köpek eğitimi

Bakırköy Köpek Oteli

Paylaş
 

Kendileri kadar köpeklerinin konforunu da düşünen köpek sahiplerinin tercihi Bakırköy oteli olmalıdır. Tatile gideceğim ya da iş gezisine köpeğime ne olacak gibi kafa ağrıtan sorunların hepsine güle güle deyin. Kaliteli hizmet anlayışı ile Bakırköy Köpek Oteli  hizmetinizde. Köpeğiniz, dünya kalitesinde tasarlanmış otelimizde siz gelene kadar paşalar gibi ağırlanacaktır. Köpeğinize yaşadığı her sorunda yanında olacak veteriner ve bakıcılarımız mevcuttur.

Evcil hayvan sahipleri köpeklerine gösterilen kötü davranışlarılardı mustariptir. Köpeklerinin yanında olmadıkları zamanlar onlara nasıl bakılıp bakılmadığını ne yiyip içtiklerini eğer hastaysa ilaçlarının verilip verilmediğini merak ederler. Köpek pansiyonlarının birçoğu köpekleri kafeslerde bıraktıklarından birçok hayvan şahini bunu istemez. Onlara göre köpekleri o kafeslerde onlar gelene kadar hapis hayatı yaşamaktadır. Köpek sahiplerinin bu hassasiyetleri ile aynı fikirde olan köpek oteli hayvan dostları için geniş arazilerde kurulmuştur. Geniş arazilerde kurulan bu köpek oteli aynı zamanda geniş oyun alanlıyla da köpeklere özgürlük tanımaktadır. Köpek oteli içerisinde yüzmekten zevk alan köpekler için yüzme havuzları vardır.

Bakırköy Köpek Oteli

Bu geniş alanlarda köpekler doyasıya eğlenmektedir. Köpekler için ayrılan yatma odalarında antialerjik yataklar ile köpeklere hizmet verilmektedir. Aynı zamanda köpeklerin yatması için kurgulanan bu odalar köpeklerin rahatsız olmamaları için güneş gelmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Köpeklerin kaldığı odalar ses ve ışık yalıtımı ile düzenlenmiştir. Ayrıca köpeklerin uyuduğu saatlerde onlara daha rahat uyumaları için klasik müzik dinletilmektedir. Köpeklerin kaldıkları odalarda klimalar mevcuttur. Köpeğiniz ücretli servisler aracılığıyla evinizden alınabilir.

Siz köpeğinizi bu otele bıraktığınızda gözünüz arkada kalmaz. Bakırköy köpek oteli hizmeti 24 saat canlı kamera sistemi ile denetlenmektedir. köpeklerinizin kaldığı yerlerde hijyen kurallarına dikkat edilir. Eğer içiniz rahat etsin istiyorsanız köpeğinizi otele yerleştirmeden önce gelebilir ve dostunuz için yaptığımız hizmetleri görebilirsiniz. Köpeğiniz görmek istediğiniz zamanlar kameradan onları izleyebilirsiniz. Köpeğinizin kaldığı yerler her gün düzenli olarak veteriner tarafından hijyen kurallarına uyup uymadığı kontrol edilir. Köpeğiniz. Organik mama ile beslenmektedir. Köpeğinize temiz su verilmekte ve kontrolü düzenli olarak yapılmaktadır. Köpeğinizin düzenli olarak kullandığı ilaçlar varsa veterinerimize bildiriniz. Sizin istediğiniz saate bunlar köpeğinize verilir. Köpeğinizi otele alınmasında bazı kurallara riayet etmelisiniz. Köpeğinizin aşı kartları yanınızda olmalıdır. Aksi taktirde köpeğinizi otelde misafir etmemiz mümkün olmaz. Çünkü bize emanet edilen diğer köpeklerin canlarını tehlikeye atamayız. Şimdi köpeğinizde bulunması gereken aşıları söylüyoruz: “Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Köpekleriniz bize geldiği zaman veterinerimiz tarafından kontrol edilir.

Bakırköy Köpek Oteli Hakkında

Bize verdiğiniz kiloda köpeğinizi geri alırsınız. Köpekleriniz size teslim ederken göz, kulak ve kilo kontrollü yapılır. Sizin yokluğunuzda sevgiden mahrum kalmasın diye deneyimli çalışanlarımız tarafından köpeklerinize gerekli ilgi ve alaka gösterilir. Köpeklerinizin tuvalet ve gezme ihtiyacı için günde en az iki kez bir saat gezmeye çıkarılır. Sevimli dostlarınız köpek otel vasıtasıyla sosyalleşebilir. Köpek oteli tatil köyü mantığı ile işletildiğinden köpeğinize her türlü konfor sağlanır. Köpeğiniz kısa süreli misafir edilebileceği gibi uzun süreli de misafir edilebilir. Siz söz verdiğiniz zamanda dostlarınızı almalısınız. 

Eğer köpekleriniz uzun süreli misafirimiz olacaksa aylık olarak bir kira öder gibi otelin bedelini ödemelisiniz. Köpeğinize ek bakım istiyorsanız manikür, pedikür gibi ek ücret ödemelisiniz. Köpeğinize sağlanan bu ek bakımlar kuaför hizmetine girmektedir. Köpeğinizi alacağınız vakit geçtiğinde sizi telefon ile arayarak hatırlatma yaparız. Siz aradığımız aramalara cevap vermezsiniz mesuliyet bize ait değildir.

Bu yazı 568 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.