köpek eğitimi

Ataşehir Köpek Pansiyonu İstanbul

Paylaş
 

Köpek besleyenlerin en büyük problemi evlerinin bir parçası olan köpeklerini bir yere gittikleri sırada bırakacakları güvenilir bir yer bulmamaları. Köpekler evlerinden ve sahiplerinden uzakta büyük problemler yaşıyor. Birçok köpek sahibi bu handikaplar yüzünden tatile gidemiyor ya da işlerini seyahatlerini erteliyor. İstanbul Ataşehir mevkii bu açıdan çok kaliteli hizmet veriyor. İstanbul Ataşehir Anadolu yakası başta olmak üzere İstanbul’un her köşesinden köpeklere en iyi şartları veren pansiyonlara sahip. ataşehir köpek pansiyon İstanbul çevresinde en kaliteli hizmeti veren yerlerden biri. Köpekler için birinci sınıf bir yer sağlayan pansiyonlar sahipleri gibi köpeklerinin de keyifli bir tatil yapmasına olanak veriyor.

Ataşehir Köpek Pansiyonlarının Faydaları

Ataşehir çok geniş iş yelpazesine sahip insanların yaşadığı bir yer. İş seyahatleri ile beraber tatil amaçlı seyahat edenlerinde köpeklerini emanet edecekleri Ataşehir pansiyonları Köpek sahiplerinin gözlerinin arkada kalmasına mani oluyor. Köpekler içinde oldukça faydalı olan bu pansiyonlarda köpekler kendi cinsleri ile iyi vakit geçirirken doyasıya, oyun oynayarak tatil yapma olanağı buluyor. Özel bir bakım sağlanan pansiyonlarda kalan köpekler hiçbir şekilde sahiplerini yokluğunu hissetmiyor. Ataşehir köpek pansiyonlarında İstanbul’un her noktasından köpeğinizi emanet ederek dilediğiniz gibi yola çıkma şansına sahipsiniz.

Ataşehir Köpek Pansiyonlarının Farkı

Ataşehir’de ki köpek pansiyonları 5 yıldızlı otel konforunda köpek sahiplerinin en iyi dostlarına hak ettiği değeri veren yerlerdir. Pansiyonlarda köpekler için rahat edebilecekleri özel malzemeden dinlenme alanları vardır. Pansiyon içinde köpekler için özel aktivite alanları sağlanıyor. Köpekleriniz pansiyonlarda kesinlikle kafes altında ya da kapalı alanlarda bulunmuyor. Sağlık ekipmanları ve uzman gözetimi ile köpeğinizin sağlığı için her şey yapılıyor. Kullanılan oyuncakların hepsi uzmanlar tarafından özel seçilmiştir.Köpekler hiçbir zarar vermeyecek yapıda alerji olamamasını sağlayan malzemeden üretilmiştir. Beslenme konusuna çok dikkat eden Ataşehir pansiyonları köpekler için tüm vitaminleri alabilecekleri doğru bir beslenme programı uygular. Ataşehir pansiyonlarında çalışan her kişi bu konu ile ilgili eğitim almış bilinçli kişilerdir. Köpeğiniz burada konaklarken asla yalnızlı duygusuna kapılmaz aksine çok iyi vakit geçirir.

Hangi Köpekler Konaklayabilir

Ataşehir köpek pansiyonları çok geniş bir çerceve de hizmet veren yerlerdir. Bu doğrultuda her türde cins köpek barınabilir. Köpek pansiyonları bu konuda köpeğin kimlik bilgileri ve sağlık taramalarının tam olmasını talep ediyor. Bu bilgiler tam olduğu takdirde her köpek Ataşehir Köpek pansiyonlarında istedikleri kadar kalabilir. Çok önemli bir misyonu yerine getiren köpek pansiyonları dünya standartlarında hizmet vermekte her köpeğe cinsi ne olursa olsun özel olarak ilgi göstermektedir. Köpeğinizin konaklama yapıp yapmayacağı ile ilgili pansiyonda görevli kişilerden gerekli yardım alınabilir. Ataşehir pansiyonlarında ister yarım gün isterseniz günlerce köpeğinizin konaklamasını sağlayabilirsiniz.

Ataşehir Köpek Pansiyonu Nerede Fiyatı

Bu konuda Ataşehir birden fazla seçenek sunduğu için en iyi cevabı internette bulabilirsiniz. Şartları ve fiyatları ile en uygun olan pansiyonu seçerek köpeğinize bir tatil şansı verirsiniz. Ataşehir dışında konaklayan aileler için bazı pansiyonlar özel köpek servis hizmeti ile büyük bir kolaylık sağlıyor. İsterseniz köpeğinizin pansiyonuna bu şekilde ulaşmasını da sağlarsınız. Bu mevkideki pansiyonları da fiyatları değişiklik gösterme. Köpeğinizin kalacağı süre özel şartlar vb. durumlar fiyatlarda değişikliğe neden olur. Bu nedenle en doğru fiyatları pansiyonlardan öğrenebilirsiniz. Her bütçeye göre pansiyonlar söz konusu. Köpeğiniz için iyi zaman geçireceği bir tatil yeri arıyorsanız Ataşehir köpek pansiyonlarını değerlendirmelisiniz. Bu pansiyonlarda kalan köpekleriniz eskisinden çok daha mutlu ve huzurlu olarak çıkar. Köpek sahipleri de istedikler zaman seyahate çıkabilir.

 

Bu yazı 426 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.