köpek eğitimi

Maltepe Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İstanbul Anadolu yakasında, Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan, Ataşehir, Sancaktepe, Kartal ve Kadıköy ile komşu olan İstanbul’un onuncu büyük ilçesi Maltepe’dir.

Köpek sahiplerinin iş görüşmesi, toplantı veya tatil gibi seyahate çıktığı zamanlarda özellikle hususi aracı olmadığından götüremediği veya konaklayacağı, tatil yapacağı otel, pansiyon vs. gibi yerlerin evcil hayvan kabul etmediği durumlarda Maltepe Köpek Pansiyonu gibi köpeklerini rahatça ve güvenle bırakabilecekleri yerler aramaktadırlar. İstanbul’ un Maltepe İlçesinde oturan sakinlerinden de çok sayıda kişi evcil hayvan sahibi olup, sakinleri ve belediyesi ile de hayvan sever bir semttir. Sevimli dostlarınızı kendi dostları gibi sahiplenip sizin kadar iyi bakan hayvan sever uzman personel kadrosu ile Maltepe’ de hizmet vermektedir. Oyun, gezme, beslenme ve barınma gibi hizmetleri ile köpeklerinize kendi evinde gibi hissetmelerini sağlayan uzman ekibi ile köpeğiniz de Maltepe Köpek Pansiyonunda küçük bir tatil yapmış olacaktır. Senenin her ayı, her mevsim hizmet veren Maltepe Köpek Pansiyonunda sevimli dostlarınızın kişisel bakımı ve hijyeninin yanı sıra çeşitli faaliyetler ile eğitilir, eğlendirilir ve yeni arkadaşlarıyla sosyalleştirilerek köpeğinizin psikolojik olarak mutlu olması da sağlanır.

Pansiyon köpek ve sahibinin mutluluğu ve memnuniyetini hedeflemiştir. Bu mutluluk ve memnuniyeti kazanmak için hayvan sever uzman ekibi ile ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadırlar.

“Tatile çıkacağım ama köpeğimi nasıl götürebilirim?, Tatilimi yapacağım yer veya otel köpeğimi kabul eder mi? Konaklayacağım yerin köpekler için ayrı bir bölümü veya kulübü var mı? Köpeğimi götüremediğim takdirde kime bırakabilirim?, Hangi arkadaşıma köpeğimi emanet edebilirim?, Hangi arkadaşım köpeğime iyi bir şekilde bakabilir?, Köpeğimi bıraktığım arkadaşım veya arkadaşımın çevresinden herhangi biri bu durumdan rahatsız olur mu?” gibi soruları kendinize soruyorsanız ve bu yüzden strese giriyorsanız, sevimli dostunuzu sımsıkı kucaklayacak olan Maltepe Köpek Pansiyonunagönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Köpeğinizin Maltepe Köpek Pansiyonunda Günü Nasıl Geçer?

Gün içerisinde düzenli aralıklar ile veteriner hekimleri tarafından kontrol edilen köpekler, öncelikle kendi boyutuna uygun hijyenik ve düzgünce dizayn edilmiş kafeslerine yerleştirilirler. Bu sevimli dostlara özel mama ve su ihtiyacı sabah, öğle ve akşam olacak şekilde günde 3 öğün temin edilir. Gün içinde belli saatlerde oyun faaliyetleri düzenlenip bu faaliyetlerde köpeğin damak tadına uygun yiyecekler ödül olarak verilir. Gerektiğinde tuvalet ihtiyaçları giderilir ve günde iki kere tuvalet ihtiyacı için gezdirilir.

Veteriner Hizmeti: Bütün hayvan pansiyonlarında mutlaka bir tane veteriner hekim bulunması gerekir. Hem pansiyonda çalışan personellerin hem de köpeklerin sağlığı açısından ve ayrıca köpeğin herhangi bir sıkıntısı olduğunda anında anlaşılabilip müdahale edilebilmesi açısından Maltepe Köpek Pansiyonunda daveteriner hekim bulunmaktadır.

Köpeklerin Güvenliği: Maltepe Köpek Pansiyonunda köpekler için özel ve güvenli alanlar bulunmaktadır. Köpeklerin bu özel ve güvenliği yüzde yüz sağlanmış alanlardan kaçması veya kaçırılması mümkün değildir. İçinizin rahat etmesi açısından ise pansiyona köpeğinizi emanet edeceğiniz sırada, köpeğinizin nasıl bir yerde konaklayacağını, bahsedilen yerin ne kadar hijyenik, özel ve güvenilir bir ortam olduğunu görebilirsiniz,

Maltepe Köpek Pansiyonu‘na köpeklerinizin kabul edilebilmesi için öncelikle sağlık açısından bütün aşılarının tam olması gerekiyor. Hem pansiyonda çalışan personel hem de pansiyonda bulunan diğer köpeklerin sağlığı açısından aşıları tam olmayan köpekler kabul edilmiyor. Bu sebeple sevimli dostunuza ait aşı karnesini de yanınızda götürmelisiniz.

Belli bir kapasitenin üstünde köpek alımı yapılmadığı için gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Rezervasyon yaptırırken köpeğinizin gördüğü özel bir tedavi var ise bunu bildirmelisiniz.

Bu yazı 358 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.