeklerinizle kalan bir veterinerimiz vardır. Herhangi bir durumda sağlık sorunları olursa köpeklerin veterinerimiz hemen müdahale edebilir. Ayrıca köpeğiniz 24 saat canlı kamera sistemi ile izlenmektedir. Köpeğinizin güvenliği bizim için her şeyin önündedir. Hayvanlarını özleyen sahipleri onları görmek istedikleri zaman kamera ile canlı bağlantı yapılmaktadır. Köpeğiniz otelde kalmak için geldiğinde veterinerimiz hemen onu sağlık kontrolünden geçirir. Köpeklerinizde mantar, kaşıntı sorunları gibi herhangi bir problemi olursa köpeğiniz bu problemlerinden dolayı otele alınmaz. Ayrıca lütfen köpeğinizin bu sorunlarını giderip öyle otelimize gelmenizi rica ederiz. Otelimizde her şey köpeklerinizin rahatı için dizayn edilmiştir. Köpeğinizin aşı kartları yanında olmalıdır. Aşıları tam olmayan köpeklerinizi otelimize alamıyoruz.

Diğer köpeklerin canını tehlikeye atmak istemediğimizden köpeğinizi otelimizde misafir edemeyiz. Köpeğinizi getirirken aşı kartlarını da yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Köpeğiniz için kullandığınız başka bir şeyler varsa vitaminler ya da kullandığı damlalar varsa lütfen kullanım miktarlarını ve kullanım zamanlarını bize bildiriniz. Sizin önerdiğiniz zamanda ve miktarda köpeğinize ihtiyacı olan ilaçlarını veririz. Zaten girişte köpeğinizle ilgili olan bir form dolduracağınızdan orya da köpeğinizin kullandığı ilaçları belirtebilirsiniz. Köpeğinizin tuvalet ihtiyacı için ise günde en az iki kez bakıcıları ile köpekleriniz dışarı çıkartılır. Hem tuvalet ihtiyacı giderilir hem de enerjilerini boşaltmalarını yardımcı olunur.

Köpeğinizi uğurlarken göz, Kulak ve kilo kontrolü yapılır, İlk geldiği kiloda size geri teslim edilir. Köpeğinizi bize söz verdiğiniz zamanda alırsanız memnun oluruz. Köpeğiniz sizin en büyük dostunuzu olduğunu unutmayın Köpeğiniz uzun süreli misafirimiz olacaksa aylık kira öder gibi köpeğinizi ücretini hesaba yatırın. Köpeğiniz alma vaktiniz geldiğinde size yapılan aramalarımızı cevaplamanızı rica ediyoruz. Yapılan aramalara geri dönmediğinizde hiç bir mesuliyet kabul edilemez. Köpekleriniz sahiplendirilir.

Bu yazı 394 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.