köpek eğitimi

Köpek Oteli Ataşehir

Paylaş
 

Siz yorucu bir yıl geçirdikten sonra tatile mi ihtiyacınız var ama köpeğinizi kime emanet edeceğinizi mi bilmiyorsunuz? Köpek sahipleri kendilerine gösterdikleri önemi köpeklerine de gösterirler. Tatile ya da iş gezisine gitmek zorunda kalan kişiler hayvanlarını ne yapacaklarını merak ederler. Hayvan dostlarına üst düzey bir özen gösteren köpek otelleri sahipleri onları nasıl emanet etlerse emanetleri o şekilde onlara geri verilir.

Köpek Oteli  Ataşehir Nasıl Bir Yerde Kurulmuştur

Evcil hayvan sahipleri köpeklerine gösterilen kötü davranışlardan muhariplerdir. Köpeklerinin yanında olmadıkları zamanlar onlara nasıl bakılıp bakılmadığını ne yiyip içtiklerini eğer hastaysa ilaçlarının verilip verilmediğini merak ederler. Köpek pansiyonları köpekleri kafeslere kapatırlar. Köpekleri konusunda hassas olanlar bunu asla kabul etmezler. Onlara göre köpekleri o kafeslerde onlar gelene kadar hapis hayatı yaşamaktadır. Köpek sahiplerinin bu hassasiyetleri ile aynı fikirde olan köpek oteli hayvan dostları için geniş arazilerde kurulmuştur. Geniş arazilerde kurulan bu köpek oteli aynı zamanda geniş oyun alanlıyla da köpeklere özgürlük tanımaktadır. Bu geniş alanlarda köpekler doyasıya enerjilerini harcamaktadırlar.

Köpeklerin Kaldıkları Yer Nasıldır

Köpeklerin yatakları antialerjiktir ve aynı zamanda odaları da güneş görmeyecek şekilde yapılmıştır ki köpekler güneşten rahatsız olmadan güzel bir uyku çekebilsinler. Köpeklerin kaldığı odalar ses ve ışık yalıtımı ile düzenlenmiştir. Dostlarınız uyurken müzik dinlemektedir. Köpeklerin kaldıkları odalarda klimalar mevcuttur. Siz köpeğinizi bu otele bıraktığınızda köpeğinizin emin ellerde olduğunu bileceksiniz. Köpek Oteli Ataşehir hizmeti 24 saat canlı kamera sistemi ile denetlenmektedir. .köpeklerinizin kaldığı yerler hijyen kurallarına uymaktadır. Eğer içiniz rahat etsin istiyorsanız köpeğinizi otele yerleştirmeden önce gelebilir ve köpeğiniz için otelimizi görebilirsiniz. Siz tatildesiniz ve köpeğinizin nasıl olduğunu görmek istediniz. Köpeğiniz size canlı kamera sistemi gösterilmektedir.

köpek oteli ataşehir

Köpeğiniz Kontrolleri Veterinerimiz tarafından sağlanmaktadır.   

Otelimiz köpeğinizle beraber 24 saat kalabilecek veteriner vardır. Köpeğinizin kaldığı yerler her gün düzenli olarak veteriner tarafından hijyen kurallarına uyup uymadığı kontrol edilmektedir. Köpeğiniz organik mama ile beslenmektedir ve köpeğinize temiz su verilir. Evinizde nasıl temiz bir ortam sağlanıyorsa otelde de köpeğinize böyle bir ortam sağlanır. Köpeğiniz diyette ise bize verdiğiniz liste ile sizin istediğiniz şekilde beslenmektedir. 24 saat veterinerimiz otelde bulunduğundan dolayı herhangi bir problem olursa müdahale etmektedir. Köpek oteli tatil köyü mantığı ile işletildiğinden köpeğinize her türlü konfor sağlanır. Veterinerlerimiz köpekleriniz için her türlü temizlik kurallarına dikkat eder.

Köpeğiniz Otelden Nasıl Ulaşabilir

Köpeğinizi otele bırakmak isterseniz eğer kendiniz bırakabileceğiniz gibi ücretli servislerimiz ve deneyimli elemanlarımız ile bu işi halledebilirsiniz. Köpeğinizi otele alırken bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Tarım bakanlığının istediği aşı kartları yanınızda olmaları ve aşıları tam olmalıdır. Aksi takdirde köpeğinizi otelde misafir etmemiz mümkün olmaz. Çünkü bize emanet edilen diğer köpeklerin canlarını tehlikeye atamayız. Şimdi köpeğinizde bulunması gereken aşıları söylüyoruz: “Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanos aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Köpeğiniz otelden Nasıl Yolcu Edilir

Köpekleriniz otelden ayrılırken de çeşitli kontrollerden geçmektedir. Bize verdiğiniz kiloda köpeğinizi size geri veririz ve köpekleriniz size teslim ederken göz, kulak ve kilo kontrolü yapılır. Sizin yokluğunuzda sevgiden mahrum kalmasın diye deneyimli çalışanlarımız tarafından köpeklerinize gerekli ilgi ve alaka gösterilir. Köpeklerinizin tuvaller ve gezme ihtiyacı için günde en az iki kez bir saat gezmeye çıkarılır. Sevimli dostlarınız Köpek oteli Ataşehir vasıtasıyla sosyalleşebilir. . Eğer köpekleriniz uzun süreli misafirimiz olacaksa aylık olarak bir kira öder gibi otelin bedelini ödemelisiniz. Köpeğinize ek bakım istiyorsanız manikür, pedikür gibi ek ücret ödemelisiniz. Sizin dostlarınız siz gelene kadar bize emanet

Bu yazı 567 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.